overschrijvingen transfers transfer overschrijving stockfoto voetbal
Volledig scherm
overschrijvingen transfers transfer overschrijving stockfoto voetbal © stock

Transferoverzicht: wie speelt volgend seizoen waar in het West-Brabantse amateurvoetbal

Het West-Brabantse amateurvoetbal is vroegtijdig tot een einde gekomen. De clubs zijn de voorbereidingen op het nieuwe seizoen al gestart. Verschillende spelers hebben hun vertrek of komst al aangekondigd. Op deze plaats houdt BN DeStem bij wie volgend seizoen waar speelt. Mail aanvullingen naar redactie.sport@bndestem.nl onder vermelding van ‘transferoverzicht’.

ZATERDAGVOETBAL

Zaterdag derde klasse 

Klundert
Nieuw: Kevin van Andel (MOC’17), Paul Buchinhoren, Gijs den Hollander, Alem Kuljuh, Marc Lankhuijzen (allen eigen jeugd)
Weg:

Zwaluwe
Nieuw: 
Weg: 

Tholense Boys
Nieuw: Peter Geense en Ad van Meel (Halsteren zaterdag), Dave Wils (Vrederust), Aaron de Korte (jeugd), Koen Nieuwkoop en Dani Gladdines (waren gestopt).
Weg: Lennard Marsman en Dave den Boef (Halsteren), Wilmer Kousemaker (stopt), Joost Wesdorp (Halsteren zaterdag), Noël van Kaam (VVC'68) 

Prinsenland
Nieuw: Rody van Den Bergh (DVO’60), Marouane Hamdoune (RBC), Armando de Bruijn (Smitshoek), Klaas van der Spoel (Lepelstraatse Boys), Marcio Reuvers (De Schutters), Jeremy Troost (Kruisland), Mujib Yaqoubi (RBC), Jordi Ewanena, Bas van Dongen (Sliedrecht-2), Daan Traets, Tygo Loonstijn, Nick Kanters, Sam Hartogs, Rowin Bolluijt, Declan Dubbelman (allen eigen jeugd)
Weg: Jamie Lazaroms (Halsteren zat.), Danny Verhoeven (stopt), Brendon Jansen (GHVV’13), Jeroen van Wingerden (lager team), Jonathan Francisca (nnb), Chidozie Ugwunna (stopt), Christoper Bokila (stopt), Henrico Henriëtta (stopt)

Halsteren zat.
Nieuw: Max Heijnen (Dosko), Toni Ngombojoao (Roosendaal), Jamie Lazaroms (Prinsenland), Rody Biefer (eigen jeugd), Joost Wesdorp (Tholense Boys)
Weg: Jeroen Sebregts en Niels de Groot (beiden VVC’68), Ashwan Soerdjbalie (lager elftal), Ad van Meel en Peter Geense (Tholense Boys), Paolo Fortunati (MOC’17)

De Fendert
Nieuw: 
Weg: 

Kogelvangers
Nieuw: 
Weg: Robert Braber (DIA)

NOAD’67
Nieuw: 
Weg: Tom de Ruyter (WHS)

Seolto
Nieuw: Sebastiaan Stoop, Joshua Broeders, Tom Wijne (allen Virtus)
Weg:

WHS
Nieuw:  Arvin de Witte (Halsteren), Quincy Hoek (Tholense Boys), Tom de Ruyter (NOAD’67), Roy de Jonge (geen club), Quinten Weijler (geen club).
Weg: 

RFC
Nieuw: Lars Pruijsen, Arco van As en Ramon van Dalen (allen Almkerk)
Weg: Osman Aslan (Olympia’60) 

ONI
Nieuw: 
Weg: Paul van Zon (TSC), Yeswendum Gire (TSC),

Lennard Marsman ruilt het geel-zwart van Tholense Boys in voor dat van Halsteren
Volledig scherm
Lennard Marsman ruilt het geel-zwart van Tholense Boys in voor dat van Halsteren © Pix4Profs/Gerard van Offeren

