NAC-bekerheld Schouten: ‘Halve finale, kom maar op’
VIDEORobin Schouten had een drukke avond na de bekerstunt van NAC. De man van de wedstrijd moest interview na interview geven na zijn knappe prestatie tegen AZ (1-3), maar het besef van de prestatie was er nog niet helemaal. ,,Het is een beetje gek wat er is gebeurd.”
Na een halfuur kreeg Schouten al dé kans op de 0-1, maar schoot de rechtsback naast in kansrijke positie. ,,Ik had die bal niet helemaal verwacht, schrok ervan. Toen ging-ie naast.” Dat maakte hij nog voor rust goed met een assist en in de tweede helft al helemaal met zijn 0-2. ,,Man van de wedstrijd? We hebben het met z'n allen gedaan. Het klinkt cliché, maar is echt zo. Ik ben blij met mijn doelpunt en assist, dus heel misschien mag ik die titel toch opeisen”, klonk het bescheiden.
,,We hebben nu al drie eredivisieclubs uitgeschakeld. We hebben genoeg vertrouwen en hebben laten zien dat we tot veel in staat zijn. Halve finale, kom maar op”, ging hij verder. Het publiek zong na de 1-3 euforisch ‘Wij gaan Europa in’. ,,Haha, hoe gek zou dat zijn, hè? Het zijn nog maar twee potjes. Wie weet...”
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
De Boer lyrisch over NAC-talent Van Hecke (19): ‘Boadu heeft geen kans gehad’
Verdediger Jan Paul van Hecke maakte woensdag indruk tijdens de enerverende bekeroverwinning van NAC op AZ. Analist Ronald de Boer stak zijn bewondering niet onder stoelen of banken. ,,Ik denk niet dat dit zijn eindstation is.” -
NAC zorgt opnieuw voor daverende bekerstunt en staat in de halve finale
NAC staat in de halve finale van de beker. De ploeg van Peter Hyballa zorgde woensdag opnieuw voor een enorme stunt en schakelde na PSV nu ook AZ uit, 1-3. -
Fotoserie
De mooiste foto's van een onvergetelijke NAC-avond
In de achtste finales moest PSV er al aan geloven en ook voor AZ is het doek gevallen in de KNVB-beker. In beide gevallen bleek NAC een onneembare horde. Dankzij doelpunten van Mounir El Allouchi, Robin Schouten en Javier Noblejas plaatste de ploeg van Peter Hyballa zich woensdag voor de halve finale. Dit zijn de mooiste foto's van een onvergetelijke bekeravond. -
PREMIUMVIDEO
Samenvatting | NAC stunt ook tegen AZ en staat in halve finale KNVB-beker
-
PREMIUMmantelzorg
‘Ik heb het idee dat ze het op mijn werk zien alsof ik twee extra vrije dagen heb’
Werk combineren met de zorg voor een van je ouders of kind, veel Nederlanders doen het. Makkelijk is het allesbehalve. 10 procent van de werkende mantelzorgers denkt na over stoppen met werken. Wat kun je doen om het vol te houden?
-
PREMIUM
Genomineerde NAC-aanvoerder sterker dan ooit: ‘Gefocust en geen rare fratsen’
NAC-aanvoerder Nick Olij is genomineerd voor de prijs van beste keeper van de eerste divisie. ,,Ik ben aan een super constant seizoen bezig.” -
De zin en onzin van een digitaal notitieblok
Ze duiken steeds vaker op, digitale notitieblokken: tablets puur om aantekeningen op te maken. Waarom kan dit handiger zijn dan pen en papier? -
PREMIUM
De rentes gaan weer omhoog, wat betekent dat voor ons spaargeld?
De tijd van negatieve rentes lijkt voorbij. Wereldwijd moet weer betaald worden voor geleend geld. Wie profiteert daarvan en wie betaalt de rekening? Vier vragen over de stijgende rente.