Volledig scherm
Zoals het er nu voor staat, treffen Hoeven en RBC elkaar in de nacompetitie voor een plekje in de tweede klasse. © peter van trijen/pix4profs

Zo ziet het nacompetitieschema er virtueel uit voor de West-Brabantse amateurteams

Nog één speelronde te gaan. De laatste tickets voor de nacompetitie worden komend weekend verdeeld. Voor de een een mooi toetje, voor de ander een laatste reddingsboei. Het voorbeschouwen kan bijna beginnen.

Bij de huidige tussenstanden, is dit het schema van de nacompetitie:

Zaterdagvoetbal

2E / 3A / 3B

Eerste ronde, 1 juni: 
a) Luctor Heinkenszand - WHS
b) Krabbendijke - Zaamslag
c) DFC - Walcheren
d) Tholense Boys - Prinsenland

Tweede ronde 8 juni:
e) Winnaar a – Winnaar b
f) Winnaar c – Winnaar d

Finale op neutraal terrein 15 juni.
g) Winnaar e – Winnaar f

2F / 3C / 3D

Eerste ronde, 1 juni:
a) De Zwerver - Capelle
b) Zwaluwe - SVW
c) HSSC'61 - Meerkerk
d) Brederodes - GDC

Tweede ronde, 8 juni:
e) Winnaar a – Winnaar b
f) Winnaar c – Winnaar d

Finale op neutraal terrein 15 juni.
g) Winnaar e – Winnaar f

3A / 3B / 3C / 3D / 4A / 4B / 4C / 4D

Eerste ronde, 1 juni: 
(vrijgesteld zijn de vier nummers 12 uit de derde klasse én de 8 hoogste én een na hoogst geklasseerde periodekampioenen uit de vierde klasse)
a) Kruiningen - SPS
b) DHV - GOES zat.
c) IFC zat. - Herovina
d) Asperen - Alliance

Finale op neutraal terrein, 8 juni: 
e) FC Dauwendaele - MZVC
f) ZSC'62 - FC De Westhoek
g) VVAC - Oosterhout zat.
h) BLC - Groot Ammers
i) Hoedekenskerke - Kruiningen/SPS
j) Vrederust - DHV/GOES zat.
k) TSVV Merlijn - IFC zat./Herovina
l) Brakel - Asperen/Alliance

Zondagvoetbal

Derde divisie / hoofdklasse

Eerste ronde, heen 28/30 mei, terug 1/2 juni:
a) Jodan Boys - Staphorst
b) ACV - SC Feyenoord
c) Unitas - SDO
d) Gemert - Hoogland

Tweede ronde, heen 4/6 juni, terug 8/10 juni:
e) SJC - Volendam RKAV
f) Jodan Boys/Staphorst - Eemdijk
g) Unitas/SDO - Halsteren
h) ACV/SC Feyenoord - Excelsior'31
i) OJC Rosmalen - Hoogeveen
j) Gemert/Hoogland - EVV

Finale, heen 11/13 juni, terug 14/16 juni:
(Het thuisrecht in de eerste wedstrijd van de finale gaat in eerste instantie naar de laagst geklasseerde periodekampioen, gevolgd door de één na hoogst geklasseerde periodekampioen, gevolgd door de herkanser. Indien in een wedstrijd twee gelijke periodekampioenen aan elkaar gekoppeld zijn, dan is de zoals in de PD regeling opgenomen doorslaggevend voor het thuisrecht in de 1e wedstrijd.) 
k) Winnaar e – Winnaar f
l) Winnaar g – Winnaar h
m) Winnaar i – Winnaar j

Hoofdklasse / 1A / 1B / 1C / 1D / 1E / 1F 

Eerste ronde, 30 mei:
1. Chevremont - Deurne
2. VKW - Gomos
3. FC Boshuizen - FC Uitgeest
4. Nemelaer - Leones
5. VUC - DHC
6. Rohda Raalte - BVC'12

Tweede ronde, 2 juni:
a) Fortuna Wormerveer - Chevremont/Deurne
b) De Bataven - VKW/Gomos
c) SC Bemmel - Leonidas
d) Moerse Boys - FC Boshuizen/FC Uitgeest
e) JOS/Watergraafsmeer - Nemelaer/Leones
f) SWZ Boso Sneek - VUC/DHC
g) TOP - Rohda Raalte/BVC'12
h) ZSV - IFC zon.

