Volledig scherm
© stock

Transferoverzicht: wie speelt volgend seizoen waar in het West-Brabantse amateurvoetbal?

De transfercarrousel draait inmiddels op volle toeren, spelers in het West-Brabantse amateurvoetbal bepalen hun toekomst: wie blijft zijn club trouw en wie gaat voor een nieuw avontuur? Mail aanvullingen naar redactie.sport@bndestem.nl onder vermelding van ‘transferoverzicht’. Overschrijven kan tot en met 15 juni (23.59 uur).

ZATERDAGVOETBAL

Zaterdag derde klasse 

Klundert
Nieuw: 
Weg:

Zwaluwe
Nieuw: Randy van Helmond (Madese Boys) en Jan Polak (HZ’75), Thomas Vigelius (SC Emma), Domenique Mahu (IFC)
Weg: 

Tholense Boys
Nieuw: Remi Capelle (Vosmeer), Dennis Stols (Lepelstraatse Boys), Noël van Kaam (Halsteren zaterdag), Oghuzan Kilavuz (Dosko zaterdag), Jesper Atres, Aron de Korte en Kevin van Dijke (allen eigen jeugd), Wilmer Kousemaker (Capelle), Jasper Wiens (eigen jeugd), Joost van Elzakker.
Weg: Roel de Nijs, Werner Marsman (beiden naar WHS), Remi van Herk (Prinsenland).

Prinsenland
Nieuw: 
Weg: Tim den Houting en Shantino da Silva (beiden Steenbergen).

Halsteren zat.
Nieuw: Paolo Fortunati (Dosko), Stijn Baarendse en Jeroen Sebregts (beiden Steenbergen), Robin Hansler (MOC’17).
Weg: 

De Fendert
Nieuw: Stefan Heijstek (Kogelvangers), Leonardo Netten (Noordhoek), Bart Frijters, Kris Nuiten, Niels de Ruiter, Colin van der Wiel (eigen jeugd).
Weg: Ralph van Gent (ZSC´62), Bas van Sprundel, Erwin Kloet (lager elftal), Lars Prantl, Nick Prantl (gestopt).

Kogelvangers
Nieuw: Robert Braber (Halsteren zon.). Nicky Messer, Luc Messer (waren gestopt), Sven Moerland, Stan Moerland (beiden SSS Klaaswaal), Youri van Laarhoven (v.v. Klundert)
Weg: Edgar vd Giesen (v.v. DHV), Stefan Heijstek (v.v. de Fendert)

NOAD’67
Nieuw: 
Weg: Gijs Adriaansen (VVC’68).

Seolto
Nieuw:
Weg:

WHS
Nieuw: 
Weg: Arvin de Witte (Halsteren).

RFC
Nieuw:
Weg:

ONI
Nieuw: Tim Antheunisse (Olympia’60), Jeswendum Gire (Almkerk), Joost Trommelen (VV Dongen)
Weg: Thomas Mertens, Marlon Klaasen (gestopt)

Zaterdag vierde klasse 

Olympia’60
Nieuw: Nick van Wanrooij (Altena), Gidy de Leeuw (clubloos), Stijn Huveneers (TSC).
Weg:

DHV
Nieuw: 
Weg:

VVC’68
Nieuw: Jeroen Augustijn, Wouter Merkx, Stijn Heideman (allen Steenbergen), Ricky Willigers (MOC'17), Gijs Adriaansen (NOAD'67).
Weg:  

Stavenisse
Nieuw: 
Weg:

SPS
Nieuw: 
Weg: 

Smerdiek
Nieuw: Robin Capelle en Thijs van Zanten (beiden Vosmeer).
Weg: Levi Lindhout (Bruse Boys).

Vosmeer
Nieuw:  
Weg: Remi Capelle (Tholense Boys), Joshua van Willigen (Steenbergen), Robin Capelle en Thijs van Zanten (beiden Smerdiek).

Vrederust
Nieuw: Sander van Hooijdonk, Stefan Schoonen, Marcel Suijkerbuijk (allen Nieuw Borgvliet), Davey Roels (Halsteren), Ilias Oustat (Dosko), Adriaan van Dongen (MOC'17), Laurent Roeland (Rillandia), Jorn van Daele en Yorick Raaijmakers (lager elftal).
Weg: Hans Roovers (lager elftal).

