Een beschonken automobilist is maandagmiddag met zijn auto de sloot langs de Heideweg in Oud-Alblas ingereden.
Volledig scherm
Een beschonken automobilist is maandagmiddag met zijn auto de sloot langs de Heideweg in Oud-Alblas ingereden. © Wijkagenten van Molenlanden

Beschonken bestuurder rijdt met auto de sloot in

Een beschonken automobilist is maandagmiddag met zijn auto de sloot langs de Heideweg in Oud-Alblas ingereden. De bestuurder had ruim twee keer de toegestane maximumhoeveelheid alcohol op.

  1. Dermatoloog over huidkanker: ‘Huidkleurig bultje dat snel groeit? Dan meteen naar de dokter’
    PREMIUM
    Met video's

    Dermato­loog over huidkanker: ‘Huidkleu­rig bultje dat snel groeit? Dan meteen naar de dokter’

    Lekker buiten zijn in het zonnetje, dat doen we maar al te graag in deze tijd van het jaar. Maar blootstelling aan te veel uv-straling in zonlicht kan leiden tot huidkanker, de meest voorkomende kankersoort in Nederland. Een op de vijf Nederlanders krijgt ermee te maken, weet Patrick Kemperman, dermatoloog bij Amsterdam UMC en het Dijklander ziekenhuis in Purmerend. Hij vertelt over de drie vormen van huidkanker en wat je kan doen om ze te voorkomen.