Tiësto doneert 100.000 euro aan 8 goede doelen in Breda
BREDA – Dj/producer Tiësto schenkt in totaal 100.000 euro aan acht goede doelen in Breda, de stad van zijn komaf. Dat maakte de artiest dinsdag bekend aan BN DeStem.
De donaties, die variëren van 10 tot 15 duizend euro per doel, moeten ten goede komen aan de leefbaarheid in de stad. Het gaat om de voetbalprojecten Jelle’s Army (NAC) en SAB, De Nieuwe Meidoorn en Boykes Speelhoeve in zijn oude wijk Tuinzigt, DJ School Breda en de zorginstellingen Thebe Lucia, SMO en Visio.
Blij en dankbaar
Met het ter beschikking stellen van zijn gage voor zijn optreden op Breepark (22 december) wil Tijs Verwest, Tiësto’s echte naam, iets terugdoen voor de stad waar hij is opgegroeid. “Ik ben blij en dankbaar voor wat ik als Bredase jongen allemaal heb mogen bereiken.”
Directe aanleiding voor de donatie was Tiësto’s ereburgerschap van Breda, dat hij eerder dit jaar kreeg toegewezen. “Ik wilde graag iets teruggeven. We hebben een mooi feest in Breepark opgezet, waarbij ik mijn gage helemaal ter beschikking stel van deze acht doelen.”
Betrokkenheid
In zijn selectie spreekt een sterke persoonlijke betrokkenheid van Tiësto. Bij de meeste doelen heeft hij al een historie of band opgebouwd. “De doelen vertegenwoordigen een stuk van mijn persoon, van mijn jeugd en Breda in z’n algemeenheid”, aldus Verwest.
Alle goede doelen zijn onlangs op de hoogte gebracht van de schenking door hun beroemde stadgenoot. “Daar zijn ze enorm blij, ik kreeg al heel veel enthousiaste reacties.”
Vertegenwoordigers van alle verenigingen en instellingen zijn op 22 december ook van de partij op Breepark. “Ze zijn vip-gast en we doen een fotomoment plus meet & greet”, aldus Tiësto.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Tiësto op zijn knieën gegaan voor vriendin - en ze zei ja!
BREDA - De Bredase dj Thijs Verwest, oftewel DJ Tiësto, gaat trouwen. Hij heeft zijn vriendin Annika Backes op de Malediven ten huwelijk gevraagd! En ze heeft ja gezegd, zo blijkt uit een foto op Instagram. -
Getest: dit is de beste wasdroogcombinatie
Wat is de beste wasdroogcombinatie? En welke heeft de beste prijs-kwaliteitverhouding? De Consumentenbond geeft antwoord. -
PREMIUMColumn
Wat gaat mr. RBC doen na zijn vlucht uit het wespennest bij NAC?
Het vertrek van Eric Hellemons bij NAC zorgde bij mij deze week voor een tijdmachine-effect. Voor een sprong naar juni 2011. Ik zie hem nog zitten. Thuis in Oud Gastel, aan zijn eettafel. Gebroken. -
Mijn bevalling
Doete is verloskundige en heeft een ‘droombevalling’: ‘Ik voelde dat ik al op 9 centimeter zat’
Bevallen: vrouwen doen het al eeuwen en raken er nooit over uitgepraat. Bevallingen zijn prachtig, loodzwaar en veranderen je leven. In deze serie bevallingsverhalen creëren ouders openheid door het eerlijke verhaal van hun bevalling te delen. Verloskundige Doete Reitsma (33) wist zeker dat ze in het ziekenhuis wilde bevallen, tot ze zwanger werd. -
PREMIUMCOLUMN
Amper winst uit de Vuelta? Nou en, het was prachtig!
De doorkomst van de Vuelta heeft Breda vorig jaar 1,1 miljoen euro opgeleverd, bleek deze week. Daar kun je gemakkelijk cynisch over doen.
-
Met video
Dit is nu de meest verkochte autokleur ter wereld
Chemieconcern BASF heeft uitgezocht wat wereldwijd de populairste exterieurkleuren van nieuwe auto’s zijn. De verrassing is dat er steeds meer bijzondere kleuren bijkomen, zoals bijvoorbeeld ‘violet’. Bij de top 3 is het al jaren stuivertje wisselen tussen zwart, wit en grijs. -
-
-
PREMIUMMisbruikzaak
Eén pikante foto en Sanne zat direct in greep van Gianni de W: ‘Hij speelde zo'n vies spelletje’
Gianni de W. (24) uit Etten-Leur perste met sluw verkregen naaktfoto’s vermoedelijk vele tientallen meisjes af. Sanne uit Noord-Holland was de eerste die drie jaar geleden al aangifte deed. ,,Na die eerste foto veranderde hij meteen: hij bepaalde mijn leven.” -
PREMIUMColumn
Fijn, een algoritme dat voor mij denkt
BREDA - Het verwijt dat ik enigszins lui ben is niet geheel onterecht. Daarom ben ik ook zo blij met kunstmatige intelligentie. Fijn, een algoritme dat voor mij denkt.
In samenwerking met indebuurt Breda
0 reacties
Resterende karakters 500
Log in en reageer