Nederlands softwarebedrijf Bynder doet grote overname in VS
Het Nederlandse softwarebedrijf Bynder heeft zijn positie op de Amerikaanse markt versterkt met de overname van Webdam. De deal heeft een waarde van bijna 50 miljoen dollar. Bynder neemt Webdam over van het Amerikaanse Shutterstock.
Bynder is gespecialiseerd in marketingsoftware. Daarmee staat het bedrijven bij met het maken, vinden en gebruiken van content. Wereldwijd maken inmiddels meer dan 350 bedrijven gebruik van de diensten van Bynder. Door de overname wordt volgens de softwaremaker de weg geplaveid naar nieuwe markten. Bynder gaat daarbij nu naar eigen zeggen de concurrentie aan met bedrijven als SAP, Teradata, Infor en IBM.
Chris Hall, oprichter van Bynder, zegt dat er voor het bedrijf 'geen beter scenario mogelijk' was. ,,Wie thuis is in deze wereld, weet dat de strijd om het marktleiderschap tussen ons en Webdam gaat. Door onze krachten te bundelen kunnen we onze producten naar een nog hoger niveau brengen. De som is hier echt meer dan de delen'', aldus Hall.
Het in 2013 opgerichte techbedrijf haalde met een investeringsronde in 2016 tientallen miljoenen op. Bynder opende eerder kantoren in Barcelona, Londen, Boston en Dubai, en heeft honderden mensen in dienst. Vanwege de concurrentiegevoeligheid in de techwereld geeft Bynder geen omzetcijfers.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Bij deze bedrijven krijg je als nieuweling onbeperkt vakantie of een iPad
-
update
Kamer wil harde aanpak KLM: ‘Bedrijf steekt middelvinger op naar belastingbetaler’
Dat luchtvaartmaatschappij KLM zich niet heeft gehouden aan de voorwaarden van het steunpakket dat het van de overheid kreeg om de coronacrisis te overleven, leidt tot woede in politiek Den Haag. Kamerleden willen juridische stappen. ,,Ze steken gewoon hun middelvinger op naar de belastingbetaler”, zegt Henk Nijboer (PvdA). -
PREMIUMExclusief interview
Topman moet Jumbo weer ‘nederig’ maken: ‘Hard werken om gunst van de klant te behouden’
Van een omstreden WK-commercial tot de grootschalige fraudezaak waarin zijn voorganger Frits van Eerd een prominente rol speelde. Jumbo werd geteisterd door tegenslagen. Nu zwaait Ton van Veen al 100 dagen de scepter, als eerste baas van buiten de familie. Onder zijn leiding moet de supermarkt weer een sympathieke winkel worden. ,,Frits kon zelf handtekeningen onder sponsorcontracten zetten. Niet strafbaar, maar het maakt je wel kwetsbaar.’’ -
PREMIUM
Huilen: teken van zwakte of genetisch bepaald? ‘Traankanaal zit lager bij mannen’
Huilen, janken, wenen, snikken en snotteren. Niks fijner dan ongecontroleerd de tranen laten stromen. Maar wat is nu de precieze functie van al die tranen? En waarom huilt de ene persoon al bij een tv-commercial en kan de ander geen traan laten op een begrafenis? Hoogleraar Ad Vingerhoets: ,,Het hormoon testosteron maakt het moeilijker om te huilen.’’ -
1
Inbraken gebeuren in allerlei soorten woningen en buurten: zo laat je je huis veilig achter
Vakantie voor de boeg? Haal voor vertrek de stekkers uit de stopcontacten, draai kranen dicht en zorg vooral dat je huis er bewoond uitziet. Dat adviseert Ilona Snaterse-Leidelmeijer, politievrijwilliger gespecialiseerd op het gebied van preventie.
-
Wilde staking uitgebroken bij autofabriek Nedcar
Born -
-
-
PREMIUM5 vragen
Wat moet je doen als Transavia je vlucht annuleert? ‘Je hoeft het alternatief niet te accepteren’
Duizenden Transavia-reizigers blijven de komende maanden letterlijk aan de grond, doordat de vliegtuigmaatschappij honderden vluchten schrapt. Vakantiegangers zitten in een lastig parket. Wat moet je doen en hoe kon dit gebeuren? Vijf vragen en antwoorden. -
PREMIUMWaarvan Akte
Met kneepjes passen we zijn testament aan, drie dagen later krijg ik bericht van zijn overlijden
Wat als een cliënt nog helder van geest is, maar niet kan praten? Deze notaris lost het op met kneepjes in de hand. Een kneepje is 'ja’, twee kneepjes ‘nee’. Elke week tekent journalist Johan Nebbeling waargebeurde voorvallen uit de notarispraktijk op in deze rubriek.