Volledig scherm

Overzicht overschrijvingen amateurvoetbal West-Brabant

AMATEURVOETBAL - Zondagavond om 23.59 uur eindigde de overschrijvingstermijn in het amateurvoetbal. BN DeStem heeft een overzicht van nieuwkomers en vertrekkers in kaart gebracht.

Aanvullingen

Kloppen er gegevens niet of heeft u aanvullingen? Mail ze dan naar amateurvoetbal@bndestem.nl.

ZATERDAGVOETBAL

TOPKLASSE

Kozakken Boys

Nieuw: Gino Mommers (IJsselmeervogels), Jesper Hogendoorn (Xerxes), Stanley Husen (Barendrecht), Juliën Gaari (Smitshoek), Bryan Jongeneel en Michael Potkamp (FC Dordrecht), Yoann de Boer (Fortuna Sittard), Rowin van Zaanen (Texas Dutch Lions).
Vertrokken: Basjan Munten en Theo Lucius (Sliedrecht), Ismail Yildirim (RKC), Mathijs Donatz en Luigi Nunes (Delta Sport), Quentin Jakoba en Carlos Ramos (ASWH), Wesley van Oijen (Hercules), Benjamin Martha (RVVH), Danny Buijs (trainer Kozakken Boys), Corné van Rosmalen (SVW).

EERSTE KLASSE

Dinteloord

Nieuw: Mohammed Mekkaoui (Dosko), Tom Schipper en Aimen Hadjaissa (beiden Roosendaal), Remy Vos (Cluzona), Alex Munvaneza (De Fendert), Adel Tlili (DSE), Bert den Ridder (FC Dordrecht), Karim Aly Hasam (eigen jeugd).
Vertrokken: Wessel Verschuren (Madese Boys), Maurice Nagtzaam (Rood-Wit).

Klundert
Nieuw:
Noël Zimmerman en Nestor Zimmerman (beiden VVC’68), Koen Knook (De Fendert), Thoma Sivananthan en Tito Kiala (Virtus), Louis van der Schalie (Noordhoek), Danny Rullens (SAB), Martijn van der Weele, Michel de Ruiter, Jeffrey van Wingerden en Richard van Bezooijen (allen eigen jeugd).
Vertrokken: geen.

Almkerk
Nieuw
:Jeroen Schalken, Remon Hofstede (beiden Almkerk 2), Aljan Dekker (SVW), Rowan Puijsers (NOAD'32), Nigel Branderhorst (Wilhelmina '26), Rick Boons (Stedoco), Erwin Verbruggen (Achilles Veen).
Vertrokken: Stefan Wildhagen (stopt), Corjan Vos, Gerben Vos, Kenneth Hoeke (allen Wilhelmina '26), Michel Kooijman (Zuilichem), Roy Rozen (Vlijmense Boys), Melvin van Maastrigt (NEO '25)

TWEEDE KLASSE

Tholense Boys
Nieuw:
Dani Gladdines (Halsteren), Stefan Bogers (SPS), Jesse Verbruggen, Luc van den Berg en Michael Schot (allen eigen jeugd).
Vertrokken: niemand.

VVC’68
Nieuw
: Marwan Achabar en Nick Machielsen (beiden Dosko), Remco van Haaren en Michael Geers (beiden Halsteren), Stijn Verbeek, Dave den Boef en Rik Boogers (allen jeugd Halsteren), Luc Ernest en Diego de Rijke (Vrederust). Kees Bolyt (Dinteloord), Stijn Baarendse (Internos zon), Sander Zwaan en Miguel Menphanda (beiden Halsteren zat).
Vertrokken: Noël Zimmerman en Nestor Zimmerman (beiden Klundert), Dennis Uijl en Martin Lindhout (beiden Goes), Joeri Malinka (MOC’17), Perry Potappel (WHS).

WHS
Nieuw
: Perry Potappel (VVC'68), Sander van 't Hof (Smerdiek), Jeffrey Kruf (Vosmeer), Thomas van Popering (Stedoco), Armando de Witte (JVOZ). Vertrokken: Hans van den Ouden (gestopt).

Zwaluwe
Nieuw:
Jesse Groote, Wessel Groote, Youri Vankan, Devin Huijbregts en Patrick Cornelissen (allen eigen jeugd), Randox van Helmond (Madese Boys).
Vertrokken: Erik Doesburg (gestopt), Ruud Ansems, Edwin Martha, Mike van Eijk en Kevin in ‘t Veld (allen lager team).

