Volledig scherm
© BELGA

Transferoverzicht: wie blijft en wie gaat?

De transfercarrousel draait inmiddels op volle toeren, spelers in het West-Brabantse amateurvoetbal bepalen hun toekomst: wie blijft zijn club trouw en wie gaat voor een nieuw avontuur? Mail aanvullingen naar redactie.sport@bndestem.nl onder vermelding van 'transferoverzicht'. Overschrijven kan tot en met 15 juni (23.59 uur).

ZATERDAGVOETBAL

Zaterdag tweede klasse 

Zwaluwe
Nieuw: Wouter de Laat (Madese Boys), Jelle Nooren, Levi Vos, Marco Vos, Bryan Clavan (allen eigen jeugd), Yves Erkens (sv Terheijden)
Weg: Mike Weeland, Joost Glimmerveen (gestopt), Jan Polak (HZ'75)

Tholense Boys
Nieuw: Bart Vane en Remi van Herk (VVC'68)
Weg:

Zaterdag derde klasse 

Klundert
Nieuw: Steven Maggan (RBC), Louis van der Schalie (Noordhoek), Lolo Patricia (EBOH), Benno Coco (clubloos), Jonathan Kierindingo (clubloos)
Weg:

Prinsenland
Nieuw: Jamie Lazeroms (Halsteren), Davey van Merrienboer (Kruisland), Rowin Bolluijt, Yoeri van Ham (jeugd RBC), Jens Verschuren (VCW), Danny Verhoeven (clubloos), Pieter van Est (clubloos)
Weg: Joeri Leest (RBC), Wessel Sloof (Tholense Boys), Joey Loonstijn (club in Amerika), Sven Damen (SC Gastel), Jacco de Gast (DBGC), Dorus Bakker (Kruisland), Mo Mekkaoui (onbekend), Michael Heskens (Roosendaal, lager elftal).

Halsteren
Nieuw: Dennis van Geesbergen (Kruisland), Ronald van Leeuwen (Vrederust), Steven van der Spek, Noël van Kaam (VVC'68), Marco Vis (Steenbergen), Danny Suijkerbuijk (MOC'17)
Weg: Mechiel Atkinson (Vrederust), Erik Schrauwen (lager elftal), Tommie Bouwman (lager elftal), Hilbert van Akkeren (gestopt), Maarten de Kort (gestopt) 

De Fendert
Nieuw: Michel Boelens (Virtus)
Weg:

DHV
Nieuw: Bjorn Semler (Virtus)
Weg:

Kogelvangers
Nieuw:
Weg:

Noad'67
Nieuw: Gijs Adriaansen (VVC'68)
Weg: Christiaan van Hekken (gestopt)

Seolto
Nieuw:
Weg:

WHS
Nieuw: 
Weg: Fernando Ketting (Stavenisse)

RFC
Nieuw:
Weg:

Zaterdag vierde klasse 

Olympia'60
Nieuw:
Weg:

VVC'68
Nieuw:
Weg: Bart Vane en Remi van Herk (Tholense Boys), Noël van Kaam (Halsteren zaterdag), 

Stavenisse
Nieuw: Fernando Ketting (WHS)
Weg:

SPS
Nieuw: Ramon Voshol (Kloetinge), Edwin Andriesse (clubloos), Wiebe Smits (clubloos)
Weg: 

Smerdiek
Nieuw: Julian Stoutjesdijk (clubloos)
Weg:

Vosmeer
Nieuw: Thijs van Zanten en Niels van Duivenbode (VVC'68)

Weg:

Vrederust
Nieuw: Siem van Keijzerswaard (Dosko, jeugd), Mitchell de Bruyn (Alliance zondag), Michiel Atkinson (Halsteren zaterdag), Dave Wils (MOC'17, jeugd), Cody Ista (FC Bergen), Dave van de Watering (clubloos), Michel Magielse (Lepelstraatse Boys). 
Weg: Ronald van Leeuwen (Halsteren zaterdag) 

Alliance
Nieuw: Maikel Ubbink (Unitas'30, zondag)
Weg: Lucas Sanders (Cluzona)

