TERNEUZEN - De tafeltennissers van SAR'72 speelde in de tweede divisie gelijk tegen de concurrent om lijfsbehoud TOV. Simone de Klerk was met drie klinkende overwinningen het beste op dreef tegen de ploeg uit Noordwijk.
Dennis Verdurmen verloor zijn eerste wedstrijd van TOV-kopman Dylan Kret, maar zette zijn andere twee wedstrijden wel in winst om. Johan 't Hooft had een mindere dag en moest telkens het hoofd buigen.De vrouwen van SAR'72, eveneens uitkomend in de tweede divisie, kregen in Kloosterzande kampioenskandidaat Panningen op bezoek. Pas in de negende wedstrijd kon de thuisploeg het eerste en enige punt op het bord zetten: Stefanie Fassaert versloeg in vijf games Patricia van Lent. Liselotte Fassaert en Anja van de Vijver bleven met lege handen achter.
In de eerste divisie van het landelijke tafeltennis liet TTC Middelburg dure punten liggen in de thuiswedstrijd tegen Charybdis. De Walchenaren leden een 4-6-nederlaag, maar hadden kans op meer punten.
John Scott bleek in goede vorm te steken en haalde zonder gameverlies zijn drie wedstrijden binnen. Samen met Wouter van der Mark haalde Scott ook het dubbelspel binnen.
Wouter van der Mark speelde tegen de Leidenaren een goede wedstrijd, maar hij slaagde er niet in om zijn kansen te benutten. Tegen de Armeen Edgar Malchasian had Van der Mark de winst voor het grijpen. Toch gaf hij een 2-1- en 9-5-voorsprong nog uit handen. Ook tegen Olivier Altenburg had de jonge Middelburger zicht op een overwinning, maar moest hij in vijf games capituleren.
Sören de Witte kwam in het geweld tekort en kon niet tot scoren komen.
De wedstrijd van Arnemuiden in de landelijke tweede divisie werd uitgesteld.




















