In deze huurwoningen hoef je straks geen trappen te lopen
WANROIJ - Woningcorporatie Mooiland is in Wanroij gestart met de bouw van tien sociale huurhuizen, zogeheten nultredenwoningen. Ze zijn onderdeel van nieuwbouwproject Roting II.
Tussen de Millseweg, De Elzen en De Roting komt een nieuwe wijk met in totaal 46 woningen. Het merendeel is voor de verkoop.
Voorjaar 2023
Naar verwachting zijn de tien huurwoningen van Mooiland klaar in het voorjaar van 2023. Volgens projectontwikkelaar Herman Michiels van Region Vastgoedontwikkeling komen ze te liggen in een ruim opgezette buurt met veel groen.
De huurwoningen zijn onderdeel van een omvattender nieuwbouwproject: Roting II. In deze nultredenwoningen komen woonkamer, keuken, badkamer, toilet en hoofdslaapkamer op hetzelfde niveau als de voordeur.
Zonder traplopen
Van buitenaf is de woning zonder traplopen bereikbaar, wat ze bij uitstek geschikt maakt voor huurders die verminderd mobiel zijn. Op de eerste verdieping zijn nog eens twee slaapkamers.
Inschrijven kan nog niet. Wel kunnen belangstellenden aangeven dat ze interesse hebben door alvast een ‘interesseformulier’ in te vullen.
In de voormalige gemeente Sint Anthonis, waaronder Wanroij viel, wordt tot 2030 volop gebouwd. Volgens de huidige plannen is realisatie van negenhonderd nieuwe woningen gepland.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM
(Ex-)verslaafden prikken eigen buurt schoon: ‘Voor vijf euro per keer. Daar kun je nog geen kruimel cocaïne voor krijgen’
's-Hertogenbosch -
PREMIUM
Geen vet eten om hartkwaal te voorkomen? Een hardnekkige fabel, zegt cardioloog
Wat veroorzaakt hartaandoeningen, en hoe houd je je hart gezond? Daar gaan meerdere adviezen en wijsheden over rond. Cardioloog Janneke Wittekoek vertelt wat er waar is van zes veelgehoorde stellingen over hartgezondheid. -
PREMIUM
Samen de wereld beter maken, hoe doe je dat dan? Mensen die echt weten hoe, kunnen het je zondag vertellen in Loosbroek
LOOSBROEK - In Nederland hebben we het helemáál niet zo slecht. En wie weten dat beter dan de ruim 18 ontwikkelingsorganisaties in en om Bernheze? Wereldwijd helpen zij mensen die snakken naar onze hulp en kennis. Zondag 4 juni van 11.00 tot 16.00 vertellen ze erover in de parochietuin van Loosbroek.Loosbroek -
PREMIUM
Jongerencentrum Sint Josephstraat oogt weer fris: ‘Hier voel ik me nooit buitengesloten’
ROOSENDAAL - Het vernieuwde jongerencentrum aan de Sint Josephlaan in Roosendaal heeft een gamehoek, een kookhoek, een creatieve tafel, ruimte om huiswerk te maken, een bar, tafeltennistafel en tafelvoetbal. Alles om jongeren een plek te geven waar ze zich welkom voelen. ,,Ik ben zo trots op ons team dat dit heeft klaargespeeld”, glunderde regiomanager Lianne Ribbens donderdag bij de heropening.Roosendaal -
Flink wat belangstelling voor gesprek raad met inwoners over azc in Etten-Leur
ETTEN-LEUR - De belangstelling vanuit Etten-Leur om mee te praten over de vestiging van een asielzoekerscentrum is groot. Dat blijkt uit het aantal aanmeldingen voor deelname aan De Raad Luistert van aanstaande maandag.Etten
-
PREMIUMWaarvan Akte
Met kneepjes passen we zijn testament aan, drie dagen later krijg ik bericht van zijn overlijden
-
-
-
Botsing tegen slagboom: flinke vertraging op A27 bij Merwedebrug
Op de Merwedebrug (A27) is donderdagmiddag een slagboom geraakt. Daardoor was de brug tijdelijk dicht. Inmiddels is de brug weer open, maar het verkeer heeft nog een flinke vertraging. -
PREMIUMTips
Juni voor veel gezinnen stressvolle maand: ‘Werk als team om de hectiek aan te kunnen’
De afsluiting van het schooljaar komt eraan, met (voor de basisschool) een avondvierdaagse, afscheidsmusical en barbecue met de klas. Structuurcoach Marleen Gondelach heeft tips om de hectiek van de maand juni te helpen bedwingen. ,,Zeg je ‘nee’ tegen anderen, dan zeg je ‘ja’ tegen jezelf en je kinderen.”