Jean-Paul Heck presenteert Crazy Rock & Roll Stories: ‘Extra leuk omdat het in Bergen op Zoom is’
BERGEN OP ZOOM - De Bergse popjournalist Jean-Paul Heck presenteerde zaterdag zijn nieuwste boek Crazy Rock & Roll Stories in muziekwinkel de Waterput. ,,Hier, in deze winkel, ben ik opgegroeid. Dat maakt een presentatie extra leuk.”
Het is niet zijn eerste boek, niet zijn eerste presentatie. ,,Ik ben er altijd nogal nuchter onder. Maar omdat het in Bergen op Zoom is, is het toch bijzonder. Hier kom ik vandaan. Toen ik vroeger op het Moller zat, had ik allerlei bijbaantjes om in de Waterput nieuwe platen te kopen. Ik zat hier altijd.”
In zijn boek verhaalt hij over allerlei beroemde artiesten. Zo belicht hij de relatie tussen Paul McCartney en John Lennon, schrijft hij over Freddy Mercury en over de Rolling Stones. Het meest bijzondere verhaal vindt hij toch wel dat van de BeeGees. ,,Een wat onderbelichte band, vind ik. Het lijkt alsof zij een heel braaf leven leidden, maar het tegendeel is waar. Het is niet voor niks dat er nog maar twee leven. Hun verhaal is heel treurig, en voor mij ook het boeiendst.”
Sommige dingen schrijf je niet in je artikel, maar vaak zijn dat juist de leukste
Ook beschrijft hij een aantal van zijn eigen belevenissen tijdens de interviews. ,,Sommige dingen schrijf je niet in je artikel, maar vaak zijn dat juist de leukste. Dat Eddy van Halen binnenkwam, stomdronken, en de Hitlergroet bracht bijvoorbeeld.” Het boek trok al landelijke aandacht. Zo zat Heck al onder andere bij RTL Boulevard, Humberto Tan en Gerard Eckdom.
Ereplaatsje voor ouders
De Waterput stond bomvol tijdens de presentatie. Met vooraan een ereplaatsje voor de ouders van de auteur. ,,Trots? Dat zijn we al zo lang”, straalde zijn vader. Degene van wie hij zijn liefde voor muziek heeft, vertelde Heck. ,,Mijn vader kocht kaartjes voor een concert van Queen voor me en nam me mee naar Kiss, Prince en Led Zeppelin.” Het eerste exemplaar reikte Heck uit aan wethouder Letty Demmers, het tweede was voor goede vriend en collega-drummer Toni Peroni (het Goede Doel). Verder traden de band Racoon en zangeres Fleur op.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUMzaterdag 4c
Verlies in slotfase flinke domper voor DVO'60; Vrederust en Baronie spelen gelijk
In de vierde klasse C van het zaterdagvoetbal was het duel DVO'60 - Steenbergen er één in de categorie van het aansluiting vinden bij de top. De bezoekers trokken met 1-2 aan het langste eind. Vrederust en Baronie werkten nog een helft af na het eerder gestaakte onderlinge duel. In de 1-1 stand kwam geen verandering waardoor Vrederust officieel winnaar van de eerste periode is. -
PREMIUM
Over vijf jaar komen hier de eerste biodynamische spruiten van de grond: ‘Wat zou het mooi zijn als dit gebied straks volledig bio is’
HALSTEREN/LEPELSTRAAT - Geen voedselbos. Ook geen druiventeelt. Maar aan de Oude Beijmoerseweg in Halsteren komen straks biodynamische groenten van het land. Binnen vijf jaar wil kweker Peet de Krom van boerderijwinkel ‘de Kromme Lepel’ de grond geschikt hebben. -
PREMIUMCOLUMN
Belgisch vlaggen: ‘Vanaf de andere kant hangt ie goed’
Die Belgen houden ons lelijk voor het lapje, dacht ik toen ik premier Rutte afgelopen dinsdag in Brussel voor een omgekeerde Nederlandse vlag zag staan. Het bestáát toch niet, dat je een nationale driekleur van je directe buren voor de tweede keer op zijn kop hangt? -
PREMIUM
Bergse weervissers bouwen ‘megaweer’ in de Oosterschelde: ‘We hebben niks te verliezen’
BERGEN OP ZOOM - De weervissers van firma Van Dort gooien het over een andere boeg komend seizoen. De twee weervisserijen bij de Bergse Diepsluis voegen ze samen tot één megaweer. De werkzaamheden moeten voor begin mei klaar zijn, dan begint het nieuwe ansjovisseizoen. -
Mijn bevalling
Doete is verloskundige en heeft een ‘droombevalling’: ‘Ik voelde dat ik al op 9 centimeter zat’
Bevallen: vrouwen doen het al eeuwen en raken er nooit over uitgepraat. Bevallingen zijn prachtig, loodzwaar en veranderen je leven. In deze serie bevallingsverhalen creëren ouders openheid door het eerlijke verhaal van hun bevalling te delen. Verloskundige Doete Reitsma (33) wist zeker dat ze in het ziekenhuis wilde bevallen, tot ze zwanger werd.
-
Tip ons | Hoe je de redactie van BN DeStem gemakkelijk kunt bereiken
-
-
-
Met video
Dit is nu de meest verkochte autokleur ter wereld
Chemieconcern BASF heeft uitgezocht wat wereldwijd de populairste exterieurkleuren van nieuwe auto’s zijn. De verrassing is dat er steeds meer bijzondere kleuren bijkomen, zoals bijvoorbeeld ‘violet’. Bij de top 3 is het al jaren stuivertje wisselen tussen zwart, wit en grijs. -
PREMIUMKoken & Eten
Zo houd je je messen het handigst scherp (met bonustip voor je kartelmes)
Met twee, hooguit drie goede koksmessen kun je een heel kokend leven voort. Maar dan moet je ze wel goed verzorgen. Hoe doe je dat?
In samenwerking met indebuurt Bergen op Zoom