NAC wint in generale repetitie van Lommel, maar verliest De Rooij en Velanas
NAC heeft de oefencampagne winnend afgesloten, maar zorgen zijn er vanwege personele problemen. Trainer Edwin de Graaf zag tegen het Belgische Lommel SK Kaj de Rooij en Odysseus Velanas vroeg uitvallen. Ralf Seuntjens bezorgde de Parel van het Zuiden de zege: 1-0.
Mario Bilate mist hoogstwaarschijnlijk de eerste competitiewedstrijd tegen VVV-Venlo vanwege hamstringklachten. In de lappenmand verder ook Moreno Rutten, Luc Marijnissen en tweede doelman Roy Kortsmit. De schrik sloeg de supporters om het hart toen binnen tien minuten Kaj de Rooij en Odysseus Velanas met spierblessures naar de kant moesten.
Tel daarbij op dat Robin Schouten de eerste competitiewedstrijd een schorsing uitzit. Het is dus puzzelen voor De Graaf, al nam de trainer na de wedstrijd wat zorgen weg. Tegen Lommel, waar oude bekende Arno Verschueren in de basis stond en Thomas Agyepong inviel, deed de trainer een beroep op Michael Maria en Milan Vanacker als backs.
Misser Verschueren
Het waren de vervangers van de onfortuinlijke uitvallers (Pjotr Kestens en Boris van Schuppen) die vervolgens het grootste gevaar stichtten. Maar de grootste kans was toch voor oude bekende Verschueren. De middenvelder die NAC vorig jaar voor City-club Lommel verliet mocht voor open doel afwerken, maar faalde tot grote vreugde van het thuispubliek dat massaal ‘We love you, Arno, we do’ inzette.
Nog geen minuut later was het aan de andere kant raak. Een lange bal van Nick Olij kwam terecht bij Ralf Seuntjens. De sterke spits hield de bal goed vast en zorgde na twintig minuten voor de 1-0. Zijn vierde treffer op rij deze oefencampagne.
Debuut Bakker
De tweede helft had op wat kleine kansjes over en weer weinig om het lijf. Na zestig minuten mocht nieuwkomer Danny Bakker zijn debuut maken.
Echte grote kansen kwamen er niet meer, maar dat deerde de supporters niet. Ze waren maar met 1749, maar zongen als een veelvoud daarvan. Uitkijkend naar het eerste Avondje NAC, op 13 augustus wanneer Telstar op bezoek komt. Maar eerst volgt nog een bezoek aan Venlo, alleen de grote vraag is hoe het elftal er dan uit zal zien.
NAC - Lommel SK 1-0 (1-0) - 20. Ralf Seuntjens.
Opstelling NAC: Olij; Vanacker, Adiléhou (62. Bakker), Rösler, Maria (46. Mashart); Haye, Velanas (9. Van Schuppen), Azzagari (77. Agougil); Buffonge (62. Tavares), Seuntjens (77. Kosiah), De Rooij (8. Kestens)
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM
NAC vindt tussenoplossing voor vertrek Hellemons
NAC maakt geen haast met de opvolging van hoofd jeugdopleiding Eric Hellemons en schuift voor de korte termijn intern met de poppetjes. -
PREMIUM
De Rooij bij NAC van de regen in de drup: basisplaats kwijt én zware knieblessure
Peter Hyballa liet gisteren zijn gezicht zien op Zundert, maar leidt morgen pas na het bezoek aan Oss zijn eerste sessie als trainer van NAC. Dat zal zonder Kaj de Rooij zijn. De aanvaller is een aantal weken niet inzetbaar. -
PREMIUM
NAC zegt vier overbodige spelers de wacht aan
De vloedgolf aan nieuwe spelers bij NAC blijft niet zonder gevolgen voor de spelers die al aan boord zijn. Vier spelers hebben te horen gekregen dat er geen plek meer voor ze is. -
PREMIUMKoken & Eten
Vegaburgers doen de gezondheid meer kwaad dan goed: welke vleesvervangers zijn wél een goede keuze?
Uit een analyse van meer dan 500 verschillende vegetarische burgers, worsten, balletjes en schnitzels uit de supermarkt blijkt dat vleesvervangers vaak te veel vet en te weinig eiwitten bevatten. Volgens TestAankoop in België zijn de meeste veggieburgers enorm bewerkt en doen ze de gezondheid van de consument meer kwaad dan goed. Hoe kies je dan de juiste vleesvervanger? En bestaan er voedzame alternatieven? -
PREMIUM
Het droomhuis van Daan (27) bleek een complete bouwval: ‘Keurder noemde het een kaartenhuis’
Huizenkopers hebben vaak geen flauw benul van funderingsproblemen, bleek onlangs uit onderzoek. Niet vreemd, als er op Funda vaak niets over staat. Het overkwam Daan (27) uit Utrecht, die bijna een ‘kaartenhuis’ kocht.
-
PREMIUM
Martina geen paniekaankoop, maar gerichte versterking voor NAC-verdediging
Vier dagen na het sluiten van de transfermarkt gaat NAC opnieuw de boer op. De Curaçaos recordinternational Cuco Martina was ruim een half jaar zonder club en kon daarom ook na de window worden vastgelegd. -
-
-
Wat we kunnen leren van praten over onze stoelgang: ‘We hebben allemaal weleens diarree’
Mensen vinden het vaak ongemakkelijk om over diarree te praten of om ermee naar de huisarts te gaan. Vaak is deze dunne ontlasting vrij onschuldig, maar wanneer is het slim om naar de dokter te gaan? En wat doe je als een kind diarree heeft? -
PREMIUM
Sensationele terugkeer van Hyballa als trainer van NAC
Niemand minder dan Peter Hyballa is de meest geschikte trainer voor NAC vinden de nieuwe beleidsbepalers in het Rat Verlegh Stadion. De man die in juli 2020 na vijf maanden tegen zijn zin in moest vertrekken, maakt een daverende rentree en tekent een contract tot het einde van dit seizoen.