Dosko
Nieuw: Abderrahim El Fadili (Rillandia)
Weg:

DVO'60
Nieuw: Michael de Wit (Rimboe), Joey Rietdijk, Kevin Jongenelen (Alliance zaterdag), Koen Martens (geen club), Anwar Amiri (geen club), Yousef Zekhini (geen club)
Weg: Boyd Wierckx (Roosendaal)

FC Bergen
Nieuw:
Weg:

Unitas'30
Nieuw: 
Weg: 

The Gunners
Nieuw: Jamie Wolff (Smitshoek), Laurens Rademaker, Hassan el Farissi, Dirk Bulkman (allen eigen jeugd), Daniel Zwanenburg (RVC'33), Frank van Bergen (Achilles Veen), Tim  Suter (Boeimeer)
Weg: Thierno Sy (Unitas'30), Rick Musters (Blauw Wit'81)

ONI
Nieuw: Paul van Zon, Jaap van der Waarden, Sander de Bont, Floris Wouters (komen allen van VV Dongen), Thomas Mertens (Emplina)
Weg:

Oosterhout
Nieuw: : Jeffrey van baal (Rood-Wit), Rene Sprangers (Rood-Wit), Terence Bakker (Virtus), Mark Vorthoren (Olympia '60), Joey van Kempen 
Weg: Matt van Gorkum, Nouradin Essanhaji, Younes (allen naar ander team Oosterhout)

Internos
Nieuw:
Weg:

ZONDAGVOETBAL

Zondag derde divisie

Dongen
Nieuw: Wessel Sprangers (Willem II) en Tom Stupers (Emplina), Oguzhan Kazanci (Victoria'03), Mitch van der Ven (OJC Rosmalen), Thom Avontuur (Rijen), Renzo Pereira (OJC Rosmalen), Gideon Kingongo (vv Gemert).

Weg: Moustafa Mohammad (Baronie) Thoma Sivananthan (Dosko), Rob Roovers (stopt) Paul van Zon, Sander de Bont, Floris Wouters en Jaap van der Waarden (allen naar ONI), Jordy Zielschot (RKC Waalwijk).

Zondag hoofdklasse B

Halsteren
Nieuw: Robert Braber (Helmond Sport), Tom de Bonte (Kloetinge), Francis Manengela (Goes), Jay Jay Meierdres (SteDoCo), Karim Didi (Svelta Melsele, België), Jerimo van den Bempt (NAC jeugd), Mike Giannotta (Willem II jeugd), Giovanni Moerland (MOC'17)
Weg: Sam van de Kreeke (ASWH), Jamie Lazeroms (Prinsenland), Jonathan Constansia (Hoek), Sigourney Bandjar (stopt), Abdoe Abdenbi (Vlissingen), Josimar Pattinama (Vlissingen), Roycel James (Goes)

Baronie
Nieuw: Moustafa Mohammad (Dongen), Alexander Haas (Brabantia), Jorik Mijnhijmer (Achilles Veen), Mark Schuit (Kloetinge), Diejego Biekman (Oranje Wit), Jens en Sander Wirix (Rood-Wit), Mirko Ivanek (Terheijden)
Weg: Gianni Tiebosch (Hoek), Yvan Nkundumugisha (Rood-Wit), Bart de Koning (UVV'40), Daan Diepstraten, Ralph van Loon (beiden Bavel), Kobus Christianen (Beek Vooruit), Rhomar Boudrzra (SAB), Emile Linkers  (FC Lienden), Sandro Ariza (TSC)

Zondag eerste klasse 

Dosko
Nieuw: Jeffrey Franken (FC Bergen), Daan Mennes (MOC'17), Dylan Jansen (MOC'17), Max Heijnen (MOC'17), Jordy Dam (Steenbergen), Thoma Sivananthan (Dongen), Souffiane El-Ouazzani (MOC'17), Wassim El Mourabit (clubloos), Guido de Kleer (RKAVV). 
Weg: Nikai Derwort (Almkerk), Ramon Krijnen (Rood-Wit), Nick Lodiers (Cluzona), Toon Jochems (Cluzona)

