Waarom werden Deniz, Atakan, Gulcan en Hikmet vermoord? Die vraag is nog steeds onbeantwoord. Vader, echtgenoot en zoon Onur K. (33) geldt als verdachte. Bij het gezinsdrama in maart vielen in één keer vier doden.
Volledig scherm
Waarom werden Deniz, Atakan, Gulcan en Hikmet vermoord? Die vraag is nog steeds onbeantwoord. Vader, echtgenoot en zoon Onur K. (33) geldt als verdachte. Bij het gezinsdrama in maart vielen in één keer vier doden. © Online-Zuid videoredactie

In ‘coronajaar’ 2020 bleef het aantal moorden gelijk, maar de criminele liquidaties nemen wel snel af

Corona heeft dit jaar op zo'n beetje alles invloed gehad, maar het aantal gevallen van moord- en doodslag is dit jaar nagenoeg hetzelfde als in 2019: 111 zaken met 115 slachtoffers is de stand van zaken nu. Wel opvallend: er zijn dit jaar zeer weinig liquidaties in het criminele milieu geweest.