Coentunnel weer open na ongeluk met geschaarde vrachtwagen
De Coentunnel in de richting van Amsterdam is weer open. Woensdagochtend werd de tunnel gesloten na een ongeval met een geschaarde vrachtwagen. Aanvankelijk gingen beide tunnelbuizen richting het zuiden midden in de ochtendspits op slot.
Na enige tijd konden automobilisten die vanaf de A8 naar de A10 West wilden rijden door de wisselbuis van de tunnel. De politie startte kort na het ongeluk een onderzoek naar de toedracht. Na de berging van de vrachtwagen en het reinigen van het wegdek, werd de A10 omstreeks 14.15 uur weer vrijgegeven.
Auto's die na het ongeluk in de tunnel vaststonden, zijn teruggeleid onder begeleiding van een weginspecteur van Rijkswaterstaat. Volgens Rijkswaterstaat is het niet verstandig om zelf terug te rijden, omdat dit gevaarlijke situaties kan opleveren.
Dodelijk ongeval
Ook op de provinciale weg N273, de Napoleonsweg, ter hoogte van het Limburgse Haelen, ging het vanmorgen mis. Bij een ernstig ongeluk kwam vanmorgen een bestuurder om het leven. Het gaat om een aanrijding waarbij vier personenauto's en twee vrachtauto's betrokken zijn. De randweg werd volledig afgesloten.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM
Rookmelder is vanaf 1 juli verplicht op élke woonlaag: hier moet je op letten
Waar rook is, is behalve vuur hopelijk ook een brandmelder. Op elke verdieping van het huis, want dat moet vanaf 1 juli in álle Nederlandse woningen. -
Getest: Dit is de beste inbouw-combimagnetron
Wat is de beste inbouw-combimagnetron? En welke heeft de beste prijs-kwaliteitverhouding? De Consumentenbond geeft antwoord. -
drama alblasserdam
Indrukwekkend eerbetoon voor slachtoffer Nathalie (34) van schietpartij op zorgboerderij
Een zwarte koets, met daarvoor vier paarden, trok vanmorgen door Alblasserdam. Honderden mensen verzamelden zich om op indrukwekkende wijze afscheid te nemen van hun dorpsgenoot Nathalie (34), die omkwam bij het schietdrama op een zorgboerderij in het dorp. -
PREMIUMGeld & Geluk
Saskia kwam met niets uit scheiding: ‘Kon binnen jaar auto van 15.000 euro kopen’
In deze rubriek vragen we lezers naar hun relatie tussen geld en geluk. Astrid wil dat haar kinderen elke week één euro sparen. ,,Zo lief: toen hun oma via WhatsApp was opgelicht, haalden ze hun spaarpot leeg.” -
PREMIUMRECONSTRUCTIE
Clarinda belt direct 112 als haar ex met mes voor haar staat, maar dan steekt hij haar midden op straat dood
De moord op de 34-jarige Clarinda van den Bersselaar was geen familiedrama, maar een publieke afslachting. ,,Intieme terreur’’, zegt haar zus, die tijdens het proces tegen de ex-geliefde van de Utrechtse – Nieuwegeiner Jeffrey van den D. (32) – haar spreekrecht gebruikte om een nadrukkelijke oproep te doen om partnergeweld serieuzer te nemen.
-
PREMIUM
Niet doortrekken! Boer Wim is blij met jouw uitwerpselen: ‘Poep en plas zijn rijke grondstof’
Lever je poep en plas in bij de boer. Een onsmakelijke grap? Boer Wim van den Hengel uit Achterveld is wel degelijk serieus. Waardevolle mensenpoep gooien we weg, om vervolgens dure kunstmest te kopen. Veelal uit Rusland. ,,We spoelen nu grondstoffen het riool in.” -
PREMIUM
‘Verpleegkundige en leraar met long covid hebben recht op schadevergoeding’
Zorgverleners, welzijnswerkers en onderwijzers die na een coronabesmetting onder langdurige klachten gebukt gaan, hebben recht op een schadevergoeding van vele duizenden euro’s, vindt de vakbeweging. Sterker nog, het kabinet heeft daartoe een morele plicht. -
PREMIUM
Geert Mak: ‘Gênant hoe weinig Nederland werkelijk doet met de sancties tegen Rusland’
Afgelopen week ontving Geert Mak in Berlijn de prijs voor het beste politieke boek, vandaag wordt hij in Leuven gelauwerd voor zijn bijdrage aan de Europese geschiedschrijving. Als hij over vijftig jaar zou terugkijken op deze tijd, wat zou hij dan zien?