Rood-Wit
Nieuw: Ramon Krijnen (Dosko), Danny Poppelaars, Stijn Peters (beide Internos), Grigor Sahakjan (RBC), Yvan Nkundumugisha (Baronie), Mamadu Jalloh (Unitas’30), Robin Geeraers (Alliance), Gaynio Aarts (Zundert), Matthijs den Biggelaar (KFC Poppel, België), Jaimy de Visser (HVV’24), Thomas Marijnissen (NAC).
Weg: Achraf Chouiter (Kruisland), Jeffrey van Baal (Oosterhout), Sander Wirix (Baronie), Jens Wirix (Baronie), René Sprangers (Oosterhout)

Moerse Boys
Nieuw: Glenn van Dijck, Cas van den Broek, Michael de Bruijn, Mick Strijbos, Kas Mol (allen eigen jeugd)
Weg: Mark Foesenek (gestopt)

Zondag tweede klasse 

Cluzona
Nieuw: Nick Lodiers (Dosko), Toon Jochems (Dosko), Tim Wezenbeek, Lucas Sanders (beiden Alliance), Aaron Deckers, Jari Voeten, Sven van Son (RBC), Koen de Vos (Gastel), Max Bellemans, Sharushan Ponnudurai (eigen jeugd)
Weg: Damian van Nijnatten (Hoeven), Quincy Schouten, Jacques Dekker (beiden RBC), Toon de Bruijn, Marcel van der Sloot (Stopt), Dennis Janssen (Lager Elftal)

Hoeven
Nieuw: Damian van Nijnatten (Cluzona)
Weg: Bart de Bont (onbekend)

Kruisland
Nieuw: Jeremy Troost (RBC), Caner Ok (Virtus), Mike Meijvis (Beek Vooruit), Issam Dahmani, Hakan Patan (beiden Merksplas), Dorus Bakker (Prinsenland), Achraf Chouiter (Rood-Wit) en Fredson Lucas (Oude Maas), Peter Gommeren (Leonidas)
Weg: Mo Azaimi , Marouane Hamdoune, Anass El Gamali, Levy Schotel (allen naar RBC), Daan Tak (Gastel), Gino de Klerk (RBC)

Unitas'30
Nieuw: Bjorn van Sundert, Ramon van de Ploeg (Internos), Jonathan Kadima, Mohamed el Moussaoui, Thierno Sy (Gunners), Tommy Croes (TVC Breda).
Weg: Maikel Ubbink (Alliance zaterdag), Mamadu Jalloh (Rood-Wit), Cas Nooren (DSE), Wesley Heijnen (Sprundel), Rick de Jong (Victoria'03)

Beek Vooruit
Nieuw: Kobus Christianen (Baronie), Daan Korsten, Rob Vermeer, Job van den Buys, Yannick van Opstal, Feike Bruijns (allen eigen jeugd)
Weg: Demian Broere (gestopt), Mike Meyvis (Kruisland)

Madese Boys
Nieuw: Frank Pheninckx, Niels Akkermans (beiden DIA), Tresor Ngonefi (Kozakken Boys), Tim Netten (lager elftal), Tom van Ermingen (eigen jeugd)
Weg:

Rijen
Nieuw: Daley Dielemans (Neerlandia'31), Serdar Gul (WSJ)
Weg: Thom Avontuur (Dongen) Dirk Aben (gestopt), Thijs van Mook (Reeshof), Freek Trommelen (lager elftal) 

Zundert
Nieuw:
Weg: Gaynio Aarts (Rood-Wit), Rick Gommers, Thijs Damen (beiden Wernhout)

JEKA
Nieuw: Lars Noya (Kloetinge), Billie van Hoeven (Bavel), Rinaldo Khan (DIA), Rutger Schalks, Stijn van Nijnatten, Ruben Notenboom, Max van Gurp, Max Winde, Tom Bartels, Vinnie Harmusial, Maikel Mossou, Bas Tebbe (allen eigen jeugd).
Weg: Lucas Jacobs (Kansas University), Jisk Flikweert (WDS '19).