Zaterdag vierde klasse 

MOC’17
Nieuw: Ruben Doggen (METO), Miracle Abraham, Jay Buuron, Tycho Koopman, Luc Kuitems, Sander van Uchelen, Davey Uijtdewilligen en Eise Veringa (allen eigen jeugd), Guido de Kleer (Dosko) en Paolo Fortunati (Halsteren zat.)
Weg: Sander Remery (Dosko), Redwan Zerhouni (Halsteren), Kevin van Andel (Klundert), Colin Janse (HSC’28)

Olympia’60
Nieuw: Jimmy Baarh (TSC), Jim Swanen (Be Ready), Osman Aslan (RFC) 
Weg: Bryan Weistra (Stopt), Stephan Kragten (nnb)

DHV
Nieuw: 
Weg: Joey van de Rijk (SAB)

VVC’68
Nieuw: Perry Potappel (Bruse Boys), Jeroen Sebregts en Niels de Groot (beiden Halsteren zaterdag), Joshua van Willigen (Steenbergen), Noël van Kaam (Tholense Boys)
Weg:  Gosse Nijman (FC Bergen), Jaro van Elzakker (Vrederust)

Stavenisse
Nieuw: 
Weg:

SPS
Nieuw: Thijs van Zanten (Smerdiek), Jelmer Flikweert (was gestopt)
Weg: Arnout Hage (is gestopt).

Smerdiek
Nieuw: Levi Lindhout en Sander van ‘t Hof (beiden Bruse Boys), Johan Pham (Tholense Boys)
Weg: Thijs van Zanten (onbekend), Robin Capelle (onbekend)

Vosmeer
Nieuw:  
Weg: 

Vrederust
Nieuw: Jaro van Elzakker (VVC'68)
Weg: 

Alliance
Nieuw: Wout Schrauwen (BSC)
Weg: Gijs Gommeren (BSC)

Dosko
Nieuw: 
Weg:

DVO’60
Nieuw: 
Weg: Martijn Niemantsverdriet (Rimboe)

FC Bergen
Nieuw:
Weg:

The Gunners
Nieuw: Boris Houtzager (eigen jeugd), Paul Pedersen, Melvin Boer, Paulo Remie (SAB), Eljay Hoed (WDS'19)
Weg: Nick Collins, Timo Trentelman, Kevin Visser, Dion Riemens (allen Boeimeer)

Oosterhout zat.
Nieuw:
Weg: 

Internos
Nieuw: Ramon Krijnen (Rood-Wit)
Weg:

Boeimeer
Nieuw: Jordy Pas (SAB), Nick Collins, Timo Trentelman, Kevin Visser, Dion Riemens (allen The Gunners), Pascal de Jong (WDS’19), Jeremy Korebrits (Be Ready)
Weg: 

Baronie zat.
Nieuw: Rutger Schalks (JEKA), Timo Sciarone, Timo Townsend (eigen jeugd), Max Winde (JEKA), Samuel Taria (TAC ‘90)
Weg: Kevin van Luitgaarden (JEKA), Jim Karelse (Kozakken Boys Onder 23), Zico Brusselers (stopt)

SCO 
Nieuw: Diogo Apolonia (Baronie jeugd), Marciano van Beele (clubloos), Beau Zomers(TSC).
Weg: Tom Rijvers (TSC)

Welberg
Nieuw: 
Weg: 

Steenbergen
Nieuw: Kai Heshof & Declan Thiele (eigen jeugd), Thijs Zantboer (MOC’17, jeugd)
Weg: Joshua van Willigen (VVC'68), Lennart Boot (onbekend)

ZONDAGVOETBAL

Zondag derde divisie

Dongen
Nieuw:  Pieter-Jan Scheerlinck (Turnhout) en Sil van Herwijnen (UNA)
Weg: 

