Hoogerheidese kinderen moeten nog wachten op nieuw klimrek
HOOGERHEIDE - Bij de basisschool de Stappen in Hoogerheide komt een nieuw klimrek. Maar dat gaat nog wel even duren.
Naast de basisschool stond altijd een klimrek waar behalve de kinderen van De Stappen ook andere kinderen uit de buurt gretig gebruik van maakten. Begin dit jaar werd bij een controleronde van de speeltoestellen het klimrek bij De Stappen onveilig bevonden. Het werd afgekeurd en de gemeente plaatste er een hek rond.
Handtekeningenactie
Een aantal kinderen van de basisschool pikte het niet langer dat het klimrek niet vervangen wordt en begon een handtekeningenactie onder de kinderen van de school en de buurt. De oogst was 150 handtekeningen en die werden gisterochtend in het gemeentehuis in Hoogerheide overhandigd aan wethouder Jeffrey van Agtmaal.
Goed nieuws
Vier kinderen van De Stappen, Kevin Smits, Inge Eldering, Luc Peeters en Feline Potten, werden door Van Agtmaal in de kamer van de burgemeester ontvangen. ,,Niet raar dat het klimrek is afgekeurd", vertelde Van Agtmaal. ,,Dit ding is al meer dan 30 jaar oud." Kevin Smits wilde van de wethouder horen of er een nieuw klimrek komt. Van Agtmaal had goed nieuws. ,,De gemeente gaat extra geld uittrekken voor het onderhoud van speeltuintjes en het vervangen van speeltoestellen."
En hij wist ook te melden dat het nieuwe klimrek besteld is. Inge Eldering was benieuwd wanneer dat dan geplaatst zou worden. ,,Dat kan nog wel eventjes duren want er is een lange levertijd", aldus Van Agtmaal. ,,Het zal niet eerder zijn dan komend voorjaar dat het rek, dat 25.000 euro kost, geplaatst gaat worden."
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Getest: Dit is de beste inbouw-combimagnetron
Wat is de beste inbouw-combimagnetron? En welke heeft de beste prijs-kwaliteitverhouding? De Consumentenbond geeft antwoord. -
Zo kun je goedkoper tanken tijdens een lange rit
Ook al probeer je nog zo goed om brandstof te besparen, tijdens een langere rit is het onvermijdelijk dat je een keer moet tanken, en de prijzen van benzine en diesel liegen er niet om. Zo kun je goedkoper tanken. -
Goed Nieuws
Stuur ons uw goed nieuws-foto
Vreugde om een (klein-)kind of een studie afgerond? Pas getrouwd, een huwelijksmijlpaal of een jubileum op het werk? Een bijzonder familie-uitje, vriendinnenweekend of geweldige (sport)prestatie? Stuur ons uw goed nieuws-foto! -
Hoop dat buitenzwembad Laco deze zomer toch open kan, leeft nog steeds: ‘Seizoen is nog lang’
HOOGERHEIDE - Ondanks de storing die de machinekamer onder water zette, blijft er hoop dat het Laco buitenzwembad in Hoogerheide deze zomer toch nog open kan. -
Zwemmen in de Binnenschelde? Dat kan deze zomer weer
BERGEN OP ZOOM - Wie deze zomer een duik in de Bergse Binnenschelde wil nemen, kan dat met een gerust hart doen. Waterschap Brabantse Delta heeft groen licht gegeven.
-
PREMIUMCOLUMN
Philips faalt, maar de topman krijgt gewoon z’n vette bonus
Naast goed nieuws bestaat er ook schijn-goed-nieuws. Neem Philips, waar aandeelhouders massaal tegen de bonus van topman Frans van Houten stemden. -
Agent wekt slapende man langs de A4 bij Halsteren en wordt hard in zijn arm gebeten
HALSTEREN - Een man heeft dinsdagavond een agent in zijn arm gebeten bij een worsteling op de A4 bij Halsteren. Dat meldt de politie Zeeland-West-Brabant. -
PREMIUMGeld & Geluk
Astrid kwam met niets uit scheiding: ‘Kon binnen jaar auto van 15.000 euro kopen’
In deze rubriek vragen we lezers naar hun relatie tussen geld en geluk. Astrid wil dat haar kinderen elke week één euro sparen. ,,Zo lief: toen hun oma via WhatsApp was opgelicht, haalden ze hun spaarpot leeg.”
In samenwerking met indebuurt Bergen op Zoom