Stagiair DJ Buffonge mag blijven van NAC en tekent tweejarig contract
Zonder een wedstrijd te hebben gespeeld voor NAC, heeft DJ Buffonge voldoende indruk gemaakt op Maurice Steijn. De Engelse aanvallende middenvelder tekent na een kleine twee weken op proef te zijn geweest een contract voor twee jaar met een optie voor een extra jaar.
Delen per e-mail
Of de Bredase club een transfersom heeft betaald om de verbintenis van DJ Buffonge bij het Italiaanse Spezia Calcio af te kopen, waar hij tot medio 2021 onder contract stond, is niet bekend. DJ Buffonge is na rechtsback Moreno Rutten de tweede aankoop van NAC deze zomer.
Darren Raekwon McIntosh-Buffonge, zoals DJ Buffonge voluit heet, sloot vorige week bij het trainingskamp in Oudenbosch aan, bleef deze week bij de groep en zal zaterdag naar alle waarschijnlijkheid zijn officieuze debuut maken namens NAC in het oefenduel met ADO Den Haag.
Manchester United
De Engelman met de nationaliteit van het Caribische eiland Antigua en Barbuda is gevormd in de jeugdopleiding van Fulham (vijf jaar) en Manchester United (vier jaar). Bij United speelde hij in hetzelfde team als Joshua Bohui met wie hij in Breda herenigd wordt.
In het seizoen 2019/2020 bleef DJ Buffonge steken op drie competitieduels namens Spezia Calcio (Serie B) en één duel op uitleenbasis voor US Pergolettese 1932 (Serie C). Bij NAC moet zijn carrière dan echt van de grond komen.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
NAC jaagt op linksbuiten Kaj de Rooij
Met de transferinkomsten van Jan Paul van Hecke - NAC staat op het punt de verdediger te verkopen aan Brighton & Hove Albion - wil de eerstedivisionist doorschakelen en zo snel als mogelijk nieuwe spelers naar Breda halen. -
PREMIUM
‘Ruwe NAC-diamant Van Hecke via Brighton op huurbasis naar FC Utrecht’
NAC-verdediger Jan Paul van Hecke wordt op zeer korte termijn ingelijfd door Brighton & Hove Albion, dat de speler vervolgens zal verhuren aan FC Utrecht. Tegelijkertijd wil NAC linksbuiten Kaj de Rooij overnemen van FC Eindhoven. -
NAC neemt middenvelder Nick Runderkamp op proef
Nick Runderkamp is na Torino Hunte en DJ Buffonge de derde speler die op proef komt bij NAC, dat heeft de club bevestigd. De 24-jarige centrale middenvelder is op zoek naar een nieuwe werkgever nadat zijn aflopende verbintenis bij FC Volendam niet is verlengd. -
PREMIUMVideo
NAC-doelman Verbruggen wordt klaargestoomd voor het grote werk: ‘Ik zal klaar zijn als ik op een dag de kans krijg’
Terwijl NAC spoedig een miljoenenbedrag wil incasseren voor voormalig jeugdspeler Jan Paul van Hecke, Brighton & Hove Albion uit de Engelse Premier League is zoals bekend bereid te voldoen aan de vraagprijs, wil de club graag langer door met eigen kweek Bart Verbruggen (17) die een mooie toekomst wordt toegedicht. NAC wil zijn contract dat loopt tot medio 2022 alweer openbreken. -
NAC-trainer Steijn: ‘Het wordt steeds moeilijker om Cambuur en Almere te achterhalen’
Trainer Maurice Steijn zag NAC opnieuw averij oplopen in de jacht op plek twee. ,,We wisten wat ons te doen stond, we konden ons geen puntverlies veroorloven.” Dat gebeurde wel, waardoor directe promotie verder uit zicht raakt.
-
PREMIUM
Supersub NAC weet wat armoede is door Ethiopische vader: ‘Hij ruimde tafels op in de hoop dat soldaten niet veel trek hadden’
Mario Bilate, met twee goals in twee wedstrijden in twee korte invalbeurten ineens supersub van NAC, dankt zijn vader voor het mooie leven dat hij mag leiden. ,,Als politiek vluchteling leerde hij Nederlands binnen één jaar. Hij is een voorbeeld voor mij.” -
PREMIUMDEZE WEEK IN... 2000
Arjan Christianen debuteerde al op zijn zeventiende als keeper bij NAC: ‘Uiteindelijk net te weinig geluk gehad’
Arjan Christianen debuteerde 21 jaar geleden als keeper van NAC. Uiteindelijk kwam hij tot 129 duels in het profvoetbal, vooral bij Fortuna Sittard en RBC, waar het faillissement in juni 2011 zijn carrière dwarsboomde. -
NAC-target Opoku kiest voor concurrent De Graafschap
Niet het NAC van zijn oude trainer Maurice Steijn, maar titelkandidaat De Graafschap wordt de volgende bestemming van Johnatan Opoku. De aanvaller die hoog op het wensenlijstje van de Bredanaars stond, tekende woensdag voor twee jaar in Doetinchem.