Bedankje voor ‘onzichtbare helden’: Moerdijkse mantelzorgers krijgen cadeaubon à 35 euro
ZEVENBERGEN - De gemeente Moerdijk zet mantelzorgers in het zonnetje. De ‘onzichtbare helden’ van de maatschappij worden voor hun inzet bedankt met een cadeaubon van 35 euro.
Wethouder Pauline Joosten erkent het grote belang van mensen die zorgen voor een ziek familielid, vriend of buur. Die zorg is vaak onzichtbaar, maar wel heel belangrijk, vindt ze. ,,Daarom bedanken we al onze mantelzorgers voor de inzet die zij dagelijks verrichten voor hun zorgvrager.”
Dat gebeurt met een cadeaubon die online in te wisselen is bij lokale ondernemers uit Moerdijk. De zogenaamde mantelzorgwaardering kan aangevraagd worden via Mantelzorgmoerdijk.nl. Alle mantelzorgers, jong en oud, kunnen de waardering aanvragen.
Er zijn wel voorwaarden aan verbonden. Zo moet er sprake zijn van ‘langdurige, intensieve en onbetaalde zorg en/of ondersteuning’. Ook moet het gaan over meer dan de gebruikelijke hulp, zoals een keer boodschappen doen. Per zorgvrager kan voor maximaal vier mantelzorgers een bon worden aangevraagd.
Joosten: ,,De bon is in te wisselen bij lokale ondernemers via KoopLokaal. Zo maken we het verschil voor Moerdijkse ondernemers.”
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Zwembad De Watertuin opent op 1 maart: voetbalman Patrick Vermeulen is nieuwe directeur
RUCPHEN - Patrick Vermeulen wordt het gezicht van het nieuwe zwembad De Watertuin in Rucphen. De 50-jarige Roosendaler maakt deel uit van het Accommodatiebedrijf Rucphen, dat de exploitatie van het bad overneemt van Laco Sportfondsen. -
PREMIUM
Granieten verdediger Gerben Kraaij scoort nooit, maar in derby tegen Hoevelaken wel
Hoevelaken slaagde er zaterdag in de streekderby thuis tegen koploper VVOP niet in om de spanning terug te brengen in de derde klasse B (Oost). De Hoevelakers gingen mede door een spaarzaam doelpunt van VVOP-verdediger Gerben ‘Lynn’ Kraaij kopje onder (1-2). -
Getest: Dit is de beste vrijstaande vaatwasser
Wat is de beste vrijstaande vaatwasser? En welke heeft de beste prijs-kwaliteitverhouding? De Consumentenbond geeft antwoord. -
column
Om vijf uur ’s ochtends je bed uit, net als Obama: waarom we graag succesvolle mensen nadoen
Thijs Launspach is psycholoog en stressexpert en auteur van het boek Fokking druk. Hij verwondert zich over het moderne werken en geeft elke week tips voor meer geluk en minder stress op je werk. Vandaag: routines van succesvolle mensen -
Nieuw restaurant Cheval in Prinsenbeek wil toegankelijk zijn én topkwaliteit leveren
PRINSENBEEK - In Prinsenbeek gaat eind februari een nieuw restaurant van start: Cheval. De zaak is gevestigd in het pand aan de Meester Bierensweg, waar de afgelopen jaren achtereenvolgens de restaurants Montmartre en Grill-ig hebben gezeten.
-
Deze keer worsten én borsten voor de heilige Clara
BREDA - Goed nieuws voor carnaval minnend Kielegat en omstreken: het mooie weer is alvast zeker gesteld voor het komende leutfeest. De vier Bredase hoogheden én een elftal charmante dames hebben in Meersel-Dreef de heilige Clara aangeroepen om prettig leutweer te bedingen. -
-
-
Skivakantie: hier zijn winterbanden en sneeuwkettingen verplicht
Heel wat Nederlanders gaan binnenkort weer met de auto op skivakantie. Maar hoe zit het met de verplichting tot winterbanden? En hoe bevestig je sneeuwkettingen? Dit zijn de belangrijkste regels. -
‘Hartverwarmend’: speciale popquiz om Breda Barst alsnog uit geldproblemen te helpen
BREDA - Om te voorkomen dat Breda Barst niet door kan gaan vanwege geldgebrek, wordt er in poppodium Mezz een speciale benefieteditie van popquiz Qiuz’M gehouden. De opbrengst gaat in zijn geheel naar het popfestival.