DERDE KLASSE

Altena
Nieuw
: Marvin Blom (Raamsdonk), Robert Bezemer (Hardinxveld), Bastiaan Houwelinge, Maarten de Bruijn (beiden Sleeuwijk), Menno Victoria, Glenn Hoeke, Jarno Kraay (allen eigen jeugd), Walter de bok (lager team).
Vertrokken: Mathijn Duijzer (gestopt), Michael Hauf (Good Luck)

Barca (zat)
Nieuw
: Crea Zimmerman, Jesper Seuntjens, Farley Marchena en Sidney Raphaela (allen Barca zon), Youssri Zerouali (Groen-Wit).
Vertrokken: Bader Boughardaine (Barca zon).

De Fendert
Nieuw
: Perry Bierkens (Halsteren).
Vertrokken: Koen Knook (Klundert), Collin Schilperoord (St. Job), Jeroen Beerendonk (Halsteren).

DHV
Nieuw
: Tom Wijne (Seolto), Wilson Joao (Papendrecht), Paul Eland (Virtus).
Vertrokken: Omer Cöcen (onbekend)

Good Luck
Nieuw
: Michael Hauf (Altena), Rob van Os (Dussense Boys), Bjorn Luijbregts (‘T Zand), Imaro Siberie, Pascal van Strien, Ruben Rijtma, Eric de Ritter, Thomas Bom, Tim van de Graft (allen eigen jeugd).
Vertrokken: geen.

Kogelvangers
Nieuw:
Daan Grootenboer, Bob Nieuwdorp, Cedric Opschoor en Luc Messer (allen tweede team).
Vertrokken: Erik van der Giesen (gestopt), Jobert de Rooij, Willem Vermeijden en Jan van Wanrooij (allen naar tweede team).

Internos (zat)
Nieuw
: Maikel Mol, Erik Nijssen en Bas Martens (Internos, zon).
Vertrokken: Arjan van den Wijngaard en Tom Laurijssen (beiden gestopt).

NOAD’67
Nieuw:
Janko van Iwaarden (Kapelle), Evert-Jan van Herk, Joey Verbraeken, Koen Spijker, Wouter Fase, Kjeld Snoep, Bas Quist, Niels van Oeveren, Robin Hommel, Ton van Nieuwenhuizen, Justin Moerland, Mahamed Aweys Ali, Jeroen Boon, Leendert van Dijke, Eki v Schaik, Rene Vos, Wesley Looys, Gerwin Walpot (allen eigen jeugd).
Vertrokken: Corné de Frel (gestopt).

Seolto
Nieuw:
Tom de Jong (Dinteloord), Ronald Wevers, Freek Mathee en Julian van der Berg (allen jeugd Virtus), Mark van Dasler (Hees).
Vertrokken:Tom Wijne (DHV), Tom Kerkhoff, Ben Kammer, Pieter de Wit en Bas van Groessen (allen gestopt)

Smerdiek
Nieuw
: niemand.
Vertrokken: Sander van ‘t Hof (WHS).

The Gunners
Nieuw:
Ahmed Benkaddour (SAB),Thierno Sy (JEKA), Lukas Eppinga (Beek Vooruit), Hanifi Karapinar (TSC jeugd), Michael de Haas, (SSV’65), Ibrahim Turan en Yilmaz Sari (beiden Baronie jeugd), Simon van Rossum (UVV’40), Giliano Lenz (Boeimeer).
Vertrokken: niemand.

ZONDAGVOETBAL

HOOFDKLASSE

Baronie
Nieuw
: Kobus Christianen (Nuenen), Ibrahim Ikililou (PEC Zwolle 2), Diego Theunissen (TSC), David Vermeulen en Ralph van Loon (tweede elftal), Jay Jay Meierdres, Yvan Nkundumugisha en Rhomar Boudzra (eigen jeugd), Jonathan Constancia (Goes).
Vertrokken: Chafik Boushaba en Tom Janssen (Halsteren), Jorn Sweres (UNA), Tommy Croes en Jim Baks (Unitas '30), Kevin Keehnen (Terheijden), Jurik Zimmerman (Nuenen), Mihayrick Hieronimus (Virtus), Roy Jacobs (Moerse Boys), Rudy van Hoek (Gilze), Gino Pieter (RBC), Jurgen Gijzen (Dosko), Wouter Prent (JEKA).

