Droomdebuut Bodi Brusselers: 'Mijn vader hoopte dat het vanavond niet zou gebeuren'
BREDA - Sneller dan verwacht maakte Bodi Brusselers vrijdagavond zijn debuut in het eerste elftal van NAC. "Mijn vader hoopte eigenlijk dat het vanavond nog niet zou gebeuren", sprak de zoon van Geert Brusselers met gepast leedvermaak.
De 17-jarige scholier luisterde zijn vuurdoop immers ook nog eens op met een doelpunt. Als invaller (voor El Allouchi) schoof hij binnen zeven minuten de voor NAC verlossende 3-1 in de touwen. Geert Brusselers moest het allemaal missen omdat hij vrijdagavond verplichtingen had met A1 van PSV.
Hij miste dus vooral de 3-1. Bodi had graag met hem film teruggedraaid. „Ik liep een gat in, zag de bal komen, tikte hem binnen en voor ik het wist stond ik te juichen voor Vak G. Kun je nagaan. Zelf heb ik jaren op de B-Side gestaan. Man, het is alsof in een trein zit.”
Twee weken geleden nog maar haalde trainer Marinus Dijkhuizen hem verrassend bij de A-selectie. Aanvankelijk had hij een aantal weken met de selectie meegetraind omdat NAC toen nog spelers tekort kwam voor de diverse trainingsvormen. „Bodi heeft me verrast”, zei Dijkhuizen.
Hij roemde de middenvelder om zijn voetbalinzicht. „Achter alles wat Bodi doet op het veld zit een idee. Hij gaat dit seizoen zijn eerste minuten pakken”, voorspelde de trainer twee weken geleden. „Maar dat dat zo snel al kwam, had ik dus niet verwacht”, zei Brusselers beduusd.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM
Technisch directeur NAC neemt oogappel mee vanuit Heerenveen om scouting te leiden
Uit het driejarig contract spreekt veel vertrouwen voor de toekomst. Voormalig Baronie-topscorer Mathijs Hage moet het scoutingsapparaat van NAC nieuw leven in blazen. -
PREMIUMmet video
Bijzondere avond voor Van Hooijdonk: ‘Elke andere wedstrijd ben ik voor NAC, vandaag niet’
Voor Sydney van Hooijdonk werd het bekerduel tussen NAC en Heerenveen (1-2) er een om nooit te vergeten. Uitgerekend het kind van Breda deed zijn oude ploeg pijn en daarmee de club waar zijn vader werkzaam is. ,,Ik denk dat hij er stiekem wel een beetje mee kan leven.” -
PREMIUM
NAC rolt de rode loper uit: ‘Twee keer op een presenteerblaadje; te makkelijk en te kinderlijk’
NAC likt de wonden na een avond waarop Sydney van Hooijdonk glorieert en de verdediging wederom in gebreke blijft. -
PREMIUM
Het droomhuis van Daan (27) bleek een complete bouwval: ‘Keurder noemde het een kaartenhuis’
Huizenkopers hebben vaak geen flauw benul van funderingsproblemen, bleek onlangs uit onderzoek. Niet vreemd, als er op Funda vaak niets over staat. Het overkwam Daan (27) uit Utrecht, die bijna een ‘kaartenhuis’ kocht. -
PREMIUM
Verliezend NAC-trainer schuldbewust: ‘Ik heb sorry gezegd, de eerste helft was mijn fout’
,,Ik heb mij gewoon vercoacht. Ik heb de fouten gemaakt in de eerste helft”, zegt Hyballa schuldbewust kort na de 2-1-nederlaag tegen ADO Den Haag.
-
Wat we kunnen leren van praten over onze stoelgang: ‘We hebben allemaal weleens diarree’
Mensen vinden het vaak ongemakkelijk om over diarree te praten of om ermee naar de huisarts te gaan. Vaak is deze dunne ontlasting vrij onschuldig, maar wanneer is het slim om naar de dokter te gaan? En wat doe je als een kind diarree heeft? -
-
-
PREMIUMKoken & Eten
Vegaburgers doen de gezondheid meer kwaad dan goed: welke vleesvervangers zijn wél een goede keuze?
Uit een analyse van meer dan 500 verschillende vegetarische burgers, worsten, balletjes en schnitzels uit de supermarkt blijkt dat vleesvervangers vaak te veel vet en te weinig eiwitten bevatten. Volgens TestAankoop in België zijn de meeste veggieburgers enorm bewerkt en doen ze de gezondheid van de consument meer kwaad dan goed. Hoe kies je dan de juiste vleesvervanger? En bestaan er voedzame alternatieven? -
Ralf Seuntjens vrij van lymfeklierkanker: ‘Onwerkelijk, opgelucht en ontzettend dankbaar’
Na een zwaar jaar kan Ralf Seuntjens eindelijk goed nieuws melden. De oud-NAC’er laat via Instagram weten dat de activiteit van zijn lymfeklierkanker weg is. ‘Onwerkelijk, opgelucht en ontzettend dankbaar’, zijn de woorden die hij zelf gebruikt voor zijn gevoel.