Rien de Böck lijdt aan long-Covid: hij ligt zo'n 20 uur per dag op bed. Hij is pas vader geworden. ,, Ik kan wel veel minder betrokken zijn bij onze dochter dan ik zou willen. Het lukt me fysiek gewoon niet.”
Volledig scherm
PREMIUM
Rien de Böck lijdt aan long-Covid: hij ligt zo'n 20 uur per dag op bed. Hij is pas vader geworden. ,, Ik kan wel veel minder betrokken zijn bij onze dochter dan ik zou willen. Het lukt me fysiek gewoon niet.” © eigen foto

Rien (31) uit Breda kan bijna niks meer door long covid: ‘Soms weet ik niet eens meer wie ik ben’

Vergeet Ons Niet Ernst. De naam van de groep die onder meer strijd voor meer aandacht voor longcovidpatiënten is veelzeggend: ze voelen zich niet gezien, genegeerd vaak zelfs. Dat de Eerste Kamer nu een fonds wil voor verpleegkundigen die door corona langdurig klachten hebben, ziet de groep als een goed eerste signaal.

0 reacties

In samenwerking met indebuurt Breda