Bloeiende hortensia's worden geregeld uit de voortuin gestolen. Zijn ze ook zo gewild vanwege hun vermeende hallucinerende werking?
Volledig scherm
PREMIUM
Bloeiende hortensia's worden geregeld uit de voortuin gestolen. Zijn ze ook zo gewild vanwege hun vermeende hallucinerende werking? © Shutterstock

Hortensia’s worden vaak gestolen: van sommige word je high (én krijg je stevige buikpijn)

De hortensia’s staan overal in bloei, dus voor de liefhebbers is het genieten geblazen. Maar pas op: staan ze morgenochtend ook nog in de voortuin? Hortensiaroof is schering en inslag. Omdat ze er zo aantrekkelijk kleurrijk uitzien, maar volgens sommigen ook omdat je er goedkoop high van kunt worden.

0 reacties

  1. Grote emotionele schade na zoveelste explosie in Rotterdam: ‘Wil hier helemaal niet meer wonen’
    PREMIUM
    UPDATE

    Grote emotionele schade na zoveelste explosie in Rotterdam: ‘Wil hier helemaal niet meer wonen’

    Het pand van Suri-Change op de West-Kruiskade in Rotterdam is door de gemeente gesloten. Zondagochtend was er een ‘oorverdovende’ knal en een explosie bij het goudwisselkantoor. Die knal leidde tot weinig materiële schade, maar in Rotterdam-West is de emotionele schade die van de knal uitging bij de buurtbewoners wél groot. ‘Ik wil hier helemaal niet meer wonen’.
    Rotterdam