Het politieonderzoek bij de loods op het woonwagencentrum aan de Westlandse Langeweg in Steenbergen. Inzet: Johan van der Heyden.
Volledig scherm
PREMIUM
Het politieonderzoek bij de loods op het woonwagencentrum aan de Westlandse Langeweg in Steenbergen. Inzet: Johan van der Heyden. © Pix4Profs/Gerard van Offeren

Verdachte zwaait naar moeder en zwijgt na vraag over ‘laatste rustplaats’ Belgische loodgieter

BREDA/STEENBERGEN - De man die volgens het Openbaar Ministerie de vermiste Belgische loodgieter Johan van der Heyden (57) heeft vermoord, in stukken gesneden, verbrand en gedumpt, komt maandag in Breda lachend de rechtszaal binnen lopen. Dat gebeurt bij de eerste tussentijdse zitting in de zaak. 

  1. Lugubere details over verdwijning Belgische loodgieter bekend, verbrande resten mogelijk van brug gegooid
    PREMIUM
    update

    Lugubere details over verdwij­ning Belgische loodgieter bekend, verbrande resten mogelijk van brug gegooid

    STEENBERGEN - De politie houdt er rekening mee dat de verbrande resten van vermiste Belgische loodgieter Johan van der Heyden vanaf een brug in het Schelde-Rijnkanaal zijn gedumpt. Dat zei woordvoerder Dik Advocaat dinsdagavond in tv-programma Opsporing Verzocht. Daarin kwamen ook de zonen van de Belg aan het woord. Zolang het lichaam van hun vader niet is gevonden, kunnen zij het verlies niet verwerken.

In samenwerking met indebuurt Bergen op Zoom