Alliance
Nieuw: Max Pouls, Bram van den Bemt, Lennert Gommers (allen HSC’28), Bart Knobel (Cluzona), Gijs Gommeren, Michiel Kuipers (beiden RBC), Jordi Cools (BSC).
Weg: 

Dosko
Nieuw: 
Weg:

DVO’60
Nieuw: Bert Gerritsma (RBC), Ronald van Tilburg, Stein de Bruyn (beiden Cluzona), Bas Blummel (RSV), Mounir Haddouch (BSC), Roy Swinkels (NSV), Sijmen Peerenboom (Alliance), Brice Brouwers, Teun Havermans, Bram van Driesum, Mike Zagers, Matthijs van Noordenne, Max Sacharias, Rody van de Bergh, Roy Doppenberg, Govanni van de Weijgert, Jordy van Sprundel, Gijs van Broekhoven (allen eigen jeugd).
Weg: Alain Puimen, Michael de Wit (beiden De Schutters).

FC Bergen
Nieuw:
Weg:

The Gunners
Nieuw: 
Weg: 

Oosterhout zat.
Nieuw: Toufik Ould-El, Maurice Hekker, Ferry Stoop, 
Weg: 

Internos
Nieuw: Danny Poppelaars en Stijn Peters (beiden Rood-Wit), Jaye Musters (Zundert), Jean Asukaniam (Sarto), Mike van Noord (Unitas’30), Dennis van Geesbergen (Halsteren zat.)
Weg:

Boeimeer
Nieuw: Otmar Agustien, Mario Baum, Clifford Bonavacia, Abiel Bruns, Mikey Damen, Grad Damen, Rinus Damen, Rick Dielemans, Donny Franckaert, Ezra van Leeuwen, Yamil van Leeuwen, Bjorn de Krom, Roy Kroes, Gilliano Lenz, Dion Meyvis, Branco van Peer, David de Rooij, Haily Raphaela, John Verbeuken, Nick Verhagen, Milan Wildhagen, Kees Wildhagen, Jim van de Wulp (allen Boeimeer zon.), Crea Zimmerman, Junior Kunga (Hoge Vucht), Guilliano Wierikx (BSC), Randy Kimwanga (DIA), Danny Ummels, Jonathan Fiddelers (WDS’19), Tresor Ngonefi (Kozakken Boys jeugd).
Weg: -

Baronie zat.
Nieuw: Vincent Vroomans, Rick Eichelsheim, Denzel Tuijn, Dominique Tessensohn, Gijs van Lotringen, Khalil Miri, Sam Umar, Wout Brinkman, Tom van Beek, Thijs van der Bemd, Boris Fuchs, Luke Thomas, Arthur Barskaja, Brent Lips, Jan Baijens, Jim Karelse, Benjamin Kadic, Alpha Bundu (allen nieuw).
Weg: -

SCO 
Nieuw: Robin van den Noort, Tim van Dam (beiden van Be Ready), Marciano van Beele (Reeshof), Raoul Joosen (TSC).
Weg: Koen Vaas (Groen-Wit), Diogo Apolonia Carvalho (Baronie), Ricardo Apolonia Carvalho en Prince Mboub (beiden Oosterhout), Kai van Wanrooij (TSC), Simohammed Arroudi (Rijen).

ZONDAGVOETBAL

Zondag derde divisie

Dongen
Nieuw: Ridouan Kasrioui (Kozakken Boys), Tom Wijkmans (OJC Rosmalen), Jur en Swen Heijstee (OBW), Sam Verstappen (Willem II) en Luke Mohrman. 
Weg: Rémon Koenen (Achilles Veen) Daan Poelmans, Tom Kolkert (beiden Oosterhout), Mitchell van der Stappen (Vosselaar, Be.), Glenn Kools (Halsteren), Marouan Moukouh (Dosko), Thomas Schilders (Turnhout).

