Kinderen op een kinderopvang in de Hoeksche Waard. Vanwege personeelstekorten zijn nieuwe begeleiders hard nodig.
Volledig scherm
Kinderen op een kinderopvang in de Hoeksche Waard. Vanwege personeelstekorten zijn nieuwe begeleiders hard nodig. © Jeffrey Groeneweg

Kinderopvangorganisaties blijven knokken voor peuterleiders: ‘Weer een nieuwe opleiding in de maak’

Kinderopvang- en onderwijsorganisaties in de Hoeksche Waard vrezen nog altijd voor enorme tekorten aan personeel. Eerder besloot de kinderopvang daarom gezamenlijk een versnelde opleiding aan te bieden om nieuwe pedagogisch medewerkers te werven. In samenwerking met het Da Vinci College in Dordrecht komt daar nu ook een nieuwe, hybride bol-opleiding bij.

  1. Flinke pot geld voor log, tegelrijk Statenplein: ‘Het moet élke dag van de week een fijne plek zijn’
    PREMIUM

    Flinke pot geld voor log, tegelrijk Staten­plein: ‘Het moet élke dag van de week een fijne plek zijn’

    Dordrecht krijgt 1,5 miljoen subsidie van het Rijk voor een flinke metamorfose van het logge, tegelrijke en veelal ‘verlaten’ Statenplein. Het plein is nu vooral levendig als er markt is, maar moet aantrekkelijk worden op álle dagen van de week. Én een duidelijker onderdeel van de binnenstad. ,,Veel toeristen bezoeken onze binnenstad, die komen aan op het Statenplein en weten niet goed waar ze zijn en waar ze naartoe moeten. Dat kan beter.”
    Dordrecht