Volledig scherm
DSE en Internos op archiefbeeld, toen ze alle twee nog op zondag speelden

Poule-indelingen districtsbeker leveren enkele fraaie derby's op

districtsbekerNadat eerder al de bekerindelingen voor de hoger spelende amateurvoetbalploegen bekend waren gemaakt, is nu ook voor de derde-, vierde- en vijfdeklassers duidelijk welke opponenten ze in de poulefase van de districtsbeker treffen. 

Hoofdklassers Baronie, Halsteren en Moerse Boys en derdedivisionist Dongen plaatsen zich automatisch voor de volgende ronde.

Fraai is onder meer het Roosendaalse treffen tussen BSC (zondagploeg) en Alliance (zaterdagploeg). Hetzelfde geldt voor de Etten-Leurse derby tussen zondagploeg DSE en zaterdagploeg Internos. Ook een derby in Oosterhout: kersverse zaterdagclub SCO treft VV Oosterhout. 

Indeling eerste klasse en tweede klasse

Nummers één en twee gaan door naar de volgende ronde

G1 L047: Beek Vooruit, EBOH, Oranje Wit, Yerseke

G1 L048: TSC, Sliedrecht, Sleeuwijk, Geinoord Nieuwegein

G1 L049: Cluzona, Dosko zon., Kloetinge, ’s-Heer Arendskerke

G1 L050: Roosendaal, Terneuzense Boys, VC Vlissingen, Walcheren

G1 L051: Unitas’30, Rood-Wit W, JEKA, Arnemuiden

G1 L052: Madese Boys, Altena, Almkerk, SSV’65

G1 L054: Rijen, GRC’14, Helvoirt, Woudrichem

G1 L060: Kruisland, MZC’11, NSVV, SHO

Indeling vanaf derde klasse

Nummers één gaan door naar de volgende ronde

G2 01: DIOZ, DVO’60, Klundert, Hoeven

G2 04: DEVO, NSV, Prinsendland, RBC

G2 16: Gloria UC, Bladella, Hulsel, Netersel

G2 21: Nieuw Borgvliet, NVS, Stavenisse, WHS

G2 24: Seolto, SVC, Victoria’03, Virtus

G2 26: Waspik, GDC, Haarsteeg, SVG

G2 27: Be Ready, RFC zat., SWV, Unitas zat. (G)

G2 29: De Fendert, DSE, Internos, RSV

G2 36: Kogelvangers, Lepelstraatse Boys, Smerdiek, Steenbergen

G2 37: ONI, Raamsdonk, RFC zat., Dongen 2

G2 38: DHV, TPO, VCW, Zwaluwe

G2 39: Irene’58, Molenschot, Riel, TSVV Merlijn

G2 41: De Schutters, NOAD’67, Noordhoek, Schijf

G2 42: SPS, Tholense Boys, VVC’68, Welberg

G2 45: The White Boys, Willem II, WSJ, ZIGO

G2 49: Gastel, Rimboe, Vivoo

G2 50: Dongen zat., Neerlandia’31, PCP zat., Viola

G2 53: WVV’67, Kapelle, Krabbendijke, Waarde

G2 55: Dosko zat., ODIO, Rillandia, Steen

G2 60: Gesta, SAB, VVR, Wernhout

G2 61: WDS’19, Reeshof, SSC’55, TSV Gudok

G2 62: Advendo, Gilze, Oosterhout zat., Terheijden

G2 63: Dussense Boys, DFC, Streefkerk, Oranje Wit 2

G2 66: Baronie zat., Chaam, DIA, UVV’40

G2 67: Achtmaal, Alliance, BSC, Zundert

G2 69: Bavel, Boeimeer, PCP zon., TVC Breda

G2 71: MOC’17, Clinge, Lewedorpse Boys, SDO’63

G2 73: Olympia’60, Baardwijk, NEO’25, RWB

G2 75: Grenswachters, Halsteren zat., HSC’28, Vrederust

G2 78: DVVC, Groen-Wit, Sprundel, The Gunners

G2 80: Oosterhout zon., OVV’67, Right-Oh, SCO