Zondag hoofdklasse

Halsteren zon.
Nieuw:  Andy Steging, Sven van Zwam (beiden Rood-Wit), Arvin de Witte (WHS), Thomas Marijnissen (Zwarte Leeuw) en Glenn Kools (Dongen), Teun Heijberg (ADO Den Haag, jeugd).
Weg: Jay-Jay Meierdres (Unitas), Francis Kabwe Manengela (Hoek), Alper Öztürk (Dosko), Jordi Nijs (Vicotia’03) en Mike Giannotta (jaartje in de VS).

Baronie zon.
Nieuw: Sheraino Servania (Willem II jeugd), Michel van Butselaar, Jules Molenschot, Noud Eggly, Bart Diepstraten, Floris van Nijnanten (allen NAC-jeugd), Quinton Eugenia (Kozakken Boys), Tijn van Galen (Groen Wit), Vincent Vroormans, Zico Brusselers, Benjamin Kadic, Yassine Mejres, Kevin van Luitgaarden (allen eigen jeugd). 
Weg: Nizar Mekkaoui (Kozakken Boys), Diejego Biekman (stopt), Justin den Tenter (UVV’ 40), Niels de Boer (Kruisland).

Moerse Boys
Nieuw: Jesse Mouws (Zundert), Sem Hereijgers, Justin Houtzager en Sietse Sebregts (Baronie), Bas Naalden en Jorg van Gastel (beiden eigen jeugd).
Weg: Mitchel van Overveld (Hierden), Rens van Laerhoven (stopt), D’josja Pertijs (lager team), Gertjan van Nispen (Achtmaal).

Zondag eerste klasse 

Dosko zon.
Nieuw: Marouan Moukouh (Dongen), Dennis Uijl (Goes), Alper Öztürk (Halsteren), Auke Abma (Tholense Boys), Munier Asiedu (LMO), Ahmed Ismail (Virtus), Salah Jaddi (MOC’17), Achraf Laabich (DOSKO zat.), Lofti Salhi (Hillegersberg), Thoma Sivananthan (terug van zware blessure).
Weg: William Koelewijn, Jordy Dam (beiden Steenbergen), Joshua Becht (MOC’17), Paolo Fortunati (Halsteren zaterdag), Jeffrey Franken (Nieuw Borgvliet), Max Geers, Jorn Hopmans (allebei naar een lager elftal), Dylan Jansen (Nieuw Borgvliet), Daan Mennes (MOC’17).

Rood-Wit
Nieuw: Ayoub Boudouch (zonder club), Geovanni Leander, Brandon Timmers (beiden RBC-jeugd), Yannick Millenaar (Weelde, Be.), Martijn Lindhout (Bruse Boys), Jeroen Molenaar (RBC), Anis Ouaddaf (Victoria’03), Sven Konings, Mitchell Coppens, Dirk Gijzen (allen eigen jeugd).
Weg: Sven van Zwam, Andy Steging (beiden Halsteren), Christian de Jong, Marijn van Beers (beiden gestopt), Robin Geeraers (BSC), Quincy Rijpers (BSC), Danny Poppelaars (Internos), Stijn Peters (Internos).

Unitas’30
Nieuw: Robèrt Frerichs (Hoeven), Jorg Vens (Sprundel).
Weg: 

Zondag tweede klasse 

Cluzona
Nieuw: Tom Sanen (MOC), Jacques Dekker (RBC), Chris Willemse (BSC).
Weg: Jari Voeten, Sharushan Ponnudurai (beiden Victoria’03), Sam Goossens (Roosendaal), Wesley Smits (stopt).

Kruisland
Nieuw: Faris Ouaddaf (Victoria’03), Remco van der Riet (Steenbergen), Adnane Samra, Flinn Assenberg (beiden RBC), Mike de Bruijn, Thijs Castenmiller (eigen jeugd), Michell Baptist (nb), Niels de Boer, Jeremy Goveia en Cheandre Richardson (allen Baronie).
Weg: Dorus Bakker (Steenbergen), Faisal Bensiali (RBC), Ricardo Mannie, Mike Gloudemans, Freek Roovers (allen BSC), Aimen Hadjaissa (nnb).

Beek Vooruit
Nieuw: Martijn Boere, Flemming Oprel (beiden Baronie).
Weg: 

Madese Boys
Nieuw: 
Weg: Dennis Rooijakkers, Robbie Kerremans (VCW).

