Volledig scherm
Moerse Boys krijgt aanstaande zondag een eerste kans in de finale tegen de winnaar van het duel tussen Fortuna Wormerveer en VKW. © Pix4Profs / Joris Knapen

Zo ziet het programma voor de overgebleven vijf West-Brabantse amateurclubs in de nacompetitie er uit

nacompetitieNog maar vijf West-Brabantse amateurclubs komen dit seizoen nog in actie tijdens de nacompetitie. Moerse Boys krijgt aankomend weekend de kans om promotie naar de hoofdklasse af te dwingen. Waar Victoria’03 zich in de derde klasse wil handhaven, daar kan WDS'19 na drie seizoenen terugkeren in de derde klasse.

Bij de vrouwen doen Bavel 2 en Schijf nog mee om lijfsbehoud. Het tweede elftal van Bavel doet dat voor een plaats in de eerste klasse, terwijl Schijf haar plaats in de tweede klasse wil behouden.

Zaterdagvoetbal

2E / 3A / 3B

Eerste ronde, zaterdag 1 juni (één wedstrijd op het veld van de eerstgenoemde ploeg):
a) Luctor Heinkenszand - WHS 7-1
b) Krabbendijke - Walcheren 0-3
c) DFC - Zaamslag 0-4
d) Tholense Boys - Prinsenland 0-1

Tholense Boys degradeert naar de derde klasse, WHS blijft in de derde klasse.

Tweede ronde, zaterdag 8 juni (één wedstrijd op het veld van de eerstgenoemde ploeg):
e) Luctor Heinkenszand - Walcheren 0-1
f) Prinsenland - Zaamslag 1-5

Prinsenland blijft in de derde klasse.

Finale op neutraal terrein, zaterdag 15 juni.
g) Walcheren - Zaamslag (op het veld van Luctor Heinkenszand)

2F / 3C / 3D

Eerste ronde, zaterdag 1 juni (één wedstrijd op het veld van de eerstgenoemde ploeg):
a) De Zwerver - Capelle 1-0
b) Zwaluwe - Ameide 4-2 (n.v.)
c) HSSC’61 - Meerkerk 0-1
d) Brederodes - GDC 3-4

Tweede ronde, zaterdag 8 juni (één wedstrijd op het veld van de eerstgenoemde ploeg):
e) De Zwerver - Zwaluwe 1-1 (De Zwerver wint na strafschoppen)
f) GDC - SV Meerkerk 0-1

Zwaluwe degradeert naar de derde klasse.

Finale op neutraal terrein, zaterdag 15 juni.
g) De Zwerver - SV Meerkerk (op het veld van Schelluinen)

3A / 3B / 3C / 3D / 4A / 4B / 4C / 4D

Eerste ronde, zaterdag 1 juni (één wedstrijd op het veld van de eerstgenoemde ploeg):
(vrijgesteld zijn de vier nummers 12 uit de derde klasse én de 8 hoogste én een na hoogst geklasseerde periodekampioenen uit de vierde klasse)
a) FC Dauwendaele – DwO’15 3-2 n.v.
b) DHV - Patrijzen 2-2 (Patrijzen wint na strafschoppen)
c) IFC zat. - Herovina 5-0
d) Asperen - Alliance 6-0

DHV degradeert naar de vierde klasse, Alliance blijft in de vierde klasse.

Finale op neutraal terrein, zaterdag 8 juni:
e) Kruiningen - GOES zat. 0-4
f) ZSC’62 - FC De Westhoek 4-1
g) VVAC - Oosterhout zat. 2-0
h) RFC zat. - Groot Ammers 0-2
i) ST Hoedekenskerke/Kwadendamme - FC Dauwendaele 1-2
j) Vrederust - Patrijzen 0-7
k) TSVV Merlijn - IFC zat. 2-1
l) Brakel - Asperen 4-2

RFC zat. degradeert naar de vierde klasse, Oosterhout zat. en Vrederust blijven in de vierde klasse.

Volledig scherm
Yannick Broeren van Vrederust baalt na het mislopen van promotie. © Erwin Goossens

Zondagvoetbal

Derde divisie / hoofdklasse

Eerste ronde, heen 28/30 mei, terug 1/2 juni:
a) Jodan Boys - Sparta Nijkerk 1-4 totaalscore (0-2, 2-1)
b) Unitas - SDO 2-4 totaalscore (2-2, 2-0)
c) ACV - SC Feyenoord 0-3 totaalscore (0-1, 0-2)
d) Hoogland - Halsteren zon. 7-6 n.v. totaalscore (3-2, 4-4)

Halsteren zon. blijft in de hoofdklasse.

