Dennis van den Boomen uit Reusel lijdt aan osteogenesis imperfecta. Binnenkort is hij op tv te zien in het programma ‘Je zal het maar hebben’. Op de foto dochtertje Scottie, Simone en Dennis thuis in Reusel.
Volledig scherm
PREMIUM
Dennis van den Boomen uit Reusel lijdt aan osteogenesis imperfecta. Binnenkort is hij op tv te zien in het programma ‘Je zal het maar hebben’. Op de foto dochtertje Scottie, Simone en Dennis thuis in Reusel. © Juan Vrijdag/DCI Media

Dennis uit Reusel is niet zielig of knap of bijzonder, en dat laat hij op tv zien

REUSEL - Dennis van den Boomen (33) uit Reusel heeft een dochtertje, drinkt een biertje op een festival, sport fanatiek en heeft een papadag. Tot zover niks bijzonders. En daarna eigenlijk ook niet, want dat zijn botten supersnel breken vindt hij geen belemmering voor een normaal leven. Dat laat hij zien in het tv-programma Je zal het maar hebben.