De kleine Vleeshouwersstraat was met zes adressen een van de drukste punten van de eerste Dordtse Rommelroute.
Volledig scherm
De kleine Vleeshouwersstraat was met zes adressen een van de drukste punten van de eerste Dordtse Rommelroute. © Victor van Breukelen

Vintage scoren op de stoep van bewoners tijdens Rommelroute in Dordrecht

Inwoners van de Dordtse binnenstad etaleerden zondag hun vintage, brocante, boeken, kleding en speelgoed voor de deur van hun eigen huis. De eerste Dordtse Rommelroute werd gehouden, van 09.30 tot 15.00 uur.

  1. Inge verloor haar kindje met negen maanden: 'Ik vluchtte de fantasiewereld in’
    PREMIUM

    Inge verloor haar kindje met negen maanden: 'Ik vluchtte de fantasiewe­reld in’

    Inge van Clapdorp (62) verloor haar kindje toen het negen maanden oud was. In plaats van ‘onomkeerbaar te crashen’, vluchtte ze de fantasiewereld in. Dit weekend ging ze verkleed als ‘moderne piraat’ bij festival Eallum in de Dordtse Biesbosch. Het fantasy-feest trok duizenden uitgedoste en niet-uitgedoste mensen. ,,Hier kan iedereen gewoon lekker zichzelf zijn, zonder dat er wordt geoordeeld.”
    Dordrecht