Zondag derde klasse 

SCO
Nieuw: Liam van Room (TSC), Koen Vaas (PCP), Maarten Blom (PCP), Mohamed Assarraj (PCP), Mike Snoeren (Oosterhout), Mike de Man (Oosterhout), Benny Hesterman (Be Ready), Collin Bax (Be Ready), Giovanni Berkhof (OVV'67), Simohammed Arroudi (Dongen), Dannu Verstijlen (TVC). Uit de eigen jeugd maken Axel Kastelijns, Axel van de Bent, Kai van Wanrooij, Dani Rohder en Abdelaziz Negro de overstap naar de selectie.
Weg: Rodney Schrauwen (WSC), Thomas Vergunst (Be Ready), Kevin van Gool (Be Ready), Huseyin Efe (TSC), Antal van der Heijden (lager elftal), Sander Broekhoven (stopt), Tim Lamme (Boeimeer), Nick van Kolk, Floriaan van Wijnen, Michiel Rademakers (lager elftal), Eric Boateng (Oosterhout), Tarik Zaryouh (Dongen), Yonathan Yuya (Achilles Veen)

MOC'17
Nieuw: Kevin van Andel, Joey Tak, Gino Pieter, Thierry Aerts (allen RBC), Marcello van Daalhuizen, Donovan Carolus (beide Alliance), Sala Azzoui, Sven Oerlemans, Roland Peters en Dave Wils (allen eigen jeugd)
Weg: Daan Mennes (Dosko), Dylan Jansen (Dosko), Souffiane El-Ouazzani (Dosko), Giovanni Moerland (Halsteren), Max Heijnen (Dosko), Danny Suijkerbuijk (Halsteren zaterdag)

RBC
Nieuw: Jacques Dekker, Quincy Schouten (Cluzona), Gijs Gommeren (Alliance), Gino de Klerk , Mo Azaimi, Marouane Hamdoune, Anass El Gamali (allen van Kruisland), Jari Bosch (clubloos), Joeri Leest (Prinsenland), Jordi Bruhns, Jeroen Molenaar, Yeidi Muurmans en Adnane Samra (allen eigen jeugd). 

Weg: Kevin van Andel, Joey Tak, Gino Pieter, Thierry Aerts (allen MOC'17), Wesley van Zundert (Roosendaal), Sven van Son, Aaron Dekkers, Jari Voeten (allen naar Cluzona), Jovanni van Nijnatten, Jesse Vermeer (beiden Sprundel) Jeremy Troost (Kruisland), Alan Szymczyszyn (DSE)

Roosendaal
Nieuw: Wesley van Zundert (RBC), Lars Machielse, Toni Ngombojoao (beiden Steenbergen), Boyd Wierckx (DVO'60)
Weg: Donovan de Weert (METO)

Gastel
Nieuw: Sven Damen (vv Prinsenland), Devin Krijnen (DIOZ), Jiri Tak ( vv de Schutters), Mike Rockx (vv de Schutters), Daan Tak (vv Kruisland), Feiko van der Velden (RBC jeugd), Matthijs Nagtzaam (lager elftal), Lars Traets, Kevin Aarssen, Sjoerd Tielen (allen eigen jeugd).

Weg: Pascal van Caam (gestopt), Ayoub Boudouch (Victoria'03), Koen de Vos (Cluzona), Angelo Bogers (BSC)

Steenbergen
Nieuw: Niels Neelen (Rimboe), Tom van Riesen (FC Bergen), Yasin Erbas (Groen Wit), Davy Krijnen (lager elftal), Kevin de Jong (eigen jeugd)
Weg: Jordy Dam (Dosko), Lars Machielse, Toni Ngombojoao (beiden RKVV Roosendaal), Rick Musters (lager elftal), Marco Vis (Halsteren zaterdag).  

Victoria'03
Nieuw: Mitchell de Waard (Alliance), Theo van Viegen (SVC), Ayoub Boudouch (Gastel), Rick de Jong (Unitas'30), Chesron Girigori (Internos)
Weg:

Groen Wit
Nieuw: Mardouche Mputu (KFC Meer), Imad Zriouil (Baronie), Kevin van Eijk, Maurits van Gurp, Furkan Pekmezi (allen eigen jeugd)
Weg: Yasin Erbas (Steenbergen), Halil Ozturk (gestopt), Guillermo Zschusschen (Hoge Vucht), Achraf Mejout (PCP). 

