Jeroen Kroonen is aanjager op het gebied van duurzaam vervoer. Met de app Nabogo kunnen mensen samen gemakkelijk carpoolen.
Volledig scherm
PREMIUM
Jeroen Kroonen is aanjager op het gebied van duurzaam vervoer. Met de app Nabogo kunnen mensen samen gemakkelijk carpoolen. © Pix4Profs / Peter van Trijen

Bergenaar droomt van elektrisch vliegen: ‘Ik haal energie uit dingen die als onhaalbaar worden gezien’

InterviewBERGEN OP ZOOM - Hij was betrokken bij de introductie van de eerste elektrische auto in het land. En later bij de komst  van de eerste elektrische bussen en de door accu’s aangedreven vrachtauto. Jeroen Kroonen zet die kennis nu ook in om elektrisch vliegen mogelijk te maken. 

  1. Soap in derde klasse eindigt met titel voor MOC’17, Prinsenland komt enkele doelpunten tekort
    PREMIUM
    Zaterdag 3B

    Soap in derde klasse eindigt met titel voor MOC’17, Prinsen­land komt enkele doelpunten tekort

    Ongeldig verklaarde duels, formele klachten bij de KNVB en geschuif met het programma; de derde klasse B was de afgelopen weken in de ban van een meeslepende soap. Dinsdagavond kwam de titelstrijd tot een climax. Dankzij een 0-1 overwinning bij De Jonge Spartaan gaat MOC’17 met het kampioenschap aan de haal. Het blijft Prinsenland, dat ook won, op doelsaldo voor.
    Bergen op Zoom