IJs van Ben & Jerry's, een product van Unilever.
Volledig scherm
IJs van Ben & Jerry's, een product van Unilever. © ANP / EPA

Prijzen bij Unilever stegen het afgelopen jaar al flink, en daar komt nog geen verandering in

Unilever boekte vorig jaar meer winst en omzet door de prijzen van producten als Dove-zeep en Magnum-ijsjes te verhogen. Het consumentenbedrijf voorspelt dat er er nog meer prijsverhogingen aan zitten te komen.

1 reactie

  • MM Hulst

    1 maand geleden
    Dit is toch niet uit te leggen. Prijzen zouden stijgen omdat kosten hoger worden. Maar aan het einde van de rit maken ze door diezelfde prijs stijgingen bijne 25% meer winst. Zo houden ze de inflatie in stand over de rug van de hardwerkende mensen.
  1. Tweede Kamer vol in aanval om muziek zachter te krijgen, horeca vreest voor bestaansrecht

    Tweede Kamer vol in aanval om muziek zachter te krijgen, horeca vreest voor bestaans­recht

    Als de muziek in discotheken en kroegen verplicht zachter moet komt het bestaansrecht van ondernemers in gevaar. Daarvoor waarschuwt brancheorganisatie Koninklijke Horeca Nederland donderdag. De Tweede Kamer nam deze week met grote meerderheid een motie aan waarin staat dat het maximale geluidsniveau op evenementen en in de horeca naar beneden moet. Alleen Forum voor Democratie, PVV en BVNL stemden tegen.