Fel Prinsenbeek troeft Warande af in slotfase

  zondag 30 oktober 2011 | 18:42 | Laatst bijgewerkt op: maandag 31 oktober 2011 | 07:53

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten

HOCKEY – De hockeyers van Prinsenbeek, deze zomer gepromoveerd, hebben goede zaken gedaan door in Oosterhout in een streekderby af te rekenen met Warande. De Oosterhouters staan nu na zeven duels nog altijd puntloos onderaan in de tweede klasse B.

Prinsenbeek toonde vanaf het begin aan dat alleen de volle winst de inzet was. De ploeg speelde fel en ging in de duels vaak tot op het randje. Opvallend was dat bij Warande de damescoach Gijs Hessels meespeelde na jaren zelf niet te hebben gehockeyd en tegelijk maakte bij Prinsenbeek coach Victor Kwinkelenberg ook zijn rentree als speler.

Prinsenbeek kwam halverwege de eerste helft op 0-1 via Stijn van der Sandt. Warande-aanvoerder Teun de Pont benutte zowel voor rust als erna een strafcorner, waardoor de thuisclub -weliswaar tegen de verhouding- in op een 2-1 voorsprong kwam. In de slotfase werden verdedigende fouten bij Warande door Prinsenbeek echter afgestraft. Laurence Tiesinga en Martijn Lier zorgden voor 2-2 en 2-3. Met de overwinning neemt Prinsenbeek afstand van de degradatiezone, want wegens een terugtrekking aan het begin van de competitie, degradeert dit seizoen maar één ploeg uit de poule.



© BN DeStem 2012, op dit artikel rust copyright.
Wij plaatsen alleen reacties die ondertekend zijn met uw voornaam, achternaam en woonplaats.
 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
Volwassen reactie Geert

Het gaat de krant dus erom dat iedereen evenveel aandacht krijgt, in plaats van dat er keuzes worden gemaakt op basis van sportieve gronden.

Wellicht dat Geert voortaan de sociale wedstrijd mag verslaan, en dat jouw redactie een andere topverslaggever naar de topwedstrijden stuurt.
Ronald - 31-10-2011 | 11:22
Zit niet te zeuren ! Beide teams die je aanhaalt Bas, hebben dit seizoen al TWEE uitlichtingen gehad en dat zal best nog wel een keer gaan gebeuren. En daarbij wou ik het graag laten.
GK - 31-10-2011 | 07:59
Àch gossie, Bas is jaloers, Bas krijgt geen aandacht! Ik ben trots op de mannen van Prinsenbeek, ga zo door!
Joyce - 30-10-2011 | 23:24
Dit heeft gewoon geweldige nieuwwaarde! En Bas, ik denk dat dit niets met de reporter te maken heeft maar met de redactie. Die bepalen waar wat geplaatst wordt!
Wouter - 30-10-2011 | 23:38
Waarom deze wedstrijd (2e klasse) in de krant terwijl de mannen van Push zich plaatsen voor de promotiepoule en de mannen van Breda hier ook nog voor strijden? Deze reporter heeft de plank finaal mis geslagen...
Bas - 30-10-2011 | 22:50

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Klik hier en lees het Privacy Statement


Zo reageert u:

Op de website van BN DeStem kunt u reageren op de artikelen. Soms worden (delen van) reacties ook gepubliceerd in de krant.

De redactie kan bijdragen zonder opgaaf van reden weigeren.

Daarbij hanteren wij onder meer de volgende voorwaarden:

Onder de reactie moet altijd uw voornaam, achternaam en woonplaats staan.

De reactie moet kort en bondig (max. 400 tekens) zijn.

De reactie mag niet beledigen, discrimineren of nodeloos kwetsen.

De reactie mag geen scheldwoorden of bedreigingen bevatten.

De reactie moet betrekking hebben op het artikel waaronder de reactie wordt geplaatst.

De reactie mag geen reclame-uiting bevatten.

De reactie mag geen privé-gegevens van derden bevatten.

De reactie mag geen links naar illegale zaken bevatten (software, muziek, etc.).

De reactie mag geen inbreuk zijn op het auteursrecht van anderen.

Reacties onder overduidelijk valse naam kunnen worden geweigerd.

De reactie moet begrijpelijk en leesbaar zijn.

De redactie houdt zich aanbevolen voor tips, maar zal niet tot plaatsing overgaan van:

Reacties die (impliciete) beschuldigingen of verdachtmakingen van misdrijven bevatten, zolang er (nog) geen gerechtelijke uitspraak is.

Reacties die de identiteit van verdachten onthullen. Evenmin van slachtoffers, zolang de redactie geen bevestiging van de politie heeft (en wij mogen aannemen dat de familie is ingelicht)

Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd.

Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek, namelijk als de redactie van mening is dat een groot maatschappelijk belang in het geding is. Ook daarover wordt niet gecorrespondeerd.

Sportpoll

Robben moet de eerste tijd geen penalty’s meer nemen.

Uitslagen