Celstraf voor overval op winkeltje in woonzorgcentrum Aeneas
BREDA - De man die op 30 april een overval pleegde bij bejaardenhuis Thebe Aeneas in Breda heeft dinsdag van de rechtbank in Breda acht maanden cel gekregen. De helft is voorwaardelijk.
De cokeverslaafde zat die dag samen met een vriendin cocaïne te roken in de tuin van het bejaardenhuis. Toen de vrouw honger kreeg, zei de man dat ze maar beter een worstenbroodje kon bestellen.
Hij dacht dat de medewerkster van de keuken dan even weg moest om dat te bereiden. In die tijd wrikte hij met een schroevendraaier de kassa open en haalde het geld eruit. Toen de medewerkster terugkwam, bedreigde hij haar met een mesje. Hij dat laatste wel ontkend, maar de rechtbank gelooft de vrouw die zei met een mes te zijn bedreigd.
Het geld gebruikten de twee om meer cocaïne te kopen. Daarom kreeg ook de vrouw nog een maandje cel, vanwege het witwassen.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Overwegend bewolkte dag in Breda
-
Getest: Dit is de beste wasmachine voor grotere huishoudens
Wat is de beste wasmachine voor een gezin van 5 personen of meer? En welke heeft de beste prijs-kwaliteitverhouding? De Consumentenbond geeft antwoord. -
Overvaller Aeneas Breda ging weer drugs gebruiken toen hij drugspanden moest ontruimen
BREDA - De overval bij bejaardenhuis Thebe Aeneas in Breda op 30 april van dit jaar gebeurde onder meer doordat één van de twee verdachten een schuld had bij zijn drugsdealer. Dat vertelde de 57-jarige Eindhovenaar Ruud K. dinsdag tegen de rechter. -
PREMIUM
Sanne (25) heeft haar eigen modelabel: ‘Kleding kan een mooi innerlijk versterken’
BREDA - ‘Sta in je eigen kracht en geloof in jezelf’, drukten haar ouders haar op het hart toen het in de puberteit niet zo goed ging op school. En dat is Sanne Claessen (25) uit Breda altijd blijven doen. Sinds twee jaar runt ze haar eigen modelabel Shadow Collectors. ,,Sta aan het begin van mijn droom.”Breda -
PREMIUM
Subsidie om je huis te verduurzamen? Super lastig. Met deze tips lukt het hopelijk wel
Een op de drie huiseigenaren krijgt het niet voor elkaar subsidie aan te vragen voor het verduurzamen van de eigen woning. Het hele aanvraagproces voor de Investeringssubsidie voor duurzame energie (ISDE) is voor veel huiseigenaren onbegrijpelijk, ontoegankelijk en zeer tijdrovend. Met deze tips wordt het iets eenvoudiger.
-
Bezorgscooter en auto botsen op kruising in Breda, bestuurders raken niet gewond
Breda -
-
-
PREMIUMEnergierekening
Harmen: ‘Mijn huis had energielabel C, maar dat was misschien een beetje optimistisch’
Harmen Visser (28) uit Eindhoven heeft twee verschillende energiecontracten omdat dit voor hem voordeliger is. Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander. -
PREMIUMVierde divisie
Unitas’30 blijft na bloedstollende wedstrijd in de vierde divisie: ‘Nacompetitie hadden we niet getrokken’
Door met 3-2 van Kampong te winnen heeft Unitas’30 zich gehandhaafd in de vierde divisie. De ploeg van Juliën van Vugt maakte het in de slotfase nog erg spannend, maar trok de overwinning uiteindelijk over de streep. ,,Ik ben erg trots op de gasten”, aldus Van Vugt.Etten-Leur