Dongen
Nieuw:
Rik Vermeulen, Rob Roovers, Thomas Mertens (allen Uno Animo), Jamil Kools (Desk), Rik Vervaart (beloften Willem II), Jan Gerrits (jeugd NAC), Angelo Claassen (‘t Zand).
Vertrokken: Lars Janssens, Yeswendum Gire, Stijn Biemans (allen Oosterhout), Timon Beijes en Mathieu Kops (gestopt).

Dosko
Nieuw: Thomas van der Spek, Steven van der Spek, Twan van Mechelen, Iwan Geense, Jorn Hopmans (allen Halsteren), Tom de Bonte (Goes), Jurgen Gijzen (Baronie), Jacco Stols (Unitas’30), Toon Jochems (Cluzona), Antal Bekendam (eigen jeugd), Gijs Retera (Le Puy Foot 43), Maik van den Kieboom (FC Eindhoven).
Vertrokken: Marc van Diest (lager elftal), Bart Dietvorst, Rob Dietvorst en Max Geers (Halsteren), Bart van Nispen (gestopt), Ricardo Mannie en Maikel Ubbink (BSC), Mohammed Mekkaoui (Dinteloord), Roy Niemantsverdriet (FC Bergen), Klaas van der Spoel (MOC'17), Jeffrey Vendrig (Blauw Geel 38).

EERSTE KLASSE

Halsteren
Nieuw:
Rob Dietvorst, Bart Dietvorst en Max Geers (beiden Dosko), Jeroen Beerendonk (De Fendert), Chafik Boushaba en Tom Janssen (Baronie), Guillermo Zschusschen (Desk), Mardoche Mputu (beloften NAC), John Schot (Heerjansdam), Rik Schouw (Achilles'29).
Vertrokken: Dani Gladdines (Tholense Boys), Perry Bierkens (De Fendert), Thomas van der Spek, Steven van der Spek, Twan van Mechelen, Iwan Geense, Jorn Hopmans (allen Dosko), Abdel Jahjah (Roosendaal), Robin Hansler (MOC’17), Mathijs Hage (MZC’11), Vincent Vervoort (gestopt).

Moerse Boys
Nieuw:
Jacky Meeusen (BSC), Roy Jacobs (Baronie), D´josja Pertijs, Jorg Weijgers, Jos Magielse, Mitchell van Overveld, Siemen Boomaerts, Pim Goossens en Bram Huijbregts (allen eigen jeugd).
Vertrokken: Rob van Overveld, Rob Kuijstermans en Peter Kuijstermans (allen lager team), Kevin Stoutjesdijk en Rudo Gommers (beiden gestopt).

Roosendaal
Nieuw:
Abdel Jahjah (Roosendaal), Alex van Eekelen (Internos), Joris van de Lande (Unitas’30), Chaid Azaini (was gestopt), Dennis Stols, Max Pouls en Wesley Embregts (allen eigen jeugd).
Vertrokken: Tom Schipper en Aimen Hadjaissa (beiden Roosendaal), Tamin Saqed (gestopt), Jeroen Hack (Cluzona) en Massoud Osmanie (nog niet bekend).

TWEEDE KLASSE

Cluzona
Nieuw: Jeroen Hack (Roosendaal), Guus Heijmans (Zandvliet, Bel), Hristo Hermans (Schoten, Bel), Arno Elst (lager elftal), Lucas Sanders (eigen jeugd).
Vertrokken: Toon Jochems (Dosko), Danny Mathijssen (RBC)

JEKA
Nieuw: Wouter Prent (Baronie), Teun Lips (TVC Breda), Jaimy de Visser (TSC), Amine Bakbachi (Barca, zon), Etienne Hereijgers (Zundert), Ramon de Bruine (TVC Breda), Gill Texeria (The Gunners), Erwin Aerts, Julius Bakker, Jurgen Derks, Martijn van Hal, Jasper Notenboom, Sjaak Preyers, Erik van Rijthoven, Jerom Pals, Tijs Swikker en David Souisa (allen eigen jeugd).
Vertrokken: Thierno Sy (The Gunners), Simon de Laat en Rens Kuijpers (beiden Odysseus’91), Nick Heerink (lager team), Frits Remie (Advendo).

Madese Boys
Nieuw
: Wessel Verschuren (Dinteloord), Ruud van Stokkum (DESK), Job van Iersel (eigen jeugd).
Vertrokken: Elroy Boonstoppel (Unitas), Erwin Timmermans (Irene’58), Wouter Reedijk (stopt).

