Bekaro buigt maar barst niet in Utrecht

Auteur: door Jurgen Ribbens |   maandag 14 november 2011 | 12:02

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten

RUGBY - In de derde klasse van het rugby is Bekaro gistermiddag door het oog van de naald gekropen. In Utrecht won het met 17-18 van de plaatselijke rugbytrots, maar had het wel het geluk dat de thuisclub in de slotseconde een ogenschijnlijk makkelijke kick miste.

Voor rust leek er geen vuiltje aan de lucht voor Bekaro. Het trok de wedstrijd naar zich toe en nam al vlot een 0-10-voorsprong door try's van Rick Jansen en Michiel van Vulpen. Nadat Utrecht via een penaltykick op 3-10 kwam, zorgde Joost Bakker na een half uur met een try voor de 3-15-ruststand.

Na rust kwam Utrecht met vier verse krachten beter in het spel. Door een geconverteerde try kwam het terug tot 10-15. Ralph van As tilde de stand door een penaltykick naar 10-18, maar de tweede Utrechtse try bracht de spanning opnieuw terug, 17-18. Onder aanvoering van Koenraad Mens leek Bekaro stand te houden, maar in de slotseconde ging het alsnog bijna mis. Utrecht kreeg vanop twintig meter recht voor de palen een penaltykick, maar schoot tot Roosendaalse opluchting naast.

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Klik hier en lees het Privacy Statement


Zo reageert u:

Op de website van BN DeStem kunt u reageren op de artikelen. Soms worden (delen van) reacties ook gepubliceerd in de krant.

De redactie kan bijdragen zonder opgaaf van reden weigeren.

Daarbij hanteren wij onder meer de volgende voorwaarden:

De reactie moet kort en bondig (max. 400 tekens) zijn.

De reactie mag niet beledigen, discrimineren of nodeloos kwetsen.

De reactie mag geen scheldwoorden of bedreigingen bevatten.

De reactie moet betrekking hebben op het artikel waaronder de reactie wordt geplaatst.

De reactie mag geen reclame-uiting bevatten.

De reactie mag geen privé-gegevens van derden bevatten.

De reactie mag geen links naar illegale zaken bevatten (software, muziek, etc.).

De reactie mag geen inbreuk zijn op het auteursrecht van anderen.

Reacties onder overduidelijk valse naam kunnen worden geweigerd.

De reactie moet begrijpelijk en leesbaar zijn.

De redactie houdt zich aanbevolen voor tips, maar zal niet tot plaatsing overgaan van:

Reacties die (impliciete) beschuldigingen of verdachtmakingen van misdrijven bevatten, zolang er (nog) geen gerechtelijke uitspraak is.

Reacties die de identiteit van verdachten onthullen. Evenmin van slachtoffers, zolang de redactie geen bevestiging van de politie heeft (en wij mogen aannemen dat de familie is ingelicht)

Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd.

Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek, namelijk als de redactie van mening is dat een groot maatschappelijk belang in het geding is. Ook daarover wordt niet gecorrespondeerd.



Sportpoll

NAC moet de hand vooral in eigen boezem steken

Uitslagen