De nachtelijke snelkraak kwam destijds als een klap in het gezicht voor eigenaar Henk Preesman.
Volledig scherm
De nachtelijke snelkraak kwam destijds als een klap in het gezicht voor eigenaar Henk Preesman. © Politie Hoeksche Waard

‘Stone Island-rovers’ na maanden onderzoek aangehouden in Spijkenisse

Na maanden onderzoek heeft de politie drie mannen opgepakt in verband met de snelkraak van Gentlemen Mode in Oud-Beijerland. De 22-jarige mannen uit Spijkenisse worden ervan verdacht in de nacht van 3 op 4 mei voor duizenden euro’s merkkleding buitgemaakt te hebben. Het trio kon worden opgepakt dankzij DNA-sporen die zij achterlieten.

  1. Stapels dure kleding gestolen uit winkel van Henk: ‘Ontzettend balen, maar laat me niet kisten’
    PREMIUM

    Stapels dure kleding gestolen uit winkel van Henk: ‘Ontzettend balen, maar laat me niet kisten’

    Heb je je winkel maandenlang dicht moeten houden door corona, word je in de eerste weken dat je zaak weer volledig open mag óók nog getroffen door een fikse diefstal. Het overkwam Henk Preesman, van Gentlemen Mode in Oud-Beijerland. Drie daders maakten vannacht een gat in de ruit van zijn zaak en gingen er vandoor met stapels dure kleding. ,,Ontzettend balen, maar ik laat me niet kisten.”