Zondag hoofdklasse

Halsteren zon.
Nieuw: Lennard Marsman en Dave den Boef (Tholense Boys), Papito Puriël en Roman Witting (beiden Unitas’30), Redwan Zerhouni (MOC’17) Dave Vroon (eigen jeugd)
Weg: Thomas Marijnissen en Ellas Meijer (beiden ASWH), Vincent Ivens (Baronie), Glenn Kools (Unitas), Karim Didi (Kruisland), Arvin de Witte (WHS), Andy Steging (Rood-Wit), Jurgen Gijzen (nnb), Tarique Wustlich (Kozakken Boys), Teun Heijberg (Boeimeer), Tom de Bonte (Excelsior Essen)

Baronie zon.
Nieuw: Riad Elloukmani (Unitas’30), Vincent Ivens (Halsteren)
Weg: Tijn van Galen en Quinton Eugenia (beiden Almkerk), Noud Eggly (onbekend)

Moerse Boys
Nieuw: 
Weg: 

Vincent Ivens gaat van Halsteren naar Baronie
Volledig scherm
Vincent Ivens gaat van Halsteren naar Baronie © Pix4Profs/Marcel Otterspeer

Zondag eerste klasse 

Dosko zon.
Nieuw: Sander Remery (MOC’17), Jari Rommens (RBC)
Weg: Souffiane el Ouazzani (Goes), Max Heijnen (Halsteren zaterdag)

Rood-Wit
Nieuw: Andy Steging (Halsteren), Gino de Klerk (RBC), Rick van Batenburg (DEVO), Robin Geeraers (BSC), Rhomar Boudzra (SAB), Bryan Bongaards (SAB), Sven Buurstede (Sprundel)
Weg: Ramon Krijnen (Internos), Ayoub Boudouch (Kruisland), Yannick Millenaar (Roda Boys), Jaimy de Visser (RBC)

Unitas’30
Nieuw: Achraf Chouiter (Kruisland)
Weg: Riad Elloukmani (Baronie), Papito Puriël en Roman Witting (beiden Halsteren), Mohamed el Moussaoui (Roosendaal)

Souffiane el Ouazzani verlaat Dosko voor Goes
Volledig scherm
Souffiane el Ouazzani verlaat Dosko voor Goes © Pix4Profs/Peter Braakmann

Zondag tweede klasse 

Cluzona
Nieuw: Yorben Bus (RBC), Tom Blomaard (Luctor)
Weg: Toon Jochems (Goes), Tim Romijn (Victoria'03), Koen de Vos (Gastel)

Kruisland
Nieuw: Karim Didi (Halsteren), Freek Rovers (BSC), Ayoub Boudouch (Rood-Wit), Stijn van Kinderen (Victoria'03)
Weg: Achraf Chouiter (Unitas’30), Jeremy Troost (Prinsenland), Cheyondre Richardson (WDS’19), Mardoche Mputu (Be Ready), Coen van den Bergh (Victoria’03)

Beek Vooruit
Nieuw: 
Weg: 

Madese Boys
Nieuw: 
Weg: 

Rijen
Nieuw: 
Weg: 

TSC
Nieuw: Tom Rijvers (SCO), Rick Govers, Tadhg Bekkers, Espen Voskuil, Loek de Lyon, Hans Neggers, Michael Abrahams, Ruben Snoeren, Jarno Mous, Tijmen de Breejen, Jurendel Dorand (allen eigen jeugd), Paul van Zon (ONI), Yeswendum Gire (ONI), Bryan van Rijswijk (Neerlandia'31), Jurensley Dorand
Weg: Jimmy Baarth (Olympia’60), Jeroen van Leijsen (stopt), Gordillio Clemens (Unitas G. zat.), Tyrone Zschusschen (lager team)

JEKA
Nieuw: Nout Hendricxks (Dongen), Justin Den Tenter (UVV ‘40), Kevin van de Luitgaarden (Baronie zaterdag)
Weg: Ties Smits (stopt), Rutger Schalks (Baronie zaterdag)

Roosendaal
Nieuw: Barry Knook (RBC), Mohamed el Moussaoui (Unitas’30), Quincy Schouten (lager elftal)
Weg: Toni Ngombojoao (Halsteren zaterdag), Siebe Pal (BSC)