MOC’17
Nieuw: Joeri Malinka (VVC’68), Robin Hansler (Halsteren), Klaas van der Spoel (Dosko), Achrah Laabich (eigen jeugd).
Vertrokken: Gino Boer (Grenswachters).

Oosterhout
Nieuw: Martijn Timmermans (TSC), Daan van Schuttershoef (Baronie), Steve Mehlbaum (Kozakken Boys), Lars Janssens, Yeswendum Gire, Stijn Biemans (allen Dongen), Baris Icli (SCO/TOFS).
Vertrokken: Joey van Wanrooij (SCO/TOFS), Arie Eikelenboom en Devie de Ronde (beiden gestopt).

TSC
Nieuw: Gordillio Clemens (Achilles Veen), Yannick Millenaar (jong Willem II), Ivo Lokerse (BLC), Rick Dielemans (Boeimeer), Tyrone Zschüsschen (TVC Breda), Lars Verwijst (SCO/TOFS), Ryan Snoeren, Tarik Zaryouh, Mert Cavasoglu en Jari van Helvoort (eigen jeugd).
Vertrokken: Joost en Loek Schalk (beiden Beek Vooruit), Sandro Ariza (ASWH), Jeffrey van Baal (onbekend), Marco Broers en Bart Stadhouders (lager elftal), Gideon Jansen en Ruben Steen (gestopt), Michiel Rademakers (SCO/TOFS), Diego Theunissen (Baronie), Martijn Timmermans (Oosterhout), Jaimy de Visser (JEKA), Stefan Wiegerink (Unitas’30).

DERDE KLASSE

Alliance
Nieuw:
Samir Amajoud (FC Nieuwkerken Sint-Niklaas), Mohammed Aznag (Minderhout), Redouan El Allouchi (Rimboe), Nick Emmen (Roosendaal), Yasim Kol (opzoeken), Michel Swinkels (begint weer), Joris Veeken (Unitas’30), Jovi Akkermans, Faisal Boutaghmass, Gijs Broeren, Gijs Gommeren, Jeremy Troost, Mujib Yaqoubi, Nabil Rais, Tugay Yarbuglubas (allen eigen jeugd).
Vertrokken: Robin Geeraers en Samet Coskuner (beiden Kruisland), Ralph van Roessel en Hans Rops (beiden lager team).

Bavel
Nieuw: Gijs Pheninckx (DIA), Glenn van Peer (Barca, zon), Boris van Tol, Sietse Warnier en Davey Ravesteijn (allen Baronie), Pieter Jan Kieboom (TPO), Maarten van Campen, Ivo Houtepen, Jim Scheffer, Sander van Gils, Tom Burgers en Rob Vincenten (allen eigen jeugd), Koen Vincenten, Loek Schaerlaeckens en Hylke Botma (allen lager team).
Vertrokken: Thomas Adolphs, Tim Kooremans, Patrick Klein, Tom Verbakel, Stan van Hooijdonk, Stijn Roovers en Pascal Jansen (allen lager team), Koen van de Stap (gestopt), Jordi van der Kleij (UVV’40),

BSC
Nieuw:
Ricardo Mannie en Maikel Ubbink (beiden Dosko), Tito Jalloh (Dinteloord), Jack Dekker (eigen jeugd).
Vertrokken: Jacky Meeusen (Moerse Boys), Bas Antens (lager elftal), Skender Memisi (RBC).

Beek Vooruit
Nieuw:
Joost Schalk en Loek Schalk (beiden TSC), Ruben Goedhart en Mitchell van Leest (beiden Baronie), Illary van der Lee en Leonardo Mouwen (weer begonnen), Rik Fassaert, Jordie Joosen, Yorrik Stok, Yff Verstraten, Jur Verwijmeren en Tim Hoppen (eigen jeugd).
Vertrokken: Amir Boudazra (Barça, zon), Bas Peemen en Marco van de Kieboom (lager elftal), Walid el Mohamadi (Groen-Wit), Lukas Eppinga (The Gunners), Max Wigman (TVC Breda).

FC Bergen
Nieuw:
Ali Ozturk (BVV’63), Roy Niemantsverdriet (Dosko) Benny van Eekeren (Nieuw Borgvliet) Frans den Boef (VVC’68) Dennis Geesbergen en Adam Ahajaj (beiden Halsteren).
Vertrokken: geen.

