Twee verdachten (18) langer vast voor uitgaansgeweld Mallorca
Twee 18-jarige mannen uit Hilversum die dinsdagmorgen zijn aangehouden op verdenking van betrokkenheid bij het uitgaansgeweld op Mallorca blijven veertien dagen langer in voorarrest. De twee werden vrijdag voorgeleid aan de rechter-commissaris van de rechtbank in Utrecht en die besloot het voorarrest met de maximale termijn te verlengen.
Beiden worden verdacht van een poging tot doodslag en openlijk geweld in een horecagelegenheid in El Arenal (Mallorca) op 14 juli. Het OM verdenkt ze daarnaast van het plegen van openlijk geweld later op de avond op de boulevard van de badplaats.
Als gevolg van het geweld kwam de 27-jarige Carlo Heuvelman uit Waddinxveen om het leven en raakten diverse anderen gewond. Het OM verdenkt de nieuwe verdachten niet van poging tot doodslag op Heuvelman.
Vijf verdachten
In totaal zijn er in deze zaak nu vijf verdachten aangehouden. De drie andere verdachten zijn al eerder opgepakt. De raadkamer van de rechtbank besloot hun voorarrest met negentig dagen te verlengen. Na de drie maanden volgt in de regel de eerste openbare zitting, die naar verwachting in de eerste helft van november plaatsvindt.
Inmiddels beschikt justitie over dertig verklaringen over onlusten in badplaats El Arenal op Mallorca. Het onderzoek richt zich op twee vechtpartijen, die zich zouden hebben voorgedaan na een ruzie in een horecagelegenheid aldaar.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
podcast De Zaak X
Hun dochtertje (7) riep nog ‘Papa niet doen!’, maar Rovillïen stak zijn ex toch dood
Rachel (30) werd voor de ogen van haar 7-jarige dochtertje doodgestoken door haar ex. ‘Papa, niet doen!’ riep ze. Maar papa ging gewoon door.Abbenbroek -
PREMIUM
Arriva wil meer ruimte op het spoor en is rechtszaak gestart: ‘Denken dat wij het beter kunnen’
Wordt de Arriva-trein straks net zo veel gezien als de bekende geel-blauwe NS-treinen in Nederland? Arriva wil meer ruimte op het spoor en voert daar een rechtszaak over. Vier vragen over de zaak. -
PREMIUM
Hoge WOZ-waarde? Die kun je in sommige gevallen ook slim benutten
De nieuwe WOZ-waarde ligt weer in de bus bij Nederlandse huiseigenaren. Deze door de gemeente bepaalde woningwaarde wordt gebruikt in de berekeningen voor diverse belastingen. Vind je de WOZ-waarde te hoog, dan kun je bezwaar maken. Maar je kunt hem ook slim benutten. -
dood carlo
Mees T. (18) mogelijk meer op kerfstok in zaak-Mallorca, rechtbank wijst verzoek advocaat af
De rol van de 18-jarige Mees T. bij de geruchtmakende vechtpartijen op Mallorca is mogelijk groter dan gedacht. De opgepakte tiener uit Hilversum wordt niet alleen verdacht van betrokkenheid bij het dodelijk geweld tegen de 27-jarige Carlo Heuvelman uit Waddinxveen, maar ook van twee keer poging tot doodslag en twee keer openlijk geweld. -
PREMIUM
‘Leukemie is vaak domme pech, zelfs mensen die supergezond leven kunnen het krijgen’
De termen leukemie, bloedkanker en beenmergkanker worden vaak over één kam geschoren. Maar het gaat hier dus niet over één en dezelfde vorm van kanker. Sébastien Anguille, hoogleraar hematologie aan de Universiteit Antwerpen (UA) en hoofd hematologie van het UZ Antwerpen (UZA), geeft duiding. Hoe kan je herkennen of je leukemie hebt? En wat zijn de overlevingskansen?
-
Is zout nou wel of niet slecht voor je bloeddruk?
Over de hoeveelheid keukenzout die we gebruiken, is veel te doen. Toch heeft zout ook belangrijke functies, zegt voedingsdeskundige Karine Hoenderdos. In deze rubriek beantwoordt ons panel aan deskundigen elke week een lezersvraag over voeding, gezondheid of relaties. -
-
-
Winkeldievegges slaan hun slag in kringloopwinkel (maar weten niet dat ze gefilmd worden)
Twee winkeldievegges hebben vanmorgen een handtas gestolen in een kringloopwinkel aan de Koppelstraat in Twello. Directeur Hans Hekkert heeft de actie op camera vastgelegd en deelt dit nu op Facebook. Daarbij de oproep aan de dames om zich snel te melden, want anders wordt er aangifte gedaan. -
Twee nieuwe verdachten opgepakt voor uitgaansgeweld Mallorca
De politie heeft vanochtend twee 18-jarige mannen uit Hilversum aangehouden op verdenking van betrokkenheid bij het uitgaansgeweld op Mallorca op 14 juli. Beiden worden verdacht van poging tot doodslag en openlijk geweld in een horecagelegenheid.