Bavel
Nieuw: Lars de Roos (Kozakken Boys)
Weg: David Molenaar (lager team), Robin Adriaansen (lager team), Nick Burgers (stopt), Luuk Oomen (v.v. Chaam) en Freek van Gestel (stopt)

RBC
Nieuw: Jaimy de Visser (Rood-Wit), Ricardo Mannie (BSC), Robbert van Oorschot (WDS’19)
Weg:  Jari Rommens (Dosko), Klacson Soares Wanderley (Excelsior Essen), Yorben Bus (Cluzona), Gino de Klerk (Rood-Wit), Mujib Yaqoubi (Prinsenland), Balil Dadi (FC IJsselmonde), Barry Knook (Roosendaal), Greg Noordzee (gestopt), Adnane Samra (BSC), Marouane Hamdoune (Prinsenland), Aboubacar Coulibaly (onbekend) Chaib Azaimi (onbekend), Mehmet Colak (onbekend) Yoran de Bruijn (Nieuwmoer)

Karim Didi gaat van Halsteren naar Kruisland
Volledig scherm
Karim Didi gaat van Halsteren naar Kruisland © Pix4Profs / Joris Knapen

Zondag derde klasse 

Hoeven
Nieuw: 
Weg: 

Gastel
Nieuw: Nieuw: Koen de Vos (komt van Cluzona), Sjoerd Peeters (eigen jeugd), Stijn Palings (eigen jeugd), Joeri van Rijsbergen (eigen jeugd), Feiko vd Velden (eigen jeugd), Jeno Wierikx (eigen jeugd), Mark van Wijk (eigen jeugd)

Weg: Sjoerd Tielen (DIOZ)

Steenbergen
Nieuw: 
Weg: 

Victoria’03
Nieuw: Coen van den Bergh (Kruisland), Tim Romijn (Cluzona), Rick Santbergen (BSC), Enzio de Pijper (clubloos)
Weg: Stijn van Kinderen (Kruisland)

Groen Wit
Nieuw: 
Weg: Nigel Pieter (stopt)

UVV’40
Nieuw:  Sjef van der Kinderen (Philippine), Sebastiaan de Meijer (Philippine), Jeroen Maas (SAB)
Weg: Luc van Dongen (Almkerk), Justin den Tenter (JEKA) en Rolf Snepvangers (lager elftal). Ralph de Brouwer (WDS ‘19)

Gilze
Nieuw:
Weg: 

Oosterhout zon.
Nieuw: 
Weg: 

Zundert
Nieuw: 
Weg: 

Virtus
Nieuw: 
Weg: Sebastiaan Stoop, Joshua Broeders, Tom Wijne (allen Seolto)

VVR
Nieuw: 
Weg: 

Schijf
Nieuw:
Weg: 

Irene’58
Nieuw:
Weg:

DSE
Nieuw: 
Weg:

Be Ready
Nieuw: Bart Dirven (Almkerk), Yorick le Rutte (Kozakken Boys), Mardoche Mputu (Kruisland)
Weg: Jim Swanen (Olympia’60), Jeremy Korebrits (Boeimeer zat), Tim van Dam (nnb), Thomas Vergunst (Oosterhout zaterdag), Aman Habtasulus (nnb), Stephan Huismans (lager elftal) 

Waspik
Nieuw: Jari Langermans (Right-Oh)
Weg: 

Sprundel
Nieuw: 
Weg: Sven Buurstede (Rood-Wit)

Robbert van Oorschot (R) keept volgend seizoen bij RBC
Volledig scherm
Robbert van Oorschot (R) keept volgend seizoen bij RBC © Foto: Ramon Mangold

Zondag vierde klasse 

Grenswachters
Nieuw:
Weg: 

SAB
Nieuw: Joey van de Rijk (DHV), Erik Lobbezoo (Jong Ambon)
Weg: Romar Boudzra (Rood-Wit), Bryan Bongaards (Rood-Wit), Jordy Pas (Boeimeer)

METO
Nieuw:  
Weg: Martijn de Nijs (WVV’67)