Rijen
Nieuw: 
Weg: 

TSC
Nieuw: Bart van de Hoven, Yannick Lusse (beiden Baronie), Gordillio Clemens, Calvin Clemens (beiden WSC), Kai van Wanrooy (SCO), Axel Theuns (jeugd Willem II), Serginho Martial (PCP).
Weg: Menno Kans, Kees Segers, Ralph de Jong (allen gestopt), Diego Theunissen (TVC), Jamile Zschusschen (DHV), Joury den Boogert (Chowan Men’s Soccer University USA), Huseyin Efe, Rick van Zon, Stan Poetiray, Sandro Ariza, Davy Diepstraten , Miquel Dollion, (allen VVO).

JEKA
Nieuw: Dennis Peragon (lager elftal), Andries Tolenaars (WDS'19).
Weg: Remco de Groot, Ivo Haagh, Mathijs van Schendel, Noel Sipkens en Koen Hendrickx (lager elftal), Stefan van Dongen (stopt).

Roosendaal
Nieuw: Levi Schotel en Quincy Schouten (RBC), Sam Goossens (Cluzona), Thierry Aerts (MOC’17), Jorick van der Heiden, Daan Mulder, Daan Claasens, Jordy Euser, Nick Hamerlinc (allen eigen jeugd).
Weg: Kevin Kilsdonk (stopt).

Zondag derde klasse 

Hoeven
Nieuw: Arthur Raaijmakers (geen club), Stijn Kerstens (jeugd), Rick Braspenning (jeugd).
Weg: Robèrt Frerichs (Unitas’30), Jim Franssen (stopt), Damian van Nijnatten (stopt).

MOC’17
Nieuw: Colin Janse (HSC’28), Roy Belde (Grenswachters).
Weg: Robin Hansler (Halsteren, zat.), Ricky Willigers (VVC'68), Tom Sanen (Cluzona).

RBC
Nieuw: Gino Pieter, Matthias Deleij (beiden MOC’17), Faisal Bensiali (Kruisland), Chaïb Azaimi (geen club), Jari Rommens (Zwaluwen Olmen, Be.), Greg Noordzee (Overmaas), Carlos Ramos (Leonidas), Yoran de Bruijn (VVR).
Weg: Jacques Dekker (Cluzona), Jeroen Molenaar (Rood-Wit),  Huub Schuit, Yeidi Muurmans, Jordi Brühns (allen BSC), Levy Schotel en Quincy Schouten (Roosendaal), Adnane Samra (Kruisland), Jelte Pal (Willem II).

Gastel
Nieuw: Cas van Oers (BSC, jeugd), Dennis Buijs, Bram Aarssen, Bart Bus, Rody Verstraten, Lars Traets (allen eigen jeugd).
Weg: Sam Berkhout (DEVO), Angelo Bogers (NSV).

Steenbergen
Nieuw: Joshua van Willigen (Vosmeer), Dorus Bakker (Kruisland), William Koelewijn en Jordy Dam (beiden Dosko), Tim den Houting en Shantino da Silva (beiden Prinsenland), Roy Iriks (clubloos), Bas van Broekhoven en Diego Vaissaire (beiden eigen jeugd).
Weg: Jeroen Augustijn, Wouter Merkx, Stijn Heideman (allen VVC'68), Remco van der Riet (Kruisland), Jeroen Sebregts, Stijn Baarendse (beiden Halsteren zaterdag), Tom van Riesen (MOC’17), Niels Neelen (DVO’60), Yasin Erbas (Bavel).

Victoria’03
Nieuw: Jordi Nijs (Halsteren), Brian Hellemons, Joey Tak, Ali Boukayouht (allen MOC’17), Jari Voeten, Sharushan Ponnudurai (beiden Cluzona).
Weg: Faris Ouaddaf (Kruisland), Ayoub Boudouch (Rood-Wit), Anis Ouaddaf (Rood-Wit).

Groen Wit
Nieuw: Chafik Boushaba (SteDoCo), Koen Vaas (SCO).
Weg: Tijn van Galen (Baronie).

UVV’40
Nieuw: Justin den Tenter, Lucas Umas, Tim Brillenburgh-Wurth (allen Baronie).
Weg: Jonathan van Eerd (Almkerk).

