NAC traint weer in groepsverband, geen nieuwe besmettingen
Donderdag, aan het begin van de middag, heeft NAC de groepstraining hervat na zeven dagen van thuisquarantaine. Grote afwezige was trainer Maurice Steijn die in Den Haag nog altijd samen met zijn gezin in isolatie zit.
Delen per e-mail
De besloten sessie, supporters en media zijn in lijn van de afgelopen maanden vanwege het coronavirus niet welkom, werd geleid door assistent Hans Visser. Compleet was de selectie van de koploper uit de eerste divisie niet: alle spelers die positief zijn getest, nog besmet zijn met Covid-19 of de quarantaine uitzitten, ontbraken op het trainingscomplex in Zundert.
In tegenstelling tot een club als FC Groningen, dat donderdag de namen van de vier besmette personen (doelman, assistent, prestatiecoach en clubarts) op de website publiceerde, houdt NAC vast aan het beleid dat het de namen van de coronagevallen niet vrijgeeft. Evenmin wil de club bevestigen dat zeker twee bassispelers door het virus geveld zijn. Een officiële reactie zal vanuit de club niet komen met betrekking tot de mensen met corona.
Uit de PCR-testen van woensdag zijn volgens NAC geen nieuwe besmettingen aan het licht gekomen. Dat zou betekenen dat als iedereen is uitgeziekt, NAC met een vrijwel complete selectie kan toewerken naar Cambuur-thuis aanstaande dinsdag.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
KNVB wil blessures voorkomen en honoreert daarom verzoek tot uitstel van NAC
,,Aan het begin van dit seizoen hebben we als KNVB gezegd dat het een grillig seizoen zou worden. De enige manier om dit jaar door te komen is samenwerken en flexibel zijn.” Reden om NAC - Cambuur over het weekend heen te tillen en de thuisploeg daarmee een kans te geven onder normale condities naar de wedstrijd toe te leven. Dat zegt manager competitiezaken betaald voetbal Jan Bluyssen namens de voetbalbond. -
PREMIUM
Het coronavirus wint het bij NAC voorlopig van het voetbal
NAC zit nog steeds in quarantaine met spelers die al een week lang voor zichzelf trainen. De Bredase koploper van de eerste divisie hoest en proest zich de eerste twee weken van oktober door en speelde twaalf dagen geleden alweer zijn laatste wedstrijd terwijl de competitie gewoon doorgaat. -
Officieel: Ton Lokhoff tekent bij NAC contract tot medio 2024
De man die in 1969 als negenjarige in de jeugd van NAC werd opgenomen en nadien een glansrijke voetbalcarrière tegemoet ging, keert als zestiger terug in Breda om zijn grote liefde te helpen als technisch directeur. NAC heeft maandagmiddag officieel bekendgemaakt dat Ton Lokhoff een driejarig contract tekent tot de medio 2024. -
PREMIUM
NAC-directeur Manders: ‘Het was moeilijk vast te stellen wie de bron was’
Als de uitslagen van de woensdag afgenomen coronatesten goed zijn, wil NAC donderdag de draad weer oppakken en zich in groepsverband voorbereiden op het duel met SC Cambuur dat van deze vrijdag is verzet naar aanstaande dinsdag 18.45 uur. -
De Gegenpressing Podcast | Corona bedreigt ook tweede topper van NAC, weekendje Elzas en tips voor thuis
In aflevering 15 van De Gegenpressing Podcast gaat het uiteraard over de afgelaste topper tussen De Graafschap en NAC. De eerste kraker van het seizoen ging niet door vanwege coronabesmettingen bij de Bredase ploeg. Clubwatchers Yadran Blanco, Dennis Kas en Joost Blaauwhof hebben een NAC-loos weekend achter de rug, maar genoeg te bespreken.
-
Fiorini voorkomt met schitterende treffer nieuwe zeperd NAC tegen laagvlieger FC Dordrecht
NAC is ternauwernood ontsnapt aan nieuw puntenverlies tegen FC Dordrecht. De ploeg van Maurice Steijn gaf een binnen tien minuten verdiende 0-2-voorsprong weg aan de Krommedijk, maar boekte de vierde zege op rij dankzij een schitterende treffer van Lewis Fiorini: 2-3. -
NAC - Cambuur vanwege verlengde thuisquarantaine verplaatst naar 20 oktober
Voor de tweede opeenvolgende speeldag gaat een wedstrijd van NAC niet door. In overleg met de KNVB is besloten dat de ontmoeting met Cambuur verplaatst wordt van vrijdag 16 oktober naar dinsdag 20 oktober met als aanvangstijdtip 18.45 uur. -
PREMIUMvideo
Hendriks leert elke dag bij NAC: ‘Bij de jeugd gaat het om ontwikkelen, hier moet je ontwikkeld zijn’
Zes wedstrijden staat Ramon Hendriks pas in de basis bij NAC, maar de 19-jarige huurling van Feyenoord voetbalt alsof hij er al jaren staat. ,,Ik ben best tevreden: win veel duels en kan zo belangrijk zijn. Die lijn wil ik doortrekken.”