Man (35) onder invloed van alcohol en drugs rijdt tegen geparkeerde auto's in Bergen op Zoom
BERGEN OP ZOOM - Een 35-jarige man uit Bergen op Zoom is donderdagavond tegen drie geparkeerde auto’s aangereden. De automobilist bleek onder invloed van alcohol en drugs achter het stuur te hebben gezeten. Hij is aangehouden.
De politie kreeg rond 20.30 uur de melding dat een automobilist op de Melanendreef in een bocht tegen meerdere geparkeerde auto’s was gereden. Omstanders hebben de bestuurder tegengehouden en de politie gealarmeerd. Uit een ademanalyse bleek dat de man te veel had gedronken, waarna hij mee werd genomen naar het politiebureau.
Eenmaal op het bureau werd er ook een speekseltest bij de 35-jarige automobilist afgenomen. Daaruit bleek dat de man ook drugs had gebruikt. Het rijbewijs van de Bergenaar is ingevorderd en hij kreeg een rijverbod van 24 uren opgelegd. De eigenaren van de auto's die schade opliepen hebben aangifte gedaan.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Vogelpoep en insectenresten zijn hardnekkig, maar met dit trucje is je auto zo weer schoon
-
PREMIUMCOLUMN
Waarom Belgen blijven bekvechten om borden: wordt het Luik of Liège?
Consternatie in België, want wat moet er nou op de snelwegborden staan: Leuven of Louvain? Of misschien zelfs Löwen?Bergen op Zoom -
Kun je dat contract van die gehaaide telefonische verkoper nog ongedaan maken?
‘Nee’ zeggen tegen een getrainde, telefonische verkoper is niet altijd makkelijk. Zeker niet als een energiebedrijf dolgraag een contract met je wil afsluiten. In deze rubriek legt Consumentenbond-redacteur en onderzoeker Marco van ’t Woudt je rechten als consument uit. Deze week: er is je een contract aangepraat, wat nu? -
Drie illegalen aangetroffen in trailer in Bergen op Zoom, Marechaussee doet onderzoek
BERGEN OP ZOOM - In een trailer met Spaans kenteken zijn vrijdagavond drie illegalen aangetroffen aan de Calandweg in Bergen op Zoom.Bergen op Zoom -
PREMIUM
Hoe ontstaat MS? ‘Meeste mensen krijgen eerste verschijnselen rond hun 30ste’
Vandaag is het Wereld MS Dag. Wat zijn de symptomen van MS - voluit multiple sclerose - en kun je ooit genezen van deze chronische auto-immuunziekte? Prof. Dr. Guy Laureys, neuroloog in het Universitair Ziekenhuis Gent, geeft uitleg over het ziekteverloop. ,,Er is een genetische component, maar ook omgevingsfactoren kunnen het risico op MS vergroten.”
-
PREMIUM
Liefhebbers van klederdracht ontmoeten elkaar in Westkapelle: ‘Ik reis heel het land door’
Tholen -
-
-
PREMIUM
Verbod op varend ontgassen is goed nieuws voor West-Brabant, maar hoe wordt dat straks gecontroleerd?
DE HEEN/THOLEN/BERGEN OP ZOOM - Varend ontgassen mag vanaf 1 juli 2024 grotendeels niet meer in Nederland. Goed nieuws voor de gebieden rond binnenvaartwateren in West-Brabant: ,,Daar wordt het meest varend ontgast”, zegt schipper Ton Quist. Wel zijn er zorgen over handhaving.Bergen op Zoom -
Dit is hoe de eerste teams uit Bergen op Zoom dit weekeinde speelden
Dit weekeinde werd weer gevoetbald door de clubs uit de gemeente Bergen op Zoom. In dit artikel volgt een beknopte samenvatting van de diverse gespeelde wedstrijden door de eerste elftallen.