Kalyuzhnaya erg sterk in Roosendaal

Auteur: door Jos van Hees |   zaterdag 06 augustus 2011 | 09:00 | Laatst bijgewerkt op: zaterdag 06 augustus 2011 | 09:42

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten

TENNIS - Na de verloren finale in Prinsenbeek heeft Olga Kalyuzhnaya er inmiddels vijf gewonnen ranglijsttoernooien opzitten.

Gisteren legde ze de basis voor een nieuwe triomf op het Triple F Sports/ Plugro Open.

Met de vijfjarige Noah bij zijn oma en opa in Moskou en met de jongste spruit Rafaël in de kinderwagen langs de lijn bij vader Marcel, had de lijstaanvoerster ook met het aanstormende talent Tessa Brevé weinig moeite, 6-2 6-1.

Vandaag wacht in Roosendaal in de kwartfinale rond het middaguur Liv Geurts, die in een partij van hoog niveau Margot Wijnen versloeg, 7-5 2-6 7-6.

Na een bijna verloren voorseizoen met een gekwetste pols bereikte ook Dèvon Kuijstermans de kwartfinale door Mandy Wolfert in een driesetter de baas te blijven.

Een prestatie van formaat leverde de Bredase Sharon Roselle door de Groningse Ilse Huiskes uit te schakelen, 7-6 in de derde en beslissende set. Roselle kwam in twee sets terug van een 1-4-achterstand en keek laconiek toe, hoe de temperamentvolle speelster van Creamer Crackers met haar racket regelmatig smeet, alsof het een discus was. Vandaag wacht Roselle als beloning een kwartfinale tegen Lynn Schönhage.

Conform de verwachting werkte bij de mannen titelverdediger en lijstaanvoerder Peter Lucassen met succes een dubbelprogramma af. Zonder al te veel problemen versloeg hijRafael Bulnes, 6-1 6-2, en Chiel van der Plas, 6-2 6-0. Zijn kwartfinale gaat vandaag tegen René Lindenberg, die het niet al te moeilijk had met zijn opponent Lars de Boer.

Onder in het schema had Tim van Terheijden niet zijn beste vorm nodig, om de Nederlanse Chinees Dean Tjin van het lijf te houden, twee keer 6-3. Al zal de triomfator van Rijen vandaag tegen de middag in de kwartfinale tegen Kevin Boelhouwer uit een ander vaatje moeten tappen.

De resterende kwartfinales gaan tussen Boris Oomes en Roy Bruggeling en Ille van Engelen versus Joop Bos.



© BN DeStem 2012, op dit artikel rust copyright.
Wij plaatsen alleen reacties die ondertekend zijn met uw voornaam, achternaam en woonplaats.

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Klik hier en lees het Privacy Statement


Zo reageert u:

Op de website van BN DeStem kunt u reageren op de artikelen. Soms worden (delen van) reacties ook gepubliceerd in de krant.

De redactie kan bijdragen zonder opgaaf van reden weigeren.

Daarbij hanteren wij onder meer de volgende voorwaarden:

Onder de reactie moet altijd uw voornaam, achternaam en woonplaats staan.

De reactie moet kort en bondig (max. 400 tekens) zijn.

De reactie mag niet beledigen, discrimineren of nodeloos kwetsen.

De reactie mag geen scheldwoorden of bedreigingen bevatten.

De reactie moet betrekking hebben op het artikel waaronder de reactie wordt geplaatst.

De reactie mag geen reclame-uiting bevatten.

De reactie mag geen privé-gegevens van derden bevatten.

De reactie mag geen links naar illegale zaken bevatten (software, muziek, etc.).

De reactie mag geen inbreuk zijn op het auteursrecht van anderen.

Reacties onder overduidelijk valse naam kunnen worden geweigerd.

De reactie moet begrijpelijk en leesbaar zijn.

De redactie houdt zich aanbevolen voor tips, maar zal niet tot plaatsing overgaan van:

Reacties die (impliciete) beschuldigingen of verdachtmakingen van misdrijven bevatten, zolang er (nog) geen gerechtelijke uitspraak is.

Reacties die de identiteit van verdachten onthullen. Evenmin van slachtoffers, zolang de redactie geen bevestiging van de politie heeft (en wij mogen aannemen dat de familie is ingelicht)

Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd.

Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek, namelijk als de redactie van mening is dat een groot maatschappelijk belang in het geding is. Ook daarover wordt niet gecorrespondeerd.

Sportpoll

Robben moet de eerste tijd geen penalty’s meer nemen.

Uitslagen