Tweede ronde, heen 4/6 juni, terug 8/10 juni:
e) SJC - Volendam RKAV 2-8 totaalscore (0-3, 2-5)
f) Sparta Nijkerk - Eemdijk 4-1 totaalscore (2-0, 2-1)
g) SDO - Gemert 0-9 totaalscore (0-5, 0-4)
h) SC Feyenoord - Staphorst 0-7 totaalscore (0-3, 0-4)
i) OJC Rosmalen - Hoogeveen 5-1 totaalscore (2-0, 3-1)
j) Hoogland - JVC Cuijk (JVC Cuijk trok zich terug)

Finale, heen 11/13 juni, terug 14/16 juni:
k) Sparta Nijkerk - Volendam RKAV 2-1
l) Gemert - Staphorst 2-1
m) Hoogland - OJC Rosmalen 2-2

Hoofdklasse / 1A / 1B / 1C / 1D / 1E / 1F

Eerste ronde, donderdag 30 mei:
1) Chèvremont - Deurne 3-2
2) VKW - Gomos 3-0
3) FC Boshuizen - FC Uitgeest 2-1
4) Rohda Raalte - BVC’12 4-1
5) Nemelaer - Leones 1-2
6) VUC - DHC 2-3 n.v.

Tweede ronde, zondag 2 juni:
a) Fortuna Wormerveer - Chèvremont 3-1 n.v.
b) De Bataven - VKW 1-2
c) Moerse Boys - VC Vlissingen 4-2
d) SC Bemmel - FC Boshuizen 3-2
e) TOP - Rohda Raalte 2-2 (TOP wint na strafschoppen)
f) ZSV - Leonidas 0-2
g) JOS/Watergraafsmeer - Leones 5-1
h) SWZ Boso Sneek - DHC 1-3

Derde ronde, maandag 10 juni (Tweede Pinksterdag) en donderdag 13 juni:
i) Fortuna Wormerveer - VKW (donderdag)
j) Moerse Boys - SC Bemmel 2-1
k) TOP - Leonidas 0-3
l) JOS/Watergraafsmeer - DHC 3-1

Finale op neutraal terrein, zondag 16 juni:
m) Fortuna Wormerveer - Moerse Boys (n.n.b.)
n) Leonidas - JOS/Watergraafsmeer (n.n.b.)

Finale voor extra plaats in hoofdklasse, donderdag 20 juni:
o) Verliezer m - Verliezer n

1C / 2E / 2F

Eerste ronde, zondag 2 juni:
a) Cluzona - RKVVO 0-4
b) Oirschot Vooruit - Kruisland 1-0
c) Wilhelmina’08 - Rijen 2-1
d) FC Tilburg - EFC 1-0

Cluzona, Kruisland en Rijen blijven in de tweede klasse.

Tweede ronde, maandag 10 juni (Tweede Pinksterdag):
e) Oirschot Vooruit - RKVVO 2-3
f) Wilhelmina’08 - FC Tilburg 2-0

Finale op neutraal terrein, zondag 16 juni:
RKVVO – Wilhelmina’08 (op het veld van Dommelen, Valkenswaard)

2E / 3A / 3B

Eerste ronde, zondag 2 juni:
a) Terneuzen - Groen Wit 4-2
b) WSC - RBC 3-1
c) TSC - HVV’24 7-0
d) Zundert - Gilze 3-2

Groen Wit, RBC en Gilze blijven in de derde klasse.

Finale, maandag 10 juni (Tweede Pinksterdag):
e) Terneuzen - WSC 2-2 (WSC wint na strafschoppen)
f) TSCZundert 4-0

Zundert degradeert naar de derde klasse, TSC promoveert naar de tweede klasse.

Volledig scherm
Verdriet op de reservebank bij Zundert na de degradatie tegen TSC (4-0). © Pix4Profs/Edwin Wiekens

3A / 3B / 3C / 3D / 4A / 4B / 4C / 4D / 4E / 4F / 4I (Zuid 2)

Eerste ronde, zondag 2 juni
(Vrijgesteld zijn de vier nummers 12 uit de derde klassen én de 7 hoogst geklasseerde periodekampioenen uit iedere vierde klasse):
1) Clinge - Groede 1-1 (Groede wint na strafschoppen)
2) Oostburg - RSV 6-1
3) EMMA - Blauw Wit’81 3-1
4) GSBW - WDS’19 1-2
5) RWB - Den Dungen 0-2
6) Avesteyn - Wilhelmina 1-0
7) Haarsteeg - RKTVC 5-0
8) Vessem - Nulandia 1-1 (Vessem wint na strafschoppen)
9) Dommelen - Woenselse Boys 3-2

RSV blijft in de vierde klasse.

Tweede ronde, maandag 10 juni (Tweede Pinksterdag):
10) Sprundel - Groede 3-4 n.v.
11) Victoria’03 - Oostburg 2-1
12) Hontenisse - EMMA 2-4
13) OVC’26 - WDS’19 3-3 (WDS’19 wint na strafschoppen)
14) RFC zon. - Den Dungen 0-5
15) Vlijmense Boys - Avesteyn 4-2
16) Bergeijk - Haarsteeg 1-3
17) WODAN - Vessem 1-0 n.v.
18) TSV Gudok - Dommelen 2-1
19) Maliskamp - DVG 0-0 (DVG wint na strafschoppen)

RFC zon. en Sprundel blijven in de vierde klasse.

