Harry Vermeer uit Spakenburg vertrok naar Oekraïne om er te vechten, maar keerde snel terug
Volledig scherm
Harry Vermeer uit Spakenburg vertrok naar Oekraïne om er te vechten, maar keerde snel terug © Saskia Berdenis van Berlekom

Harry (36) keert halsoverkop terug van ‘louche’ legioen uit Oekraïne: ‘Ik was kansloos geweest’

vrijwilligerHarry Vermeer (36) uit Spakenburg ging vol idealen naar Oekraïne om er met het vreemdelingenlegioen tegen de Russen te vechten. Maar hij maakte kort na de grens rechtsomkeert toen bleek dat hij door een louche ‘legioen’ zonder fatsoenlijke wapens geronseld werd.

  1. Justitie eist 3,5 jaar cel tegen voetballer Rai Vloet voor ‘met absurde snelheid’ doodrijden van Gio (4)
    met video

    Justitie eist 3,5 jaar cel tegen voetballer Rai Vloet voor ‘met absurde snelheid’ doodrijden van Gio (4)

    Het Openbaar Ministerie heeft 3,5 jaar cel geëist tegen profvoetballer Rai Vloet voor het veroorzaken van een verkeersongeval waarbij de 4-jarige Gio overleed. Vloet werd, zei de officier van justitie maandagmorgen in Haarlem, met ‘bloeddoorlopen ogen en ruikend naar alcohol’ aangetroffen na de crash. De officier van justitie sprak ook van rijden met een ‘absurde snelheid’.