HOCKEY – De hockeysters van Breda hebben in hun opmars naar boven in de eerste klasse C de thuiswedstrijd tegen Hopbel met 2-1 gewonnen.
De wedstrijd deed denken aan de voetbalinterland van vrijdag van Nederland tegen Moldavië. David tegen Goliath in de stromende regen, maar een sterker en aanvallend Breda liep veelvuldig tegen een muur van verdedigsters op. Twee velddoelpunten in de eerste helft bleken achteraf beslissend. Al na drie minuten bekroonde Floor van den Maagdenberg een actie vanaf de rechterkant met een rake schuiver in de verre hoek. Tien minuten voor rust maakte Diede Trommelen er 2-0 van.
Pas in de slotfase maakten de gasten uit Schijndel het via Geertje Braam uit een strafcorner nog spannend. In de laatste minuten kwam de thuisclub echter achterin niet meer in gevaar. Breda had zelf in het tweede bedrijf ook enkele strafcorners afgedwongen, maar deze waren zonder succes gebleven en bovendien bleek Hopbel-keepster Eva Vervoort na rust een niet te kloppen hindernis.
© BN DeStem 2012, op dit artikel rust copyright.
Wij plaatsen alleen reacties die ondertekend zijn met uw voornaam, achternaam en woonplaats.