Groen-Wit
Nieuw:
Abdel Abbadi en Bryan Veth (SAB), Lucian Mandic (weer begonnen), Walid El Mohamadi (Beek Vooruit, zon), Adam van Rijckevorsel (Beek Vooruit, zat), Amine Sebbar (jeugd Baronie), Danny van Bladel, Damiaan Kerriadge, Aaron den Ouden, Safouan Boudzra, Timo en Donny van Weijmeren (allen eigen jeugd).
Vertrokken: Khalid Bittich, Scott Colkin, Senen Lindenborg, Mouhcine Zerouali, Youssri Zerouali (allen Barca zon), Paul Pedersen (TVC Breda), Koen Vaas (Merefeldia).

Hoeven
Nieuw:
Jim Franssen (Internos), Jens Wirix (Sprundel), Dennis Jochems, Paul Scheepens, Bart Ros en Niels Foesenek (allen eigen jeugd), Richard Suijkerbuijk (lager team).
Vertrokken: Martijn Hoefnagels (gestopt), Frank van Roon (SVSSS).

Internos (zon)
Nieuw:
Joey van Hoffe (SDS), Dezi Ompeng en Gino Mac Nack (beiden TVC Breda), Danny Poppelaars, Kjell van Toledo, Ramon Gijnen, Simoes Anderson, Tidel Musay, Sven van Zwam, Achraf Chouiter, Gentrit Hashimi (allen eigen jeugd).
Vertrokken: Jim Franssen (Hoeven), Stijn Barendse (VVC’68), Alex van Eekelen (Roosendaal), Erik Nijssen en Maikel Mol (Internos, zat), Frank de Leeuw (RSV).

Kruisland
Nieuw: Mamadi Sidibe (Dinteloord), Robin Geeraers (Alliance), Yassir Amzil (Rimboe) Giovanni Aba (Papendrecht), Mark Kessels (Roosendaal), Samet Coskuner (Alliance).
Vertrokken: niemand.

Unitas’30
Nieuw: Jimmy Baks en Tommy Croes (beiden Baronie), Stefan Wiegerink (TSC), Arjan Braat (Rood-Wit), Iliass Ben Omar (Rimboe), Gianni Tiebosch en Ferdy Barendse (eigen jeugd).
Vertrokken: Jacco Stols (Dosko), Benjamin Karaham (Hellevoetsluis), Lars Rampaard (Unitas ‘30, zat), Imre Timmermans (VVR), Joris van de Lande (Roosendaal).

Rijen
Nieuw: Bram Weterings (Advendo zaterdag), Sjef Verhulst (Dongen), Rik Donkers (Sarto), Oguzhan Bahtiyar (Oosterhout), Robin Ouwerling (Baronie), Jeffrey Wey (lager elftal), Niek Josten, Joost Broeders, Jordy Dons, Tom van der Steen, Kevin de Jong (allen eigen jeugd).
Vertrokken: Maarten Dekker (lager team), Nihat Avci (Oosterhout), Bram Lenaerts (Dosko, België).

Rood-Wit
Nieuw: Maurice Nagtzaam (Dinteloord), Quincy Rijpers (Alliance).
Vertrokken: Arjan Braat (Unitas’30).

SCO/TOFS
Nieuw:
Joey van Wanrooij (Oosterhout), Ozcan Ozkaya (Roda Boys), Michiel Rademakers (TSC), Dickson Kombo (SAB), Robin van den Noort (eigen jeugd), Ronny Pals (Oosterhout), Joey van Kempen en Frans de Vetter (OVV’67).
Vertrokken: Pascal van Etten (gestopt), Lars Verwijst (TSC).

Terheijden
Nieuw: Yorick Hulsman (WSC), Kevin Keehnen (Baronie), Ronnie Noiron (Groen-Wit), Koen van Kleef (WDS’19), Max de Jong (DIA), Ronald l’Abee, Gijs Oostelbos, Max van Ommen, Job Stevens, Dennis van Beek, Nadir Faasen, Reinoud Louman (allen eigen jeugd), Donny Wijnans (Boeimeer).
Vertrokken: Bas-Jan de Bree, Paul Heessels, Alex de Peijper, Cyrill van Ginneken, Nikica Ivanek, Sietse de Jong, Bart Bierens, Dennis Reniers (allen lager team), Nick van Ommen (gestopt), Jan de Kanter (gestopt).

TVC Breda
Nieuw:
Max Wigman (Beek Vooruit), Jordy Pas en Bryan Bongaards (beiden Baronie), Mark Everaard (Philippine), Paul Pedersen (Groen-Wit), Papito Puriel (Boeimeer).
Vertrokken: Tyrone Zschusschen (TSC), Kasthuran Chelliah (Barça, zon), Deion Goveia (Royal Cappellen, België), Teun Lips (JEKA), Dezi Ompeng en Gino Mac Nack (beiden Internos zon).

