20210419 - SINT-MAARTENSDIJK - Pix4Profs/Tonny Presser - Roland van Tilborg doet mee aan programma Leven voor de dood. Patrick Lodiers gaat in Leven voor de Dood in gesprek met vijf hoofdpersonen over hun wens om niet meer te leven en hoopt daarmee het taboe rondom praten over zelfdoding te doorbreken.
Volledig scherm
PREMIUM
20210419 - SINT-MAARTENSDIJK - Pix4Profs/Tonny Presser - Roland van Tilborg doet mee aan programma Leven voor de dood. Patrick Lodiers gaat in Leven voor de Dood in gesprek met vijf hoofdpersonen over hun wens om niet meer te leven en hoopt daarmee het taboe rondom praten over zelfdoding te doorbreken. © Pix4Profs/Tonny Presser

Roland te zien in tv-programma Leven voor de Dood: ‘Zou mooi zijn als er meer begrip komt voor depressie’

SINT-MAARTENSDIJK - De eerste keer dat Roland van Tilborg (49) uit Sint-Maartensdijk suïcide overwoog, was toen hij acht jaar oud was. Ruim 40 jaar later kampt hij nog steeds met depressie, al beschouwt hij het nu als een stuk beter beheersbaar. Vanaf vanavond is hij te zien in het programma Leven voor de Dood.