Finale op neutraal terrein, zondag 16 juni:
20) Groede - Victoria’03 (op het veld van GOES)
21) EMMA - WDS’19 (op het veld van RFC)
22) Den Dungen - Vlijmense Boys (op het veld van Wilhemina, 's-Hertogenbosch)
23) Haarsteeg - WODAN (op het veld van DVG)
24) TSV Gudok - DVG (op het veld van Helvoirt)

4A / 4B / 4C / 4D / 4E / 4F / 5A / 5B / 5C / 5D / 5E

Eerste ronde, zondag 2 juni
(Vrijgesteld zijn de zes nummers 13 uit de vierde klassen én de vijf hoogst geklasseerde periodekampioenen uit de vijfde klassen):
1) Vivoo - DVVC 3-2 n.v.
2) SVC - NVS 1-0
3) Ollandia - Hulsel 0-0 (Hulsel wint na strafschoppen)
4) HRC’14 - Essche Boys 0-3
5) De Weebosch - Maaskantse Boys 2-1

DVVC en NVS blijven in de vijfde klasse.

Finale op neutraal terrein, maandag 10 juni (Tweede Pinksterdag):
a) Sluis - Biervliet 3-2
b) FC Dordrecht A.V. - Achtmaal 2-0
c) Boeimeer - Vivoo 2-3 n.v.
d) WSJ - SVC 2-2 (SVC wint na strafschoppen)
e) OSC’45 - Essche Boys 1-3
f) SVSH - ZSC 0-2
g) Tuldania - De Weebosch 1-0
h) SBV - Hulsel 0-2

Achtmaal en Boeimeer degraderen naar de vijfde klasse, Vivoo en SVC promoveren naar de vierde klasse.

Vrouwenvoetbal

1C / 2E / 2F

Eerste ronde, zondag 2 juni:
a) Hontenisse - KFC 2-1
b) Limmen - BSC 6-0
c) De Kennemers - RKDEO 0-0 (RKDEO wint na strafschoppen)
d) Hoogland - WSV’30 2-0

BSC blijft in de tweede klasse.

Tweede ronde, maandag 10 juni (Tweede Pinksterdag):
e) Hontenisse – Limmen (Limmen trok zich terug)
f) Hoogland - RKDEO 1-3

Finale op neutraal terrein, zondag 16 juni:
Hontenisse - RKDEO (op het veld van Halsteren)

1D / 2G / 2H

Eerste ronde, zondag 2 juni:
a) OSC - Beerse Boys 1-4
b) Bavel 2 - Trekvogels 2 2-1
c) OVCS - Varsseveld (Varsseveld trok zich terug).
d) Nijnsel/TVE Reclame - SSS’18 (Nijnsel/TVE Reclame trok zich terug)

Tweede ronde, maandag 10 juni (Tweede Pinksterdag):
e) Bavel 2 - Beerse Boys 2-0
f) OVCS - SSS’18 1-2

Finale op neutraal terrein, zondag 16 juni:
Bavel 2 - SSS’18 (n.n.b.)

2E / 3A / 3C / 3D

Eerste ronde, donderdag 30 mei en zondag 2 juni:
a) Alcmaria Victrix - WBSV (Alcmaria Victrix trok zich terug)
b) Moerse Boys - SJC (SJC trok zich terug)
c) Alliance’22 - Virtus 7-1

Virtus blijft in de derde klasse.

Tweede ronde, maandag 10 juni (Tweede Pinksterdag)
d) Moerse Boys - Alliance’22 2-3
e) JVC - WBSV (WBSV trok zich terug)

Moerse Boys blijft in derde klasse.

Finale op neutraal terrein, zondag 16 juni:
Alliance’22 - JVC (op het veld van LSVV, Zuid-Scharwoude)

2F / 2G / 3B / 3E / 3F / 3G

Eerste ronde, donderdag 30 mei en zondag 2 juni:
a) Schijf - Keer 0-0 (Schijf wint na strafschoppen)
b) Baardwijk - VCB 4-0

Tweede ronde, maandag 10 juni (Tweede Pinksterdag)
c) Aurora - Schijf 0-6
d) Nuenen 2 – Baardwijk 4-1

Finale op neutraal terrein, zondag 16 juni:
Schijf - Nuenen 2 (op het veld van ZIGO, Tilburg)

Volledig scherm
Lotte Godrie (links) was goud waard voor Schijf tegen Aurora. De spits scoorde vier keer. © Foto Jan Stads / Pix4Profs

2F / 2G / 3B / 3E / 3F / 3G

Eerste ronde, donderdag 30 mei en zondag 2 juni:
a) SVC 2000 - ST Heeswijk/Avesteyn 1-2
b) Be Ready – Bergeijk (Be Ready trok zich terug)
c) Wilhelmina Boys - Fortuna’54 2 2-0

Be Ready blijft in de derde klasse.

Tweede ronde, maandag 10 juni (Tweede Pinksterdag)
c) Bergeijk - Wilhelmina Boys 3-2
d) Schaesberg - ST Heeswijk/Avesteyn 4-0

Finale op neutraal terrein, zondag 16 juni:
Bergeijk - Schaesberg (op het veld van Brevendia, Stamproy)