Bij Peter Termeer uit Eindhoven werd hiv vastgesteld.
Volledig scherm
PREMIUM
Bij Peter Termeer uit Eindhoven werd hiv vastgesteld. © Kees Martens/DCI Media

Bij Peter werd aids vastgesteld: ‘Een vriendin zei dat ze bij mij de dood in de ogen keek’

Peter Termeer uit Eindhoven keek de dood in de ogen. Toen hij in 2000 in het ziekenhuis belandde, werd bij hem aids vastgesteld.

  1. Mijn moeder (75) slikt al jaren elke dag vijftien pillen, zijn die echt allemaal nodig?
    lezersvraag

    Mijn moeder (75) slikt al jaren elke dag vijftien pillen, zijn die echt allemaal nodig?

    Passen de medicijnen die je slikt nog wel bij jou? Want van sommige neemt de werking af, of er zijn pillen gekomen met minder bijwerkingen. Als je je zorgen maakt om je vader of moeder dan kan het zeker geen kwaad om de medicatie met je apotheker of huisarts te bekijken, zegt apotheker Sander van den Bogert. In deze rubriek beantwoorden onze deskundigen elke week een lezersvraag over relaties, gezondheid, voeding en andere onderwerpen.
  2. Aantal graspollen piekt: welke middeltjes werken wel en niet tegen hooikoorts?
    PREMIUM

    Aantal graspollen piekt: welke middeltjes werken wel en niet tegen hooikoorts?

    Heb je de laatste dagen ook zoveel last van tranende ogen en niesbuien? Dat is normaal, want veel grassen hebben zich de afgelopen tijd prima kunnen ontwikkelen door het warme en vochtige weer. Dat betekent: hoge graspollenconcentraties en dus slecht nieuws voor mensen met hooikoorts. Vanaf woensdag is de kans op klachten twee weken lang het hoogst. Wat kan je doen tegen al dat gesnotter? En kun je het voorkomen? We zetten op een rij wat wél en vooral niet werkt.