UVV'40
Nieuw: Bart de Koning en Corne Dames (Baronie)
Weg: Joost van Tol (gestopt)

Bavel
Nieuw: Erik Meijerink (DIA), Daan Diepstraten en Ralph van Loon (Baronie), Maarten Brands (jeugd Willem II), Ruud van Hooijdonk en Adam van Rijckevorsel (lager elftal), Jaap Berendschot, Jesper Bal, Job Bedert, Casper van Steen, Stijn Jansen (allen eigen jeugd).
Weg:Falko Fokkema, Gijs Pheninckx, Stijn Adriaansen, Gijs van de Veeken, Richard Domisse en Mike Marijnissen (lager elftal), Milos Lakic (gestopt), Mickey Vermeeren (PCP).

Gilze
Nieuw:
Weg: Stijn van Hal (Gudok)

Oosterhout
Nieuw: Emiel van Pelt, Rob Schoormans, Sofyan Asrih (TSC), Eric Boateng, Prince Mboup, Abdelaziz Negro, Hicham El Yousoffi, Kadir Eroglu (SCO), Mehmet Buyukdogan (Rijen) Sefa Yacindag, Ismael Canipinar (DVVC), Guston Remie, Jordi Loonen (OVV), Mitchel van Gool (ONI), Emre Aktas, Ahsen Cakibey, Mustafa Sener (clubloos), Ali Eren Yazici, Jabir Benydir (eigen jeugd).Dennis van Munster (Altena). 
Weg: Kazim Aydin (Almkerk), Raymon Raams, Ryan Snoeren (beiden TSC), Marouane Bouchti (BVV), Newien Ramlal (BVV), Tarik Maamar (SSC), Robin Versluis (gestopt) Mathias van Staay (onbekend).

TSC
Nieuw: Raymon Raams (Oosterhout), Ryan Snoeren (Oosterhout), Sandro Ariza (Baronie), Huseyin Efe (SCO), Louiek Smakman (Kruiswijk), Thijs Cool, Achraf El Abdellaoui, Bart Houweling, Tijs Kuppens, Stan Poetriray, Tim Rubenkamp (allen eigen jeugd)
Weg: Calvin Clemens (WSC), Pascal Ippel (gestopt), Miquel Dolion (gestopt). 

Virtus
Nieuw:
Weg: Michel Boelens (De Fendert), Bjorn Semler (DHV)

SAB
Nieuw: Jordy Pas (Internos), Rhomar Boudrzra (Baronie)
Weg:

VVR
Nieuw: Imre Timmerman (Unitas'30 zaterdag)
Weg:

Schijf
Nieuw:
Weg: Niek van den Broek (Moerse Boys)

Irene'58
Nieuw:
Weg:

Zondag vierde klasse 

Grenswachters
Nieuw: Jordy van Gastel en Kaylan Timmermans (Vivoo), Patrick van Roosendaal (FC Bergen), Roy Belde (FC Bergen zondag)
Weg:

Waspik
Nieuw:
Weg: Steven Molenschot (Amkerk)

METO
Nieuw: Donovan de Weert (Roosendaal)
Weg:

NSV
Nieuw:
Weg: Joost Ossenblok (Gastel), Alex van de Sande (Noordhoek)

ODIO
Nieuw: Gino Boer (Grenswachters), Björn van Varsseveld (WVV'67)
Weg:

WVV'67
Nieuw: Brian Verbrugge, Björn Verbrugge (METO)
Weg: Ricardo Jaspers  (gestopt), Bjorn van Varsseveld  (ODIO),  Marinus Knoops  (Vivoo)

BSC
Nieuw: Ilias Bouas, Guilliano Wierikx, Vincent Dekker, Chris Willemse (allen Alliance zo), Rick Santbergen (eigen jeugd), Arthur Raaymakers (clubloos), Nicky Vromans, Angelo Bogers, Bas Hest, Mario Pennings, Ayoub Azzemmouri, 
Weg:

