Volledig scherm
Unitas’30 © Pix4Profs / Joris Knapen

Competitie-indelingen seizoen 2019-2020: Geen derby's voor Unitas’30, Virtus in 3B

amateurvoetbalHet grote vooruitblikken kan beginnen: de KNVB heeft maandag 15 juli de competitie-indelingen van het amateurvoetbal bekendgemaakt. Dit zijn de klassen met West-Brabantse teams.

Zaterdag 3B

Den Bommel, Duiveland, De Fendert, Halsteren, De Jonge Spartaan, Klundert, Kogelvangers, Krabbendijke, NOAD’67, Prinsenland, Seolto, Tholense Boys, WHS, ZSC’62.

Volledig scherm
Na de degradatie van Tholense Boys keert de derby tegen WHS en NOAD’67 terug, nu dus in zaterdag 3B. © Johan Van Der Heijden

Zaterdag 3D

BLC, BZC’14, Capelle, GDC, GVV’63, Haaften, MVV’58, NEO’25, NOAD’32, ONI, Sparta’30, Merlijn, Vuren, Zwaluwe.

Zaterdag 4B

Apollo’69, DwO’15, Hansweertse Boys, ST Hoedekenskerke/Kwadendamme, Kruiningen, Rillandia, Smerdiek, SPS, Stavenisse, Waarde, Wemeldinge, Wolfaartsdijk.

Zaterdag 4C

Alliance, Baronie, Boeimeer, BSC, DHV, Dosko, DVO’60, The Gunners, Internos, PCP, Vrederust, VVC’68.

Zaterdag 4E

Berkdijk, Dongen, GSC/ODS, IFC, OCJ Rosmalen, Olympia’60, Oosterhout, RFC, SCO, SSC’55, Willem II, ZBC’97.

Zondag 1B (West 2)

FC Boshuizen, Den Hoorn, DHC, Dosko, Hillegersberg, Olympia, ROAC, Rood-Wit, Spartaan’20, TAC’90, TOGB, Vlissingen, VUC, Zwervers.

Zondag 1C

Alverna, Best Vooruit, Brabantia, FC Eindhoven, Erp, HVCH, Leones, NEC, Nemelaer, Rhode, TOP, Unitas’30, Woezik, 't Zand.

Volledig scherm
Unitas’30 zit in de eerste klasse C, niet ingedeeld bij Rood-Wit en Dosko (1B) © Pix4Profs / Joris Knapen

Zondag 2E

Beek Vooruit, Cluzona, DESK, JEKA, Kruisland, Madese Boys, Rijen, Roosendaal, Sarto, FC Tilburg, TSC, Uno Animo, VOAB, WSC. 

Zondag 3A

DSE, Gastel, Hoeven, HVV'24, MOC’17, Philippine, RBC, Schijf, Steen, Steenbergen, Terneuzen, Victoria’03, VVR, Zundert.

Zondag 3B

Bavel, Be Ready, Dubbeldam, Emma, Gilze, Groen Wit, Irene’58, Oosterhout, RCD, Gudok, UVV’40, Virtus, Zigo.

Volledig scherm
Virtus is ingedeeld in de ‘Bredase’ derde klasse: 3B. © Foto Pix4Profs/ Gino van Outheusden

Zondag 4B

BSC, DIOZ, Grenswachters, METO, Nieuw Borgvliet, Noordhoek, NSV, ODIO, RSV, Sprundel, SVC, Vivoo, Wernhout, WVV’67.

Zondag 4C

Berkdijk, Blauw Wit’81, DIA, Dussense Boys, PCP, Raamsdonk, RFC, Right’Oh, RWB, SAB, Terheijden, VCW, Waspik, WDS’19

Zondag 4D

Audacia, Chaam, Gesta, GSBW, Jong Brabant, OVC’26, Reeshof, Riel, RKDSV, Spoordonkse Boys, Tuldania, Viola, Were Di, WSJ.

Zondag 5A

Aardenburg, Corn Boys, DEVO, Graauw, Hoofdplaat, HSC’28, Lepelstraatse Boys, NVS, Rimboe, De Schutters, SDO’63, Sluiskil, Vogelwaarde, Welberg.

Zondag 5B

Achtmaal, Advendo, FC Drunen, DVVC, Gloria UC, Molenschot, Neerlandia’31, OVV’67, SSW, SVG, TPO, TVC Breda, The White Boys.