Heb jij het allerlekkerste vegan recept? Laat het ons weten
stuur je recept inPindakaashummus, sushi met aubergine of zeewiersalade. Zomaar wat gerechten die in een veganistisch dieet passen.
Wat eet je dan nog wel, is een veelgestelde vraag aan veganisten
Vlees, vis, zuivel, eieren, honing... allemaal producten die bij veganist niet in huis komen. Wat eet je dan nog wel, is een veelgestelde vraag.
Dat veganistische gerechten lekker kunnen zijn, is niet altijd even bekend. Maar misschien heb jij een diervriendelijk recept waarvan zelfs de grootste vleesliefhebber zou smullen.
Welke diervriendelijk gerecht is zo goed, dat iedereen het zou lusten? Heb jij het recept in handen van een veganistisch tussendoortje waarvan je gaat watertanden? Op 1 november is het World Vegan Day. Diervriendelijke recepten: wij zijn reuze benieuwd wat er allemaal mogelijk is en willen er alles over weten.
Meld je aan
Dus heb jij een veganistisch gerecht dat gedeeld mag worden met al onze lezers? Weet jij jouw gasten steeds te verrassen met een van jouw diervriendelijke recepten? Laat het ons weten door een mailtje te sturen naar olaf.knook@persgroep.net onder vermelding van naam, woonplaats en recept. Heb je een foto van je gerecht, stuur die dan mee. Wie weet zien je we straks terug in de krant en op onze website.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM
Alcohol drinken tijdens de zwangerschap kan leven lang gevolgen hebben voor je kind
Laag geboortegewicht, hersen- of gezichtsafwijkingen, concentratieproblemen. Alcohol drinken tijdens de zwangerschap kan een leven lang gevolgen hebben voor je kind. En dat moet nóg bekender worden, vindt het Trimbos-instituut. Daarbij is ook een rol weggelegd voor de man. -
PREMIUM
Moerdijk aast op meer dan 40.000 inwoners, maar dan moet bouwtempo fors omhoog: ‘Zelf de regie pakken’
ZEVENBERGEN - Zo’n 2700 nieuwe woningen in tien jaar tijd en een paar duizend inwoners erbij. De gemeente Moerdijk pakt de regierol om de ambitieuze woningbouwplannen waar te maken. Verder liggen er miljoenen euro’s op de plank voor investeringen in de centra van Zevenbergen, Klundert, Fijnaart en Willemstad. -
PREMIUM
Nader bodemonderzoek moet zekerheid bieden over huisvesting vluchtelingen op voormalig Caldic-terrein
ZEVENBERGEN - Het lijkt haalbaar om een paar honderd vluchtelingen uit de Oekraïne tijdelijke huisvesting te bieden op het voormalig Caldic-terrein in Zevenbergen. Maar nader onderzoek naar eventuele vervuiling moet daar zekerheid over geven. -
PREMIUM
De Bauertjes zijn gek op hun Gastelse zangjuf Mieke
OUD GASTEL - Ooit leerde zij ‘Franske’ Bauer zuiver zingen. Nu neemt ze zijn zoon Christiaan onder handen. ,,Ook zo'n fijne jongen", geniet de in Hollandse hits-kringen aanbeden Mieke Werger (77). Binnenkort trouwt ze in de kerk. Natúúrlijk zijn de Bauertjes uitgenodigd. -
PREMIUMAmateurvoetbal
Virtus lijkt de pineut in titelstrijd, plots zes punten minder door uit competitie genomen ploeg: ‘Je zag de radeloosheid bij spelers’
Een club die uit de competitie gehaald is, speelt een grote rol in de titelstrijd van de derde klasse B. Het Zevenbergse Virtus is de sjaak nu het plots zes punten minder heeft, waardoor lijstaanvoerder SC Gastel ineens zeven punten voorsprong heeft op de directe concurrent. ,,Ik zou liegen als ik zeg dat ik er niet blij mee ben.”
-
PREMIUM
Hoe weet je of jij hoogbegaafd bent? Een expert legt uit wat de kenmerken zijn
Twee à drie procent van de bevolking is hoogbegaafd. Zij hebben een sterk ontwikkeld brein met een IQ van 130 of meer. Maar volgens specialisten ligt het werkelijke percentage nog veel hoger. Alleen: hoe weet je of je hoogbegaafd bent? Wij vroegen expert Tessa Kieboom om raad. -
PREMIUM
Hoe gevaarlijk is het om je batterijen niet op tijd weg te gooien?
Het komt steeds vaker voor: een brand die ontstaat door een batterij. Gooi je een boormachine of een ander elektrisch apparaat weg bij het restafval, dan kan die zomaar vlam vatten. -
PREMIUM
West-Brabantse gemeenten over rattenoverlast: ‘Bestrijden is mosterd na de maaltijd’
De gemeenten in West-Brabant vinden het niet nodig om hun beleid om ratten en muizen te bestrijden aan te passen. Dat blijkt uit een rondgang van deze krant.