NSV
Nieuw: Alex van de Sande (Noordhoek)
Weg: Angelo Bogers (Rimboe)

ODIO
Nieuw: Bradley Smeekes (WVV’67), Michel Cornel (Victoria’03)
Weg: Jermai Martina (Vrederust)

WVV’67
Nieuw: Martijn de Nijs (METO)
Weg: 

BSC
Nieuw: Giovanni van Beek (DIOZ), Gijs Gommeren (Alliance), Siebe Pal (Roosendaal), Mohammed el Hendouz (Clubloos), Adnane Samra (RBC)
Weg: Freek Roovers (Kruisland), Robin Geeraers (Rood-Wit), Ricardo Mannie (RBC), Rick Santbergen (Victoria'03)

DIOZ
Nieuw: Sjoerd Tielen (Gastel), Cis van de Donk (geen club)
Weg: Giovanni van Beek (BSC)

Noordhoek
Nieuw: 
Weg: Alex van de Sande (NSV)

SVC
Nieuw: 
Weg:

Achtmaal
Nieuw: 
Weg:

Gesta
Nieuw: 
Weg:

Wernhout
Nieuw: 
Weg: 

DIA
Nieuw: Robert Braber (Kogelvangers) 
Weg: 

Dussense Boys
Nieuw:
Weg:

Raamsdonk
Nieuw: 
Weg:

Right Oh
Nieuw: Bob van Schijndel (RFC)
Weg: Jari Langermans(Waspik), Dennis van Loon(lager elftal)

RFC
Nieuw: 
Weg: 

Terheijden
Nieuw: 
Weg: 

WDS’19
Nieuw: Roy van Endschot (The White Boys), Ralph de Brouwer (UVV’40), Cheyondre Richardson(SC Kruisland), Bart van Eekelen, Davey Jacobs, Danisho Siner, Chandaravuth Soeung, Werner Suijkerbuijk, Quinten van Zalen, Boris Bossink(eigen jeugd)
Weg: Robbert van Oorschot (Oosterhout zon.), Ricky Staneke (stopt), Eljay Hoed (Gunners),

Chaam
Nieuw: Luuk Oomen (Bavel)
Weg:

Viola
Nieuw: Cobus Leyten (KVV Dosko, België)
Weg: 

VCW
Nieuw: 
Weg:

RSV
Nieuw:
Weg:

Nieuw Borgvliet
Nieuw: Giovanni Verduijn (zonder club), Roland de Leeuw (Dosko), Andrej Numanovic (MOC’17)
Weg:  Geert Verstraten (stopt), Michiel Wilting (FC Bergen)

PCP
Nieuw: 
Weg: 

Vivoo
Nieuw: 
Weg: 

Rimboe
Nieuw:  Angelo Bogers (NSV), Marco Kemps (HSC’28), Martijn Niemantsverdriet (DVO’60)

Gloria UC
Nieuw:
Weg: 

NVS
Nieuw:
Weg:

Zondag vijfde klasse 

The White Boys
Nieuw: 
Weg:

HSC’28
Nieuw: Levi Deelen (Meto), Guido Damen (RKVV Roosendaal jeugd), Colin Janse (MOC’17)
Weg: Bob van den Bemt (RKVV Roosendaal (lager elftal) Marco Kemps (Rimboe)

Nieuw:
Weg:

Lepelstraatse Boys
Nieuw:
Weg:

De Schutters
Nieuw: Sam Vervloet (Lepelstraatse Boys), Lars Hermus (Gastel), Perry Broos (clubloos)
Weg: Marcio Reuvers (Prinsenland)

DEVO
Nieuw: 
Weg: Rick van Batenburg (DEVO)

Moerstraten
Nieuw:
Weg: 

Advendo
Nieuw: 
Weg: 

Molenschot
Nieuw:
Weg:

Neerlandia’31
Nieuw: 
Weg: 

TVC Breda
Nieuw: Jeffrey van Duuren (SAB, lager elftal)
Weg: 

TPO
Nieuw:
Weg:

DVVC
Nieuw:
Weg:

OVV’67
Nieuw:
Weg: