Medewerker restaurant in Breda op hoofd geslagen met fles lachgas, verdachten gepakt langs A58
BREDA - Drie mannen uit Zeeland hebben in de nacht van zondag op maandag twee restaurantmedewerkers in Breda mishandeld. Een slachtoffer werd met een fles lachgas op zijn hoofd geslagen.
Een aantal medewerkers van een fastfoodrestaurant aan de Veldsteen praten, buiten op het terrein, bij. Op dat moment is het 03.00 uur. Iets verderop staan meerdere mannen luidruchtig met elkaar te praten. Ook gebruiken zij lachgas. Een van de horecamedewerkers belt om die reden de politie, waarna de lachgas gebruikende mannen verhaal komen halen.
Dan loopt het uit de hand. Een medewerker krijgt een vuistslag in zijn gezicht en zijn collega wordt met een fles lachgas op zijn hoofd geslagen. Hij blijft roerloos liggen en wordt niet veel later met een ambulance naar het ziekenhuis gebracht. Als de hulpdiensten arriveren is het drietal uit Zeeland in een auto vertrokken.
Tankstation
De politie treft de drie verdachten, twee 19-jarige mannen uit Vlissingen en een 20-jarige man uit Terneuzen, niet veel later bij een tankstation langs de A58 in Etten-Leur aan. Zij zijn aangehouden. De politie onderzoekt de zaak.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUMamateurvoetbal
Bijzondere aanwinst voor Baronie: international van Bonaire met ervaring in Roemenië en Benidorm komt naar Breda
Van voetballen tussen de Nederlandse pensionado’s in Benidorm naar dakloos in Polen en interlands spelen voor Bonaire: de voetballoopbaan van Baronie-aanwinst Guillermo Francisco Montero (26) in een notendop. -
Koken & Eten
Hygiëne in de keuken: maak ook je kruidenpotjes af en toe goed schoon
Veel gevallen van voedselvergiftiging ontstaan thuis, aldus het RIVM. De meeste bacteriën in de keuken denk je waarschijnlijk te vinden in de keukenhanddoek, vuilnisbak of snijplank, maar uit een nieuwe studie blijkt dat kruidenpotjes nog grotere bacteriemagneten zijn. -
PREMIUMBinnenkijken bij...
Gerda en Cor zijn verknocht aan Breda: ‘Favoriete plekje op de bank met zicht op de kerkklok’
BREDA - ,,Wij zijn stadsmensen”, vertelt Gerda Strijen. Aan haar en haar man Cor is het idyllische beeld van een huisje in het groen niet besteed. Ook wanneer ze op vakantie gaan zal je ze eerder in een metropool vinden dan aan het zwembad of het strand. ,,Ik geloof niet dat ik ooit één strandvakantie heb gehad.” -
PREMIUM
Groen licht voor bouw Parck Warande, maar vrees voor klachten over overlast atletiekvereniging Scorpio
OOSTERHOUT - De schop kan de grond in in het Warandegebied. Dinsdag gaf de gemeenteraad groen licht voor de bouw van vijf appartementenblokken, daarbij expliciet aandacht vragend voor een goede verstandhouding met de naastgelegen sportverenigingen. -
PREMIUM
Meer uren per dag werken in minder dagen, kan het?
Meer tijd voor ons sociale leven, minder files en minder drukte bij de kinderopvang. Om de problemen op de arbeidsmarkt aan te pakken, komt internist en hoogleraar Marcel Levi met een opmerkelijk voorstel: ga hetzelfde aantal uren werken in minder dagen.
-
Dit zijn de goedkoopste auto's voor private lease
Met private lease kun je voor een vast bedrag in een gloednieuwe auto rijden. Nagenoeg alles is inbegrepen: of het nu wegenbelasting, de verzekering, onderhoud of pechhulp is, je hoeft er niet over na te denken. Dit zijn de goedkoopste modellen. -
-
-
PREMIUM
Rustige Deadline Day voor een NAC dat de aanval kiest
Zeven nieuwe spelers en een nieuwe trainer. Dat is de vangst van NAC in de afgelopen transferwindow. Daartegenover staan zeven spelers die zijn teruggezet waardoor de selectie qua mankracht in balans blijft. -
Digitale dienstverlening gemeente Oosterhout moet snel beter: ‘Binnen halfjaar’
OOSTERHOUT - Oosterhout moet ervoor zorgen dat het binnen een halfjaar een aantal punten van de digitale dienstverlening beter op orde heeft. Dat vindt de gemeenteraad, dat is geschrokken van conclusies van de Rekenkamer Oosterhout.
In samenwerking met indebuurt Breda