Bavel
Nieuw: Jens de Jong, Rick van den Maagdenberg, Liam Geerts, Ferron Donders en Wout Dekkers  (allen eigen jeugd), Shane Laurens (Bavel, zaterdag), Yasin Erbas (Steenbergen), Max Dirkx (clubloos). 
Weg: Maarten Brands (jaar Verenigde Staten), Rob Adriaansen, Teun Adriaansen, Daan van Boxel, Rob Frijters, Stijn Jansen, Siemon van Opstal en Casper van Steen (allen lager team)

Gilze
Nieuw:
Weg: Rudy van Hoek (later team)

Oosterhout zon.
Nieuw: Gregory Hieronimus (WDS’19), Kennith Kops (GRC), Ricardo Carvalho Apolonia (SCO), Kazim Aydin (Almkerk), Miguel Dolion (TSC), Daan Poelmans, Tom Kolkert (beiden Dongen).
Weg: 

Zundert
Nieuw: Rick Gommers (Wernhout), Rob Gommers, Wessel Delcroix en Owen Maas (eigen jeugd).
Weg: Jaye Musters (Internos), Jesse Mouws (Moerse Boys), Roy Jacobs (Merksplas, Be.), Dennis Vujcic en Pieter Dictus (stoppen).

Virtus
Nieuw: Tom Wijne, Sebastiaan Stoop, Joshua Broeders (Seolto), Hakim Mperanyi (NAC onder 19).
Weg: Ahmed Ismaili (Dosko), Thomas Dusseldorp (RCD).

VVR
Nieuw: 
Weg: Yoran de Bruijn (RBC).

Schijf
Nieuw:
Weg: 

Irene’58
Nieuw:
Weg:

DSE
Nieuw: 
Weg:

Be Ready
Nieuw: Richard Jansen, Robin van den Berk (beiden Right Oh).
Weg: 

Zondag vierde klasse 

Grenswachters
Nieuw: Gino Boer (ODIO).
Weg: Marco Kemps (HSC'28), Patrick van Roosendaal (Nieuw Borgvliet), Kaylan Timmermans en Jordy van Gastel (beiden Vivoo), Roy Belde (MOC'17), Dennis Wilting (METO).

SAB
Nieuw: 
Weg:

Waspik
Nieuw:
Weg: 

METO
Nieuw: Dennis Wilting (Grenswachters).
Weg:

NSV
Nieuw: Angelo Bogers (Gastel).
Weg: 

ODIO
Nieuw: 
Weg: Gino Boer (Grenswachters).

WVV’67
Nieuw:
Weg: 

BSC
Nieuw: Quincy Rijpers (Rood-Wit), Ricardo Mannie, Mike Gloudemans, Freek Roovers (allen Kruisland), Jordi Brühns, Huub Schuit, Yeidi Muurmans (allen RBC), Davey Mathijssen (zonder club), Robin Geeraers (Rood-Wit).
Weg: Guilliano Wierikx (nnb), Vincent Dekkers (DVO’60), Jordi Cools (Alliance), Chris Willemse (Cluzona).

DIOZ
Nieuw: 
Weg: 

Noordhoek
Nieuw: 
Weg:

Sprundel
Nieuw: 
Weg: Jorg Vens (Unitas’30).

SVC
Nieuw: Robin van Boxtel (DEVO)
Weg: Jelte van Son (stopt).

Achtmaal
Nieuw: Roel Jongenelis (Wuustwezel), Gertjan van Nispen (Moerse Boys).
Weg:

Gesta
Nieuw: 
Weg:

Wernhout
Nieuw: 
Weg: 

DIA
Nieuw: Menno van Vliet, Max Weterings (beiden Baronie).
Weg: 

Dussense Boys
Nieuw:
Weg:

Raamsdonk
Nieuw: Yordi Vissers, Habbat Matte, Frank van Wijk (allen RFC Zaterdag), Niek van den Broek (RFC zondag), Mike de Man (SCO).
Weg:

Right Oh
Nieuw:
Weg: Mitchel de Rooij, Timo Schollaardt (beiden White Boys), Richard Jansen, Robin van den Berk (beiden Be Ready).