Veerse Boys
Nieuw:
Sam van Groezen, Cas Hendriks, Martijn Snijders en Mitchell de Rooij (eigen jeugd), Derek Brison (Oosterhout).
Vertrokken: Mathieu Luppens en Wesley van de Wal (lager elftal).

Virtus
Nieuw: Danny Ummels en Jonathan Fiddelers (beiden Boeimeer), Mihayrick Hieronymus (Baronie), Ricardo de Wit (Victoria’03), Coert de Koning (eigen jeugd).
Vertrokken: Richard Reniers (lager elftal), Paul Eland (DHV).

Waspik
Nieuw:
Coen Roksnoer, Semir Rekovic, Erik Kemmeren, Jeff van Eersel, Lesley verschuren, Dennis Magielsen, Wil Vervoort, Bob Leijtens (Allen eigen jeugd).
Vertrokken: geen Zundert Nieuw: Gaynio Aarts, Thijs Damen, Pieter Dictus, Rick Gommers, Tjeu van der Heijden, Rutger Keeris (allen eigen jeugd). Vertrokken: Erwin Braspenning (stopt), Rogier Haest (lager elftal), Etienne Herijgers (JEKA).

VIERDE KLASSE

Advendo
Nieuw: Matthew Voesenek (DIA), Frits Remie (JEKA), Ali Esen (Baardwijk, lager team), Umit Koc (FC Eindhoven Amateurs), Yasin Celik (Baronie, jeugd), Fiorenzo Chatrer (Barca, zat), Devon van Dam (Baronie), Hidde Tattje en Ludwig Nivillac (clubloos), Jeroen Faber (lager elftal), Quincy Zijlstra (eigen jeugd), Jeffrey Vernack (PCP).
Vertrokken: Gino de Goede (DIA), Mario Sanchez Bos (gestopt), Dave van Zundert (Boeimeer, zatr), Jurgen Gimbrere (TPO, Frank Osei (TVC Breda).

Barca (zon)
Nieuw:
Bader Boughardaine (Barca, zat) Mouhcine Zerouali, Senen Lindenborg, Khalid Bittich en Scott Colkin (allen Groen-Wit), Mustapha Houba (Longa), Kasthuran Chelliah (TVC Breda), Amir Boudazra (Beek vooruit zon), Moertada Abou Ennajat (eigen jeugd).
Vertrokken: Crea Zimmerman, Jesper Seuntjens, Farley Marchena enSidney Raphaela (allen Barca, zat).

Be-Ready
Nieuw:
Sean Devlin (weer begonnen), Pieter Span (Elshout), Bas van de Noort( SCO/Tofs).
Vertrokken: geen.

Boeimeer
Nieuw: Mike de Bruin (Baronie), Krist Santina (Barca, zon), Branco van Peer, Aaron van Peer, Jeremy Goveia, Yasha van Luijt, Dion Riemens en Rick Gielen (allen jeugd), Yusuf (weer begonnen).
Vertrokken: Danny Ummels en Jonathan Fiddelers (Virtus), Robin van Bijnen (Gilze), Rick Dielemans (TSC), Ezra van Leeuwen (ONI), Donny Wijnans (Terheijden), Giliano Lenz (The Gunners).

Chaam
Nieuw:
Martijn van den Broek, Luuk Oomen (beiden jeugd), Ruud van de Corput (Gilze).
Vertrokken: Thijs Vergouwen, Mark van den Berg, Jean-Ruud de Houck (stoppen).

DVVC
Nieuw: Daan Dankers (eigen jeugd), Wesley Luijten (was gestopt), Rick Musters (geen club), Sitki Ozdemir (Veerse Boys), Ugur Kaya (RKTVV), Fuat Ozturk (Keizerstad Nijmegen), Birol Demirtas en Hasan Demirtas (beiden lager team SCO/TOFS), Fatih Kaya, Mahmut Ozdemir en Remco Kroese (allen Dongen).
Vertrokken: Halit Solmaz (onbekend).

