NAC verliest van Heerenveen (1-0) en zakt steeds verder weg

  vrijdag 17 februari 2012 | 18:44 | Laatst bijgewerkt op: zaterdag 18 februari 2012 | 16:07

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
Debutant Sarpong baalt na NAC-Heerenveen. FOTO Roy Lazet/het fotoburo.

Debutant Sarpong baalt na NAC-Heerenveen. FOTO Roy Lazet/het fotoburo.

Debutant Sarpong (NAC) in actie tegen SC Heerenveen. FOTO Roy Lazet/het fotoburo.

Debutant Sarpong (NAC) in actie tegen SC Heerenveen. FOTO Roy Lazet/het fotoburo.

Opstellingen Heerenveen- NAC.

Opstellingen Heerenveen- NAC.

1/3
start playing the slideshow

[UPDATE] HEERENVEEN - NAC heeft vrijdagavond ook haar vijfde wedstrijd na de winterstop niet weten te winnen. De ploeg verloor met 1-0 in en van Heerenveen. Door de nederlaag zakt NAC steeds verder richting de degradatiezone.

NAC begon tegen subtopper Heerenveen met vier andere spelers dan vorige week tegen Ajax. Sarpong en El Akchaoui maakten hun debuut.

Het mocht echter niet baten. na 34 minuten opende Djuricic de score voor Heerenveen. Het was wederom vooral aan doelman Ten Rouwelaar te danken dat het daarbij bleef, de keeper plukte meerdere ballen uit de kruising. Ook Botteghin haalde nog een bal van de lijn.

De 1-0-zege van Heerenveen was daarom dikverdiend, de score had zelfs veel hoger kunnen uitvallen. Heerenveen-NAC was zeker na rust een kansenfestival. Vooral de thuisclub kreeg mogelijkheden, maar ook NAC had kunnen en moeten scoren.

Slecht

Voor NAC ziet het er door de nederlaag onveranderd slecht uit.De Bredanaars blijven 15e in de eredivisie, maar als VVV (16e) dit weekend wint van De Graafschap (18e) is het verschil tussen NAC en de nacompetitieplekken nog maar drie punten.

Stemmen op de Man of the Match kan op bndestem.nl/motm

Lees hieronder het liveblog van de wedstrijd na:



© BN DeStem 2012, op dit artikel rust copyright.
Wij plaatsen alleen reacties die ondertekend zijn met uw voornaam, achternaam en woonplaats.
 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
ik als bredanaar,en trouwe feyenoorder,zie met lede ogen aan wat er bij n.a.c gebeurd,wanbeleid,miscommunicatie,en het allom bekende gegeven VRIENDJES politiek.
als bredanaar doet dit soms best wel pijn,heb een enorm zwak voor n.a.c,mooie club,met een enorme
trouwe aanhang.
denk nog wel eens terug aan ernie brandts,en hoe ze die na een goed seizoen buiten hebben geknikkerd............
en met wat voor reden ? oh ja hij was geen bourgondier toch !!!!
karelse ben wijs ,als je echt zo'n nacman bent als je beweerd,stap dan aub op,en geef nac aub de kans om
een goede trainer aan te stellen,dit beleid bij n.a.c brengt deze prachtige club rechtstreeks richting
jupiler league..................
john - 20-02-2012 | 05:52
Heerenveen-NAC er zijn maar 2 spelers die echt recht hebben op hun maandsalaris.
ten Rouwelaar en Lurling.
De rest denkt wat maakt het uit mijn geld wordt toch wel gestort op het einde van de maand.
Door antivoetbal toch een hoog maandsalaris krijgen.
Het bestuur moet eens gaan nadenken en zeggen geen arbeid dan minder.
Je moet maar zo denken nacompetitie brengt ook geld in het laatje.
Als ik zo moet presteren op mijn werk dan wordt ik op het matje geroepen en in deze tijd misschien wel ontslagen.
Dus NAC bestuur denk maar eens goed na en stel de mensen met die dure seizoen kaarten niet teleur.
stille(teleurgestelde "fan") - 19-02-2012 | 13:41
Willem II let op, we komen volgend jaar weer naar jullie, samen in de Jupilercompetitie, GEZELLIG.
Ad - 19-02-2012 | 11:19
Ajax wordt nog kampioen en NAC haalt europees, let maar op
Roger - 18-02-2012 | 19:50
80 procent van de fans wist het al aan het begin van het seizoen
er is geen geld oke maar begin er maar mee om van as eruit te knikkeren
een td die zo weinig verstand van zaken heeft om een trainer als karelse aan te trekken laat staan contract verlenging aan te bieden heeft niet de capaciteit om een club technisch te leiden
helaas en snap dat karelse goedkoop is maar had gewoon met brood gaan praten of al eerder gezegd een perfecte trainer voor nac komt vrij en is ook niet duur werkt perfect met jeugd;gertje kruys
heb hier een zoontje die met tranen in zijn ogen zit om dit nac,zo angstig,onzeker
hebben al een paar jaar seizoenskaart en de daling in prestaties bleek vorig jaar al na de winterstop toen hadden ze het geluk dat ze al heel veel punten hadden
hoop echt dat ze de nacompitie kunnen ontlopen want we weten allemaal degradatie is de doodsteek voor onze club!!!
richard - 18-02-2012 | 12:41

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Klik hier en lees het Privacy Statement


Zo reageert u:

Op de website van BN DeStem kunt u reageren op de artikelen. Soms worden (delen van) reacties ook gepubliceerd in de krant.

De redactie kan bijdragen zonder opgaaf van reden weigeren.

Daarbij hanteren wij onder meer de volgende voorwaarden:

Onder de reactie moet altijd uw voornaam, achternaam en woonplaats staan.

De reactie moet kort en bondig (max. 400 tekens) zijn.

De reactie mag niet beledigen, discrimineren of nodeloos kwetsen.

De reactie mag geen scheldwoorden of bedreigingen bevatten.

De reactie moet betrekking hebben op het artikel waaronder de reactie wordt geplaatst.

De reactie mag geen reclame-uiting bevatten.

De reactie mag geen privé-gegevens van derden bevatten.

De reactie mag geen links naar illegale zaken bevatten (software, muziek, etc.).

De reactie mag geen inbreuk zijn op het auteursrecht van anderen.

Reacties onder overduidelijk valse naam kunnen worden geweigerd.

De reactie moet begrijpelijk en leesbaar zijn.

De redactie houdt zich aanbevolen voor tips, maar zal niet tot plaatsing overgaan van:

Reacties die (impliciete) beschuldigingen of verdachtmakingen van misdrijven bevatten, zolang er (nog) geen gerechtelijke uitspraak is.

Reacties die de identiteit van verdachten onthullen. Evenmin van slachtoffers, zolang de redactie geen bevestiging van de politie heeft (en wij mogen aannemen dat de familie is ingelicht)

Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd.

Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek, namelijk als de redactie van mening is dat een groot maatschappelijk belang in het geding is. Ook daarover wordt niet gecorrespondeerd.

Poll

Wie moet er bij Oranje nog zeker afvallen?

  zie ook: Wie moet er bij Oranje afvallen

Uitslagen