Derde ronde, 10 juni:
i) Winnaar a - Winnaar b
j) Winnaar c - Winnaar d
k) Winnaar e - Winnaar f
l) Winnaar g - Winnaar h

Finale op neutraal terrein, 16 juni:
1. Winnaar i - Winnaar j
2. Winnaar k - Winnaar l

1C / 2E / 2F

Eerste ronde, 2 juni:
a) Madese Boys - RKVVO
b) Oirschot Vooruit - Kruisland
c) Wilhelmina'08 - Rijen
d) FC Tilburg - EFC

Tweede ronde, 10 juni:
e) winnaar a - winnaar b
f) winnaar c - winnaar d

Finale op neutraal terrein, 16 juni:
winnaar e - winnaar f

2E / 3A / 3B

Eerste ronde, 2 juni:
a) Terneuzen - Groen Wit
b) Hoeven - RBC
c) TSC - HVV'24
d) Zundert - Gilze

Tweede ronde, 10 juni:
e) winnaar a - winnaar b
f) winnaar c - winnaar d

Finale op neutraal terrein, 16 juni:
winnaar e - winnaar f

3A / 3B / 3C / 3D / 4A / 4B / 4C / 4D / 4E / 4F / 4I (Zuid 2)

Eerste ronde, 2 juni
(Vrijgesteld zijn de vier nummers 12 uit de derde klassen én de 7 hoogst geklasseerde periodekampioenen uit iedere vierde klasse):
1) Clinge - Breskens
2) Hontenisse - NSV
3) EMMA - Blauw Wit'81
4) Den Dungen - WDS'19
5) ZIGO - GSBW
6) Avesteyn - Wilhelmina
7) Vlijmense Boys - SCR
8) Vessem - Nulandia
9) Dommelen - Woenselse Boys

Tweede ronde, 10 juni: 
10) Sprundel - Clinge/Breskens
11) Victoria'03 - Hontenisse/NSV
12) Oostburg - EMMA/Blauw Wit'81
13) Irene'58 - Den Dungen/WDS'19
14) RFC zon. - ZIGO/GSBW
15) Haarsteeg - Avesteyn/Wilhelmina
16) Bergeijk - Vlijmense Boys/SCR
17) WODAN - Vessem/Nulandia
18) TSV Gudok - Dommelen/Woenselse Boys
19) Maliskamp - DVG

Finale op neutraal terrein, 16 juni:
20) Winnaar 10 - Winnaar 11
21) Winnaar 12 - Winnaar 13
22) Winnaar 14 - Winnaar 15
23) Winnaar 16 - Winnaar 17
24) Winnaar 18 - Winnaar 19

4A / 4B / 4C / 4D / 4E / 4F / 5A / 5B / 5C / 5D / 5E

Eerste ronde, 2 juni
(Vrijgesteld zijn de zes nummers 13 uit de vierde klassen én de vijf hoogst geklasseerde periodekampioenen uit de vijfde klassen):
1) Vivoo - DVVC
2) SVC - NVS
3) Tuldania - Hulsel
4) HRC'14 - Essche Boys
5) De Weebosch - Maaskantse Boys

Finale op neutraal terrein, 10 juni:
6) Sluis - Biervliet
7) FC Dordrecht A.V. - Grenswachters
8) Boeimeer - Vivoo/DVVC
9) WSJ - SVC/NVS
10) OSC'45 - HRC'14/Essche Boys
11) SVSH - Nieuw Woensel
12) Ollandia - De Weebosch/Maaskantse Boys
13) SBV - Tuldania/Hulsel