DIA
Nieuw:
Gino de Goede(Advendo), Giel-Jan Everaert (Terneuzen), Collin Emonts (Unitas 30), Ahmed Mbarki (SAB), Kevin Huijbregts (Neerlandia).
Vertrokken: Martin van Trier (lager team) , Gijs Pheninckx (Bavel), Michael Korebrits (DESK) ,Gijs Pheninckx (Bavel), Maikel Korenbrits (DESK), Joost Hagoort (Schoonhoven), Aron van Nijnatten (onbekend), Martin van Trier (lager team)

DIOZ
Nieuw: Jasper Jacobs (HSC 28) en Sven Aarts en Eddy Broos (Gastel), Glenn Stange (Kruisland).
Vertrokken: geen.

DSE
Nieuw: Erik Jansen (jeugd), Jens Vermunt (Unitas).
Vertrokken: Julien Huisinga (Sprundel, lager team).

Dussense Boys
Nieuw:
niemand.
Vertrokken: Rob van Os (Good Luck).

Gastel
Nieuw: Sjoerd van dem Ende, Koen de Vos, Robin Dierickx (allen eigen jeugd).
Vertrokken: geen.

Gesta
Nieuw:
Boo Moelands (Baronie, jeugd) Jules van Rijsbergen, Nelle van Loenhout, Joost Peeters en Bram Kooijman (allen eigen jeugd) Tom van den Donker (Taxandria).
Vertrokken: niemand.

Gilze
Nieuw:
Bart Stadhouders, Tom Bosman, Luc Martens, Guido Verheijen, Thijs de Jong, Thom Spitzen en Jens Oprins (allen eigen jeugd), Robin van Bijnen (Boeimeer), Rudy van Hoek (Baronie).
Vertrokken: Niels van Hoek (gestopt), Ruud van de Corput (onbekend).

Gloria UC
Nieuw: Stefan Beerens (VOAB), Erik van de Rakt (was gestopt), Koen van den Broek en Max van Wijnen (beiden eigen jeugd).
Vertrokken: Nick Abrams en Leon Borburgh (gestopt).

Grenswachters
Nieuw
: Gino Boer (MOC’17) Tim Cleiren, Thom van Dongen en Julian Joosen (allen eigen jeugd) Mauro Boer (geen club).
Vertrokken: geen.

HSC’28
Nieuw: Tim Mens en Jaap Hopmans (beiden Cluzona), Werner Harijgens en Sonny de Bont (beiden Steenbergen), Joost Wesdorp (Halsteren).
Vertrokken: Kevin Lambrechts (gestopt), Jeroen Augustijn (Steenbergen), Julien Maas (lager team VVC’68).

Irene’58
Nieuw: Erwin Timmermans (Madese Boys), Otto van Bennekom (SCO).
Vertrokken: Joris van den Ham (VVR), Cor van Dongen (gestopt).

Lepelstraatse Boys
Nieuw
: Martijn Petie, Rob Wijmans (beiden Vrederust), Patrick Diepenhorst, Stefan Stoel, Hijuk van Bezooijen, Michael Voorbraak, Rudy Bovee en Jeroen Rens (allen lager team Dosko), Faical Oustap (BVV).
Vertrokken: Patrick Trommel (DVV), Jeroen Bogaard, Xander Rens (beiden Welberg), Dennis Diepenhorst (lager team), Michel Mertens (gestopt)

METO
Nieuw:
Ronnie Bolders (Vivoo).
Vertrokken: Kaylan Timmermans, Thomas Raats (beiden Halsteren 2), Twan Karremans (gestopt), Rowdy van den Bossche, Iwan Plejic en Davy Stolk (METO).

Nieuw Borgvliet
Nieuw: Gradus Otto, Edwin Rath, Jason Bouterse en Jordi Le Beau (allen eigen jeugd), Sonny de Koeijer (Bergen), Bjorn Verbrugge (METO), Akin Celik, Hakim El Moussallek (beiden BVV), Harm Hertogs (Welberg), Patrick Goossens, Hans Nuijten (beiden lager elftal).
Vertrokken: Benny van Eekeren (FC Bergen), Robert Belleter en Parwiz Muradi (beiden gestopt) Noordhoek Nieuw: Jordy van Geel (Houten) Vertrokken: Louis van der Schalie (Klundert).

NSV
Nieuw: Martijn de Bruijn, Arno van Gastel, Sander Goossens, Martin de Kuijer en Alex van der Sande (allen eigen jeugd).
Vertrokken: Marinus Knoops (WVV’67)

ODIO
Nieuw: Roy Carpentier (eigen jeugd).
Vertrokken: geen.

