Laat Shell-medewerker na megawinst de kurken ploppen? ‘Zoveel geld is niet uit te leggen’

Met videoEen nieuwe televisie, verbouwing van de badkamer of toch die extra vakantie? Gaan de duizenden Shell-medewerkers, na bekendmaking van de megawinst van 38 miljard euro, nu handenwrijvend naar de MediaMarkt, tegelboer of het reisbureau om hun bonus stuk te slaan? ,,Zoveel geld. Het is bijna niet uit te leggen.”

2 reacties

  • Sven Hassel

    1 maand geleden
    Als je de volle prijs vraagt voor je product dan maak je een megawinst, in tegenstelling tot andere brandstof verkopers die hun product tegen een lagere prijs verkopen, als Shell 30% van zijn bruto winst in groen zou steken kan ik daar mee leven, helaas gaat het naar de aandeel houders. misschien moeten toch maar een dividend belasting invoeren van 25%.
  • d lauwen van geel

    2 maanden geleden
    Eerst pesten ze Shell het land uit en dan nu kermen, jammer dat pensioenfondsen vanwege de groene ideologie niet meer investeren in dit bedrijf dan had de gewone burger er nog wat aan gehad