DIOZ
Nieuw: Andy Rietdijk (TVC Breda), Giovanni van Beek (Roosendaal), Wout Peeters (SVC), Peter van de Bom (SVC), Coen van de Bergh (Kruisland)
Weg: Devin Krijnen (Gastel), Tirstan Rompelberg (lager elftal), Glenn Stange (gestopt)

DSE
Nieuw: Cas Nooren (Unitas'30), Alan Szymczyszyn (RBC)
Weg:

Noordhoek
Nieuw: Alex van de Sande (NSV)
Weg:

Sprundel
Nieuw: Wesley Heijnen (Unitas'30), Jovanni van Nijnatten, Jesse Vermeer (beiden RBC), Bas Foesenek (Wernhout), Stef Pijnenburg, Jesper Roelands, Thijs Melisse, Aaron Lauwrijsen (eigen jeugd)
Weg: Mark Monden (gestopt)

SVC
Nieuw: Dylan van der Laars (Victoria'03, lager elftal)
Weg:

Achtmaal
Nieuw:
Weg:

Gesta
Nieuw:
Weg:

Wernhout
Nieuw: Thijs Damen, Rick Gommers (Zundert), Max Gommers, Joost de Bruijn, Romano Snepvangers, Jaro Elst, Lenny Aernouts, Roy Aernouts, Pim Nelemans, Chiel de Meijer (allen eigen jeugd)
Weg: Bas Foesenek (Sprundel), Lars van Hassel, Ivo Dockx (lager elftal), Jasper Slootmans, Niels Damen, Nuwan van der Linden (alles gestopt)

Be Ready
Nieuw:
Weg:

Boeimeer
Nieuw:
Weg: Rik Gielen (K. Merksplas SK), Tim Suter (Gunners), Jonathan Fideler en Danny Ummels (beiden WDS'19)

DIA
Nieuw:
Weg: Niek Akkermans en Frank Phenincks (Madese Boys), Erik Meijerink (Bavel), 

Dussense Boys
Nieuw:
Weg:

Raamsdonk
Nieuw:
Weg:

Right Oh
Nieuw:Richard Jansen, Robin van den Berk (waren gestopt), Timo Schollaardt (Groot Ammers) 
Weg: Hennie van Kuijk, Marco Schroevers, Sjoerd Gorissen (lager elftal), Arie Eikelenboom (gestopt).

RFC
Nieuw: Joost Blom (Sarto)
Weg:

Hoge Vucht
Nieuw: Guillermo Zschusschen (Groen Wit), Fiorenzo Chatrer (Gunners), Riengelo Nivillac (SVV), Calebe Sara (Kozakken Boys)
Weg: Nordin Bittich (PCP), Serginio Zschusschen (DHV), Yunus Arpat (WDS'19), Jesper Seuntjens (Boeimeer, lager elftal). 

Terheijden
Nieuw: Riemer Dijkstra (DIA)
Weg: Mirko Ivanek (Baronie), Ronald L'Abee (Baronie)

WDS'19
Nieuw: Jonathan Fiddelers en Danny Ummels (Boeimeer), Ricky Staneke (TVC Breda), Jisk Flikweert (JEKA), Martijn van Kammen en Edwin Iedema (FC VVC), Yunus Arpat (Hoge Vucht), Bayram en Abdul Avci (waren gestopt).
Weg: Ronald Pluijm (Boeimeer)

Chaam
Nieuw: Gerard Verbiest (Simpelveld), Rick van Bekhoven, Bart Leijten (eigen jeugd)
Weg:

Viola
Nieuw:
Weg: Cobus Leijten (Dosko, België), Niek van Hoek (gestopt), Joris Willemse (gestopt)

HSC'28
Nieuw: Sander Feijen (Rimboe), Lennert Gommers (Alliance), Max Pouls (Roosendaal, lager elftal), Joran van der Meijde (Rimboe)
Weg: Jaap Hopmans (gestopt), Niels Huijps (gestopt), 

RSV
Nieuw:
Weg:

Zondag vijfde klasse 

Nieuw Borgvliet
Nieuw: Geert Verstraten, Rik Adriaansen (beide FC Bergen zondag), Jibbe Schouwenaars (Dosko)
Weg:

Vivoo
Nieuw:
Weg: Jordy van Gastel (Grenswachters), Bart Lameir (stopt) 

VCW
Nieuw:
Weg:

NVS
Nieuw:
Weg:

Lepelstraatse Boys
Nieuw:
Weg:

De Schutters
Nieuw:
Weg:

DEVO
Nieuw: Raymond Oostdijk, Tony van Oosterhout ( beiden Victoria'03)
Weg: Martijn Nagtzaam (Victoria'03, lager elftal)

Moerstraten
Nieuw:
Weg: Ingmar Snijders en Casper van Rijn (V.V. Steenbergen 2)

Rimboe
Nieuw:
Weg: Sander Feijen (HSC'28)

Welberg
Nieuw:
Weg:

Advendo
Nieuw: Umit Koc (FC Gudok), Wilbert Philippa (OVV '67), Mark Schouten (Baronie), Nick van Santvoort (lager elftal), Yassin Celik (was gestopt), Yilmaz Sari, Ibrahim Turan, Nazmi Yener, Mustafa Yener, en Riza Sari (PCP)
Weg: Hidde Tattje (DHV)

Molenschot
Nieuw:
Weg:

Neerlandia'31
Nieuw: Romile Naudin (Sporting Sittard '13) en Sjef Verhulst (vv Bavel)
Weg: -

PCP
Nieuw: Jeffrey van Duren (TVC), Mickey Vermeeren (Bavel), Rivet Nefvani (Kozakken Boys), Ali Bouhajtaoui, Noureddine Bittich (beiden Hoge Vucht), Safouane Boudzra, Achraf Mejout (beiden Groen Wit), Amine Bakbachi (DIA), Liban Abdirahman (Advendo), Gino de Goede (KFC Meerle), Jeroen Bergmans (GSBW), Lishano Antonio, Perry van Schijndel, Hamed Boudazra (lagere teams PCP).
Weg: Mo Assarraj, Koen Vaas en Maarten Blom (SCO), Yilmaz Sari, Ibrahim Turan, Nazmi Yener, Mustafa Yener en Riza Sari (Advendo), Sander de Groot (VVR).

TVC Breda
Nieuw: Evert van Huygevoort (The Gunners), Louis Smit, Jeffrey en Dimitri Heeren, Lowieke van Vugt, Danny Chatrer (lager elftal), Anky Janiak, Kevin Beekers, Wilino van Venrooy en Sofian Schouten (Boeimeer), Devin Frijters (DIA).
Weg: Jim Baks (OHVV), Tom Croes (Unitas '30 ZO), Ricky Staneke (WDS '19), Jeffrey van Duuren (PCP), Danny Verstijlen (SCO)

TPO
Nieuw:
Weg:

DVVC
Nieuw:
Weg:

Gloria UC
Nieuw:
Weg: Michel van den Broek, Niels Lambregts (stoppen)

OVV'67
Nieuw:
Weg:

BN DeStem gebruikt je persoonsgegevens om deze reactie te kunnen plaatsen. Meer informatie vind je in ons privacy statement
  1. Cluzona heeft historische periodetitel voor het grijpen: ‘Als we winnen gaat het dak er af‘
    Zondag 2E

    Cluzona heeft histori­sche periodeti­tel voor het grijpen: ‘Als we winnen gaat het dak er af‘

    De naam is inmiddels in iedere uithoek van West-Brabant stevig gevestigd. En dat voor een vereniging die voluit geschreven eigenlijk geen naam heeft. Daar waar Cluzona (Club Zonder Naam) langskomt, daar galmt het bezoek van de tweedeklasser nog weken na. De kantinejuffrouw van het Tilburgse Sarto kan haar borst natmaken, want haar clublokaal kan zondag zomaar decor worden van een historische mijlpaal voor de club uit Wouw.

poll

Het is goed dat de competitie volgend amateurvoetbalseizoen weer eind augustus begint

  • Ja (72%)
  • Nee (28%)
1528 stemmen