RBC
Nieuw: Thierry Aarts (Klundert), Giuliano Weirikx, Skender Memisi en Mike Schalk (BSC), Gino Pieter en Remco van der Kruijssen (Baronie), Danny Mathijssen (Cluzona), Hamza El Khassim (weer begonnen), Roy van Oeveren (DVO’60), Nicky Vromans (FC Dordrecht), Lars de Voogd (Kemzeke, Bel), Mike Alderson (Roosendaal), Mo El Moussaoui en Mo Boulahyan (Voorwaarts), Andrej Numanovic (FC Antwerp).
Vertrokken: Maarten Hack, Nicky Duyvelaar, Wiebe de Kok, , David van Kiel, Nicky Maas, Mike Magielse, Nick Smit, Jesse Verbraak, Ivo Vergouwen, Dennis Voermans (Alliance, zat), Ruben Busé, Joel van Meer en Arman Grigoryan (onbekend), Eric Lankers, Mark van der Wegen en Edgar Wong-Lun-Hing (gestopt), Glenn van Meer (Royal Capellen, Bel).

Right’Oh
Nieuw: Lars ter Braak, Tim Broeken, Mark de Bruin, Kevin van Dongen, Colin van Exel, Ben van Holten, Mohamed Jakob, Joris Konings, Thom Schuller, Kenneth Rozendaal, Tom Schweig, Roel Wisse (allen eigen jeugd).
Vertrokken: niemand.

RSV
Nieuw: Frank de Leeuw (Internos), Marco Kemps (Sprundel), Ruben Heck (Roosendaal).
Vertrokken: Wesley van Balkom (lager team).

Schijf
Nieuw:
Joey Koppe (Rijen), Gerben Potters, Boy Jochems (beiden Moerse Boys).
Vertrokken: Joey Jongenelis (gestopt), Rowin de Beer (lager team).

Sprundel
Nieuw: Koen van Leeuwen, Farlo Stolk, Mark van Nispen, Nick de Jong, Marijn Lauwerijssen, Björn Martens en Ruben Wagtmans (allen eigen jeugd), Christian Sijmens en Koen van den Broek (lager elftal).
Vertrokken: Jens Wirix (Hoeven).

Steenbergen
Nieuw:
Mike de Nijs, Thom Luikx en Omer Buyrak (allen Halsteren), Jeroen Augustijn (HSC’28).
Vertrokken: Serge Nasibov (stopt), Marcel de Wit (lager elftal). SVC Nieuw: niemand Vertrokken: Dirk van der Bom (lager elftal).

Victoria’03
N
ieuw: Tamin Saqeb (Roosendaal), Dennis Tevel, Jerom Hermus, Anis Ouaddaf, Hersan Vethanaygam, Kerim Ozen, Anwar Soulhi, Mehmet Oruc, Sjoerd Renne (eigen jeugd).
Vertrokken: Ricardo de Wit (Virtus), Jeroen Baremans en Richard Mol (beiden lager elftal).

Viola
Nieuw
: Dries Govers, Martijn van Sas, Jeroen Jacobs, Bas Severijns, Jasper Roovers, Simon Vlug (allen jeugd).
Vertrokken: Jeroen Verschuren (lager team).

VVR
Nieuw: Imre Timmerman (Unitas’30), Joris van den Ham (Irene’58), Niels Voesenek, Roy Hereijgers, Sjors Overbeek, Thijs Jansen (allen eigen jeugd).
Vertrokken: Jolan Gooskens (gestopt), Maickel Damen en Dennis Hereijgers (lager elftal), Jan Hermus (lager elftal DSE).

WDS’19
Nieuw:
Jimmy van Endschot (Advendo).
Vertrokken: Barry Mulders (gestopt), Koen van Kleef (Terheijden).

Wernhout
Nieuw: Jens Huijbregts, Jesse Musters (beiden jeugd), Sebastiaan Krawl (lager team).
Vertrokken: niemand.

WVV’67
Nieuw: Marinus Knoops (NSV), Xavier Gyina (MOC’17), Rowdy van den Bossche, Iwan Plejic en Davy Stolk (METO), Djerrano Timmermans (eigen jeugd), Jurgen Adriaansen (lager elftal).
Vertrokken: Saimer van Veldhoven en Bart Runderkamp (lager elftal Vivoo).

BN DeStem gebruikt je persoonsgegevens om deze reactie te kunnen plaatsen. Meer informatie vind je in ons privacy statement

poll

Het is goed dat de competitie volgend amateurvoetbalseizoen weer eind augustus begint

  • Ja (72%)
  • Nee (28%)
1528 stemmen