Schijf en VVR maken er geen spektakel van, Hoeven vervolgt sterke serie
zondag 3aHoeven is bezig aan een uitstekende reeks. In de laatste vijf wedstrijden pakte het dertien punten waardoor het in de bovenste regionen bivakkeert. Schijf en VVR konden de acht toeschouwers achter het hek niet vermaken en speelde bloedeloos gelijk: 0-0.
Hoeven - Clinge 2-1 (1-0). 1-0 Rick Braspenning, 2-0 Stijn Kerstens, 2-1 Dries van Putten.
Hoeven-trainer Gijs Smulders zag een kopie van de wedstrijd vorige week tegen Schijf. ,,Voor rust waren we de betere partij en hadden we de voorsprong moeten uitbouwen. Na rust kwamen we snel op 2-0-voorsprong en wisten we dat Clinge zou gaan aandringen. Op basis van de tweede helft had het ook zomaar gelijk kunnen eindigen. Conditioneel zijn we heel sterk waardoor we wedstrijden zoals deze op karakter over de streep kunnen trekken.”
DSE - Steen 3-2 (2-1). 0-1 Rory van den Branden, 1-1 Pjotr Hendrickx, 2-1 en 3-1 Thomas Laming, 3-2 Kenneth Dankaart.
DSE maakte het zichzelf vooral moeilijk tegen laagvlieger Steen. ,,Slordig in balbezit, niet zorgvuldig met de kansen omgegaan", somt DSE-trainer Peter Sweres op. ,,Steen speelde ook een aardige partij mee, met jeugdig enthousiasme maakten ze het ons moeilijk. Uiteindelijk herpakten we onszelf goed en stonden we ditmaal wel aan de goede kant van de streep. Die slordigheden moeten eruit willen we bovenin meedoen in deze klasse.”
Schijf - VVR 0-0.
Er waren enkele onbestrafte overtredingen voor nodig om de wedstrijd in Schijf aan de gang te krijgen. ,,We wisten uit vorige edities tegen Schijf dat we veel strijd moesten leveren”, vertelde VVR-trainer Mark Schuiten. ,,Het was zeker geen hoogstaand voetbal, maar op strijd kwamen we er een aantal keer gevaarlijk uit.”
VVR-spits Tobias Bas leek zijn ploeg na een uur spelen op voorsprong te koppen, maar zijn doelpunt werd afgekeurd voor buitenspel. Even daarvoor liet Schijf-spits Sjoerd Jacobs twee kansen op de openingstreffer liggen. Invaller Sven Roelands had de beste poging door vanaf twintig meter de bal in de kruising te krullen, maar zag Schijf-keeper Kiske Martens uitstekend redden.
,,Voor mijn jongens is dit een fijne opsteker. Ze hebben tot nu toe hard moeten vechten voor elk punt. Dan is het fijn om eindelijk van die hatelijke nul af te zijn”, aldus Schuiten.
Zundert - Sprundel 5-1 (1-0). 1-0 Fabian Nelemans, 2-0 en 3-0 Tim Goethals, 4-0 Nelemans, 5-0 Cas van Oijen, 5-1 Ruud van de Lindeloof.
Een zwakke fase na rust kwam Sprundel duur te staan. Binnen tien minuten was het duel gespeeld. ,,Ondanks de snelle achterstand speelden we een gelijkopgaande eerste helft", vond Sprundel-trainer Patrick Arnouts. ,,Op slag van rust misten we twee grote kansen. De volwassenheid om zulke spaarzame kansen te benutten ontbreekt nog bij ons.”
,,Dit is wel een opluchting”, doelt Zundert-trainer Jack Sweres op de ruime zege van zijn ploeg. ,,De afgelopen weken lieten we het afweten, maar tegen Sprundel heb ik een heel goed Zundert gezien. We hebben wat aanpassingen in de opstelling gedaan en dat betaalde zich uit.”
Groen Wit - UVV’40 was afgelast wegens coronagevallen bij UVV’40.
Philippine - Victoria'03 afgelast.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Inbraken gebeuren in allerlei soorten woningen en buurten: zo laat je je huis veilig achter
-
PREMIUMZondag vierde klasse D
Raamsdonk speelt zich veilig en eindigt op een vijfde plaats
Op bezoek bij en in Berkdijk heeft Raamsdonk zich veilig gespeeld. Daarbij was ook ruimte voor een debuut. Bas de Nijs speelde de volle 90 minuten mee. Dussense Boys had het zwaar met Were Di, maar won wel. Right-oh verloor met 4-1 bij GSBW.Raamsdonk, Dussen -
PREMIUMZaterdag 2G
Promovendus WHS blijft tweedeklasser na vier goals in eerste helft: ‘Voelt als een soort van kampioenschap’
Met een overtuigende 4-0 zege op Yerseke speelde WHS zich op de slotdag van het seizoen in veiligheid. Die uitslag stond al bij rust op het bord, zodat de tweede helft een formaliteit was. Topscorer Jasper Gunter keek bij de barbecue na afloop tevreden terug. ,,Dit was ons grote doel. Handhaven, zonder nacompetitie. Hartstikke mooi dat we het bereikt hebben.’’Sint-Annaland -
PREMIUMEnergierekening
Frank: ‘De elektrische auto verbruikt per maand net zoveel als ons huis in de wintermaanden’
Frank Deleij (44) uit Alphen aan den Rijn investeerde flink en ging van het gas af: ,,Het geeft soms bijna een soort schuldgevoel.’’ Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander. -
PREMIUM
Derdeklasse-soap beïnvloedt agenda: KNVB past laatste speelronde aan, duel koploper MOC’17 uitgesteld
Het kampioenschap in de derde klasse B wordt naar alle waarschijnlijkheid pas dinsdagavond 30 mei beslist. De KNVB schuift een deel van het oorspronkelijk voor komende zaterdag vastgestelde programma door, om een sportief einde van de competitie te garanderen.Dinteloord, Bergen op Zoom
-
PREMIUMderde klasse A
Familieleden zijn tegenstanders bij derby in Zundert: ‘Die eerste beuk was natuurlijk persoonlijk’
Zundert -
-
-
PREMIUMderde klasse B
Houdini-act van Be Ready krijgt vervolg na elf goals tegen FC Dordrecht: ‘Altijd vertrouwen in gehad’
Door met maar liefst 2-11 van FC Dordrecht Amateurs te winnen, staat Be Ready sinds lange tijd niet meer op een plek die directe degradatie betekent. Be Ready is de afgelopen weken met een uitstekende reeks bezig, waar deze uitslag een perfect voorbeeld van is. Het blaakt van vertrouwenHank -
PREMIUMWaarvan Akte
Met kneepjes passen we zijn testament aan, drie dagen later krijg ik bericht van zijn overlijden
Wat als een cliënt nog helder van geest is, maar niet kan praten? Deze notaris lost het op met kneepjes in de hand. Een kneepje is 'ja’, twee kneepjes ‘nee’. Elke week tekent journalist Johan Nebbeling waargebeurde voorvallen uit de notarispraktijk op in deze rubriek.