RFC
Nieuw: 
Weg:

Terheijden
Nieuw: Mirko Ivanec (Baronie).
Weg: 

WDS’19
Nieuw: Mitchell de Waard, Murat Guldal (beiden lager elftal), Julian Segeren (Internos), Richel Nicia (Hoge Vucht).
Weg: Andries Tolenaars (JEKA).

Chaam
Nieuw: 
Weg:

Viola
Nieuw:
Weg: 

VCW
Nieuw: Dennis Rooijakkers, Robbie Kerremans (Madese Boys).
Weg:

RSV
Nieuw:
Weg:

Nieuw Borgvliet
Nieuw: Dylan Jansen, Jeffrey Franken (Dosko), Marco de Vos, Michel Mertens (FC Bergen), Patrick van Roosendaal (Grenswachters), Zakaria de Oliveira (HSC’28), Luuk Dubois (FC Moerstraten).
Weg: Sander van Hooijdonk, Stefan Schoonen, Marcel Suijkerbuijk (allen Vrederust).

PCP
Nieuw: Ibrahim Ikililou (Hoge Vucht).
Weg: Serginho Martial (TSC).

Vivoo
Nieuw: Kaylan Timmermans en Jordy van Gastel (beiden Grenswachters).
Weg: 

Zondag vijfde klasse 

The White Boys
Nieuw: Mitchel de Rooij, Timo Schollaardt (beiden Right-Oh), Ronnie Reniers, Daan van Dinter (beiden Oisterwijk), Marouane Bouchti, Stephan Netten en Sonny Leermans (allen BVV), Maba Jarbou (Almkerk), Marlon Konings en Harrie Hesselbert (beiden WSJ), Mike Spijkers ('t Zand), Roy van Endschot (Boeimeer), Joey Norbart (Dosko), Brian van de Goor (Capelle), Melvin Smits, Diego Jolie, Joey Norbart (Willem II jeugd)
Weg:

HSC’28
Nieuw: Marco Kemps (Grenswachters)
Weg: Colin Janse (MOC’17), Max Pouls, Bram van den Bemt, Lennert Gommers (allen Alliance).

NVS
Nieuw:
Weg:

Lepelstraatse Boys
Nieuw:
Weg:

De Schutters
Nieuw: Davey Groeneveld (Victoria’03), Alain Puiman, Michael de Wit (beiden DVO’60), Jiri Tak (SC Gastel), Bert Vermeulen (Oranje Blauw’14).
Weg: Bert Crevals, Dennis Jonkers, Stijn de Rudder (allen lager team), Redwan Agharoud (BSC, zaterdag).

DEVO
Nieuw: Sam Berkhout (Gastel) .
Weg: Robin van Boxel (SVC)

Moerstraten
Nieuw:
Weg: 

Rimboe
Nieuw: Hakan Patan (Kruisland), Joran van der Meijde (HSC’28), Tugay Yarbuglubas (Dosko zat.), Alan Szymczyszyn (DSE), Mahjid Asarikh, Jeffrey Jurgens, Alex Karapet (allen DVO’60), Marco Mpeti (Unitas’30 jeugd), Melvin Matondo (Alliance jeugd), Ouassim Khannich (clubloos), Angelo Henning (clubloos).
Weg: Hakim El Kaarbouchi (gestopt), Emre Aygun (gestopt) en Akin Onder (niet bekend).

Welberg
Nieuw: Luuk Deckers (Steenbergen, lager elftal), Jorik Raaijmakers (Moerstraten), Joey Zempoloeg, Jens van Helvoort, Mahmoud Safwat (allen MOC'17 jeugd), Dennis Luijks, Nathan Kuyper (eigen jeugd). 
Weg: Tom Mulder (stopt) Martijn Hagens (lager elftal) Wiebe Vissers, Joey van Tilburg, Brandon Schippers (Prinsenland, lager elftal).

Advendo
Nieuw: 
Weg: 

Molenschot
Nieuw:
Weg:

Neerlandia’31
Nieuw: 
Weg: 

TVC Breda
Nieuw: 
Weg: 

TPO
Nieuw:
Weg:

DVVC
Nieuw:
Weg:

Gloria UC
Nieuw:
Weg: 

OVV’67
Nieuw:
Weg: