Met de actie Komt voor Elkaar proberen wij als BN DeStem om zoveel mogelijk lezers te helpen
van de hoofdredactieAls je in een week al het negatieve nieuws inademt en het positieve wat meer links laat liggen, kan het zomaar zijn dat je denkt dat er geen goedheid meer in de wereld is. Maar die is er wel degelijk, zo zagen we bijvoorbeeld enkele weken geleden met de hulpactie voor Ad uit Oudenbosch.
Hij vertelde in het programma Zeeman confronteert hoe hij voor 118.000 euro was opgelicht door een louche aannemer, vlak nadat zijn huis was afgebrand. Zijn zus startte online een inzamelingsactie, waarvan de teller inmiddels op meer dan 80.000 euro staat. Mooi om te zien.
U kent vast ook wel iemand die net als Ad hulp nodig heeft. Of misschien bent u zelf iemand die hulp kan gebruiken. Of wilt u juist iemand helpen. Is het antwoord op een van deze vragen ja dan kunt u vanaf nu meedoen met onze actie Komt voor Elkaar.
Met de actie Komt voor Elkaar proberen wij als BN DeStem om zoveel mogelijk lezers te helpen. Niet door zelf te hulp te schieten, maar wel door de hulp van medelezers in te schakelen. Dus heeft u een bepaalde expertise, of gewoon iets wat u heel leuk vindt wat u ook iemand anders zou willen leren? Of heeft u juist ergens hulp bij nodig? Laat het ons weten! In het klein hebben wij al jarenlang het succesvolle Lezers helpen Lezers, maar in deze periode pakken we extra uit.
Tot 18 december kun je je hulp aanbieden voor de meest uiteenlopende vragen. Voor de vragen geldt: niets is te gek! Dus wilt u iemand een bijzondere Kerst bezorgen? Zoekt u iemand die een vegetarisch viergangendiner kan maken of bent u op zoek naar zangers en zangeressen die het leuk vinden om met Kerst bij verzorgingshuizen langs te gaan? Laat het ons weten. Misschien heeft u hulp nodig bij een zoektocht naar iets bijzonders? Denk aan modeltreinen, Flippo's of een bijzondere LP? Deel het dan op ons platform Komt voor Elkaar.
Dus heeft u hulp nodig of wilt u juist hulp aanbieden, kom dan in actie. Zo kunnen we samen hopelijk iets moois doen voor elkaar en net als Ad vele anderen ook de helpende hand bieden. Van de meest in het oog springende hulpacties maken wij ook nog eens een mooi verhaal in tekst en in beeld.
André Trompers
Hoofdredacteur
Reageren: hoofdredactie@bndestem.nl
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUMCOLUMN
BBB alleen groot door de media? Ga toch weg
De BoerBurgerBeweging boekte een monsteroverwinning en mensen die ervan baalden, gaven al gauw de schuld aan ‘de media’. Die hadden zich alléén maar op Caroline van der Plas gestort, en haar daardoor aan een zekere verkiezingszege geholpen.Alphen-Chaam, Halderberge, Breda, Bergen op Zoom -
PREMIUMcolumn
Het waterschap? Kennen we alleen van de belasting, toch? Onterecht, ga eens een rondje fietsen
Beste mensen, u woont in een badkuip. Woont u niet bij het putje, dan woont u op z’n minst op de rand van de badkuip. Dus neem het waterschap serieus.Raamsdonksveer, Oosterhout -
column
Waarom deze trend op LinkedIn zo irritant is - en wat je beter kan doen
Psycholoog Thijs Launspach is psycholoog en stressexpert en auteur van het boek Fokking druk. Hij verwondert zich over het moderne werken en geeft elke week tips voor meer geluk en minder stress op je werk. Vandaag: humblebragging -
PREMIUMcolumn
Lekker, bloemkool van de grill, maar andijvie ga ik niet wokken
Vleesverslaafde verslaggever John Bas doet mee aan de Nationale Week Zonder Vlees & Zuivel. Geen dierlijke producten, dus. Hoe bevalt dat? Aflevering 3: goed te doen.Breda -
PREMIUMGeld & Geluk
Stephanie en zoon Freek: ‘Zijn er 6000 euro per jaar op achteruit gegaan na zijn 18de verjaardag’
Om voor zoon Freek te zorgen, krijgt Stephanie een deel van zijn persoonsgebonden budget. Het geld dat hij met beleggen verdient, zet hij opzij. In deze Mezza-rubriek vragen we lezers naar hun relatie tussen Geld en Geluk.
-
PREMIUM
'Meiden mogen later net zo van seks genieten als jongens’
Tijdens de Week van de Lentekriebels, die vandaag op basisscholen begint, horen oudere leerlingen nu ook alles over, jawel, de clitoris. Want die is net zo belangrijk als de piemel, stelt Elsbeth Reitzema. -
-
-
PREMIUMCOLUMN
De oplossing voor een Japans coronaprobleem: Geen knuffels maar Wicky de Poeh op het ijs
Een knuffel mag weer. Alle coronarestricties zijn opgeheven. In Tilburg stond de Japanse Kaori Sakamoto er afgelopen weekeinde van te kijken. De wereldkampioene kunstrijden won er de Challenge Cup. Na elke kür werd de schaatsende ballerina overladen met knuffels. Pluchen knuffels welteverstaan.Tilburg -
PREMIUMColumn
Stemstress: ‘Wopke Hoekstra was toch die schaatser? En BBB staat voor buik, billen en benen?’
,,Woensdag verkiezingen hè.” ,,Waarvoor?” ,,Provincie hè, Brabant!” ,,Waarom is Rutte dan zoveel op tv?” ,,Tegen de linkse wolk.”Breda