Dronkaard laat gewond zoontje (2) thuis achter op bank na veroorzaken ongeval
Bij een verkeersongeluk in het Zeeuwse Axel bij Hulst is een 2-jarig jongetje gewond geraakt. De bestuurder van een over de kop geslagen auto sloeg na het ongeval op de vlucht en nam het kindje dat bij hem in de auto zat mee naar een woning, iets verderop. De politie heeft de vader aangehouden. Hij bleek onder invloed van drank en drugs.
De man sloeg gistermiddag met zijn auto over de kop op de Graaf Jansdijk in Axel. Toegesnelde agenten hoorden van omstanders dat er een man en een kind in de auto zouden hebben gezeten.
De verdachte bleek uiteindelijk in een woning iets verderop te zitten. Bij het zien van de politie ging hij er via de achterdeur vandoor en ging na een paar honderd meter een sloot in. Hij verdween daarbij uit het zicht van de agenten.
Verscholen in riet
Na een korte zoektocht, waarbij de agenten gebruik konden maken van een motorboot van een omstander, bleek de man zich te hebben verscholen in het riet. Hij werd uit het water gehaald en moest een alcohol- en drugstest afleggen, die waren allebei positief.
Terwijl de verdachte er vandoor ging bleek in de woning het kind, dat volgens de politie vermoedelijk ook in de auto zat, op de bank te zitten. Het jongetje was gewond en moest nagekeken worden door ambulancepersoneel.
Slecht aanspreekbaar
Op het politiebureau is bloed bij de man afgenomen. Volgens de politie was de man dusdanig onder invloed dat hij slecht aanspreekbaar was. Hij is uiteindelijk vrijgelaten en wordt op een later moment verhoord.
Voor het jongetje is een zorgmelding opgemaakt.
Bekijk onze nieuwsvideo’s in onderstaande playlist:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUMEnergierekening
Robert: ‘Afgelopen jaar verbruikten we 21.000 kWh aan stroom en wekten we 18.900 kWh op’
Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander. Vandaag: Robert Schrijvers (53) uit Maria Hoop in Limburg. -
PREMIUM
Ophef om explosieve stijging gebruik privéjet: ‘Er zal ook wat afgunst aan kleven’
Het gebruik van privévliegtuigen in Nederland en Europa is vorig jaar explosief gestegen, blijkt uit onderzoek. Betekent dit dat de huur van een kleine luxe jet betaalbaarder is geworden of dat de allerrijksten meer zijn gaan vliegen? -
Politie valt binnen bij Suri-Change: ‘Cokemiljoenen via geldpandjes witgewassen’
Miljoenen euro’s aan cocaïnewinsten konden dankzij Surinaamse geldwisselkantoortjes worden weggesluisd uit Nederland. De Rotterdamse familie achter die geldpandjes fungeert volgens het Openbaar Ministerie al jaren als ondergrondse bankier. -
PREMIUM1
Open Huizen Dag: zo prik je door de verkooptrucjes heen
Wil je meerdere huizen die in de buurt te koop staan bekijken? Dat kan op 1 april tijdens de Open Huizen Dag van NVM. Met de tips van Hans André de la Porte van Vereniging Eigen Huis ga je goed voorbereid op huizenjacht. -
PREMIUM
Wat als we met Duitsland in oorlog raken? En andere vragen over samenwerking van legers
Nergens in de wereld werken twee legers met hun landmacht zo intensief samen als in Nederland en Duitsland. Maar wat hebben we eigenlijk nog te zeggen over ‘onze soldaten’? Moeten Nederlandse militairen nu ineens Duits gaan praten? En wat als we onverhoopt toch met elkaar in oorlog raken?
-
Quiz
Nationale Museumweek: herken jij deze musea?
Het is Nationale Museumweek. Lukt het jou deze tien Nederlandse musea te herkennen? -
-
-
Met video
De zon gaat schijnen, maar of we het echt lente kunnen noemen?
Het is mogelijk de meest gestelde vraag van deze maand: wanneer wordt het lente? En dat is niet zo gek. Het regende namelijk veel meer dan normaal in maart. Voor wie naar vitamine D snakt, is er goed nieuws: het wordt beter. Maar, er zit ook een addertje onder het gras.Zeist -
PREMIUM
‘Ga niet met de hogedrukspuit over het terras met groene aanslag’
Last van algen op tegels, schutting en bloempotten in de tuin? Wacht even met de hogedrukspuit, zegt hovenier Bert Moelee van De Tuinexpert. Hij heeft een betere oplossing.