Drie dagen lang trucs leren van (voet)balkunstenaar Touzani bij OSV Oud-Beijerland
Met eigen ogen zien en leren hoe Soufiane Touzani een panna geeft? Of andere trucs en skills van de grote (voet)balkunstenaar afkijken? Dat kan van 23 tot en met 25 oktober bij voetbalvereniging OSV Oud-Beijerland, als daar drie dagen lang Touzani-trainingen door de grote meester zelf worden gegeven.
En het is niet alleen leren geblazen met Soufiane Touzani. Naderhand is er ook ruimte voor een ‘meet & greet’, zodat ook zijn handtekening te scoren is.
Soufiane Touzani is uitgegroeid tot dé freestyle-voetballer van Nederland, de man met het onuitputtelijke arsenaal aan voetbaltrucs. Hij inspireert jong en oud met zijn ‘moves en tricks’, die hij ook als vlogger voor een groot publiek onder de aandacht brengt. Met zijn trainingen wil hij niet alleen voetballers nieuwe vaardigheden aanleren, maar vooral ook plezier maken met iedereen die wil meedoen. ,,Naast leuke uitdagingen, zoals de ultieme partij-challenge, gaat het vooral om samen in beweging komen’’, zo omschrijft Soufiane Touzani zelf het doel van zijn trainingen.
Inschrijven
Ook Hoeksche Waardse jeugdspelers krijgen eind oktober dus dé kans om de trucs van Touzani niet alleen te zien, maar ook te imiteren. De trainingen zijn bedoeld voor kinderen van 6 tot en met 12 jaar. Ook voetballers die geen lid zijn van een vereniging of nog weinig ervaring hebben in de voetbalsport kunnen deelnemen aan de trainingen. Inschrijven vooraf is wel noodzakelijk, want er is slechts een beperkt aantal plaatsen beschikbaar voor de sessies met de baltovenaar. Drie dagen lang wordt er op het terrein van OSV Oud-Beijerland in twee blokken getraind: er is een ochtend- en een middagsessie. Alle trainingen op sportpark Olympia aan de Langeweg in Oud-Beijerland zullen anderhalf uur in beslag nemen.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM
Hockeyers Jochem (32) en Steven (30) zwaaien af als kampioen: ‘Mooier afscheid kan denk ik niet’
De hockeyers van Hoeksche Waard keren glorieus terug in de tweede klasse. Zonder te verliezen en met overtuigend spel stelde de ongenaakbare koploper zondag het kampioenschap veilig. Een glansrijk afscheid voor de afzwaaiende Steven van de Merwe en Jochem Kaak. -
PREMIUM
Annemieke weet uit ervaring dat kleine dingen de chemo net wat draaglijker kunnen maken
Liever had ze er géén ervaring mee - maar dat is helaas wel zo. En dus zet Annemieke van Lubeek (41), ex-kankerpatiënt, haar ervaring in voor anderen. Omdat zij weet dat kleine dingen het ziek-zijn net wat draaglijker kunnen maken. -
De beste games voor...
De beste games voor op een feestje: zo krijg je iedereen rondom de televisie
Gamen is meer dan alleen maar schieten of voetballen, en is vaak veel makkelijker om aan te beginnen dan je misschien denkt. In deze rubriek geven we daarom laagdrempelige tips voor games in elke situatie. Vandaag: de beste games voor tijdens een feestje. -
PREMIUM
Havenmeester Kai (27) wil met ‘leukste haven van Zuid-Holland’ starters op woningmarkt helpen
In een poll van Zeilwereld.nl werd jachthaven Marina Numansdorp uitgeroepen tot de leukste haven van Zuid-Holland. Voor havenmeester Kai Wiedmer geen reden als een gebruinde ‘Baywatch-ster’ in een luie stoel in zijn havenkantoor van het schitterende uitzicht op het Hollandsch Diep te genieten. In zijn hoofd borrelen namelijk tal van ideeën. Bijvoorbeeld over een baai met waterwoningen. -
vraag 't vtwonen
Zo wordt je huis een oase van rust: ‘Dat is echt een basisbehoefte’
In een rustig huis is het fijn thuiskomen na een lange werkdag. Hoe maak je van je huis zo’n serene plek? We vragen het Liza Wassenaar, stylist bij vtwonen.
-
PREMIUM
Arie Kruithof 15 jaar preses NSVV: ‘Je moet zelf meer initiatieven ontplooien om dorp levend te houden’
Een schouderklopje, of met de vuist op tafel, en dan weer lenigheid van geest betrachten. Als voorzitter moet je een kameleon zijn, maar wel een van het rechtlijnige soort. En je hart moet kloppen voor de hele vereniging, zoals dat van Arie Kruithof voor NSVV doet. En dat de laatste vijftien jaar als voorzitter. Zijn gebundelde columns geven inzicht in een voetbalclub als minimaatschappij. -
Podcast
Nanette en Marlies verloren ongeboren baby: ‘Zoveel liefde voor zo’n ieniemini mensje’
Een zwangerschap leidt niet altijd tot een blakende, gezonde baby: per jaar verliezen in Nederland zo’n 25.000 vrouwen een ongeboren kindje. In de podcast Miskraammonologen, een productie van Ouders van Nu, AD en de regionale titels, hoor je de persoonlijke verhalen van deze vrouwen. Deze week vertellen Marlies en Nanette over hun miskramen. -
Dé racewagen van Max Verstappen bekijken? Het kan!
Max Verstappen over smalle polderwegen van de Hoeksche Waard zien scheuren, zal niet snel gaan gebeuren. Maar zijn auto is deze week wel in Oud-Beijerland te zien. Vrijdag staat de bolide waarin de Limburger zijn wereldtitel veroverde te pronken voor de deur van Jumbo Koorneef.